Skocz do zawartości

Czy dostanę pracę? ZWERYFIKOWANE


Gość Hopefull

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Hopefull

Wczoraj aplikowalam o pracę i zapytałam kart czy ja dostanę 

 

2 bulaw Krok denarow As mieczy Wisielec 9 denarow 

Mam wrażenie że karty tego jasno jeszcze nie mówią i że dopiero będą decydować i wybierać na rozmowy ludzi.  Ale Wisielec może mówić o 2 tygodniach wypowiedzenia a potem moje zadowolenie z dostania pracy.  

 

Jak wy to widzicie? Chciałabym bardzo wiedzieć już teraz ale wiadomo muszę czekać :(

 

Odnośnik do komentarza

Ta 9 denarów może mówić, że otrzymasz pracę, dzięki której będziesz niezależna finansowo. Jedynie co może przekreślać to As mieczy, który może świadczyć, że decyzja niestetety będzie odmowna i dalsze rozmowy zakończone, a ty będziesz musiała dalej liczyć sama na siebie. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Gość Stilla
W dniu 8.03.2021 o 11:12, HopeNot napisał:

Wczoraj aplikowalam o pracę i zapytałam kart czy ja dostanę 

 

2 bulaw Krok denarow As mieczy Wisielec 9 denarow 

Mam wrażenie że karty tego jasno jeszcze nie mówią i że dopiero będą decydować i wybierać na rozmowy ludzi.  Ale Wisielec może mówić o 2 tygodniach wypowiedzenia a potem moje zadowolenie z dostania pracy.  

 

Jak wy to widzicie? Chciałabym bardzo wiedzieć już teraz ale wiadomo muszę czekać :(

 

Szefostwo musi przygotować i wykalkulować strategię dla całej firmy, rozglądają się jeszcze (2 Buław + Król Denarów + As Mieczy), najpewniej to kwestie finansowe wymagają przemyślenia (Król Denarów + As Mieczy) i wysokość wynagrodzenia jakie mogą zaproponować. Odpowiedź dostaniesz ostatecznie pozytywną (9 Denarów kończąca rozkład), ale możliwe, że to będzie po tak długim czasie (Wisielec), że znajdziesz sobie już inną pracę (9 Denarów).

 

 

Edytowane przez Ragna
Pomyliłam karty xDD Już poprawiłam XDD Sorka.
Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
3 hours ago, mezza said:

As mieczy, który może świadczyć, że decyzja niestetety będzie odmowna i dalsze rozmowy zakończone, a ty będziesz musiała dalej liczyć sama na siebie

Oby nie : ( . 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
3 hours ago, Ragna said:

Szefostwo musi przygotować i wykalkulować strategię dla całej firmy, rozglądają się jeszcze (2 Buław + Król Denarów + As Mieczy), najpewniej to kwestie finansowe wymagają przemyślenia (Król Denarów + As Mieczy) i wysokość wynagrodzenia jakie mogą zaproponować. Odpowiedź dostaniesz ostatecznie pozytywną (9 Denarów kończąca rozkład), ale możliwe, że to będzie po tak długim czasie (Wisielec), że znajdziesz sobie już inną pracę (9 Denarów).

 

 

 

Nie nastraja mnie to optymistycznie ale dziękuję :/

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
W dniu 8.03.2021 o 11:12, HopeNot napisał:

Wczoraj aplikowalam o pracę i zapytałam kart czy ja dostanę 

 

2 bulaw Krok denarow As mieczy Wisielec 9 denarow 

Myślę, że nie... wahają się czy nie przyjąć jakiegoś mężczyzny. As Mieczy mówi o odcięciu się od współpracy z Tobą. Wisielec natomiast moze mówić, że Cię nie poinformują i będziesz czekać na kontakt od nich, do tego 9 Denarów mówiąca o niepełnym zadowoleniu. Z sumy jeśli dobrze liczę wychodzi Pustelnik, więc niestety potwierdza pozostałe karty

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • Lunaria zmienił tytuł na Czy dostanę pracę? ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...