Skocz do zawartości

Sytuacja finansowa w przeciągu miesiąca ZWERYFIKOWANE


Gringe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ekspert

Witam, zapytałam dziś kart jak będzie przedstawiać się mina sytuacja finansowa w najbliższym czasie(w przeciągu miesiąca). 
I otrzymałam takie mało finansowe karty stąd moja prośba o pomoc w interpretacji. 
 
Paź Buław Śmierć Królowa Buław 

 

Ogólnie dwie na trzy karty są z dworu Buław czyli ogień, działanie. Robienie czegoś, inicjowanie. W przypadku Pazia nogą to być jakieś wiadomości, zapytania o postawienie kart lub horoskopu. Zrobienie czegoś poprzez własne działanie. Pazie zazwyczaj oznaczają wiadomości. 
Martwi mnie trochę Smierć - silna transformacyjny karta mówiąca o końcu pewnego okresu i przejściu do kolejnego. Mogłabym powiedzieć, że może oznaczać znalezienie pracy na etat, nie bardzo jednak czuję by w najbliższym czasie koja kariera miałaby ruszyć do przodu. W przypadku Śmierci obawiam się jakiejś „plajty”- na jednej ze stron internetowych znalazłam, że Śmierć najgorzej wróży jeśli chodzi o finanse. 
Na koniec jest Królowa Buław - energiczna babka, wzbudzająca podziw otoczenia swoją postawą, wyglądem(wybieram się do fryzjera w przyszłym tygodniu). Kurczę, a może karty pokazały same wydatki? 

Odnośnik do komentarza

Ja zaczynam się kierować mottem nie ma denarrów nie ma hajsu, a w najlepszym wypadku sytuacja finansowa jest status quo. Także myślę że nie bedzie jakiegoś przepływu gotówki ale królów bulawmoże weźmie sprawy w swoje rece.

Może paz buła to Twój synek i wcześniej wszystkie większe wydatki były podyktowane jego dobrem. Teraz to się zmieni i zaczniesz myśleć o sobie? Królowa b ulaw jest też impulsywna więc może czeka Cie troche wydatków nie koniecznie przemyślanych z myślą o sobie? To jedyna interpretacja która mi przychodzi tu do głowy...

 

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
5 minutes ago, Wildwood said:

Może paz buła to Twój synek i wcześniej wszystkie większe wydatki były podyktowane jego dobrem. Teraz to się zmieni i zaczniesz myśleć o sobie? Królowa b ulaw jest też impulsywna więc może czeka Cie troche wydatków nie koniecznie przemyślanych z myślą o sobie? To jedyna interpretacja która mi przychodzi tu do głowy...

Też tak to odbieram. Będę wydawać kasę a nie odkładać ;) 

Tylko ta Smierć mnie trochę niepokoi. Dochodu żadnego nie powinnam stracić bo to  przyznane i po produktu dostaję co miesiąc. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Gringe napisał:

Też tak to odbieram. Będę wydawać kasę a nie odkładać ;) 

Tylko ta Smierć mnie trochę niepokoi. Dochodu żadnego nie powinnam stracić bo to  przyznane i po produktu dostaję co miesiąc. 

Ja myślę że chodzi o to że wcześniej wydatki podyktowane mysla o dziecku (paź bulaw-czy synek jest energiczny chlopcem?),później śmierć czyli zmiana i krolowa b ulaw -nie będziesz już wydawac na dziecko tylko na siebie. Tak to rozumiem.

Wydaje mi się ze świadczenie byłoby wyrażone w denarach czyli paz albo rycerz. 

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
2 minutes ago, Wildwood said:

myślę że chodzi o to że wcześniej wydatki podyktowane mysla o dziecku (paź bulaw-czy synek jest energiczny chlopcem?),później śmierć czyli zmiana i krolowa b ulaw -nie będziesz już wydawac na dziecko tylko na siebie. Tak to rozumiem.

Jak najbardziej podoba mi się Twoja interpretacja Wildwood :D I by się zgadzało - ostatnio bardziej myślałam o wydatkach na dziecko niż siebie a w najbliższym czasie szykują mi się wydatki na moją osobę :) Chociażby ten fryzjer...kurczę, ostatnio byłam w listopadzie... :mysli:

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Gringe napisał:

Jak najbardziej podoba mi się Twoja interpretacja Wildwood :D I by się zgadzało - ostatnio bardziej myślałam o wydatkach na dziecko niż siebie a w najbliższym czasie szykują mi się wydatki na moją osobę :) Chociażby ten fryzjer...kurczę, ostatnio byłam w listopadzie... :mysli:

A krolowa b ulaw lubi wyglądac hot. Ale wiesz jak to jest z kartami...

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
1 minute ago, Wildwood said:

A krolowa b ulaw lubi wyglądac hot. Ale wiesz jak to jest z kartami...

Dam znać jak to się zrealizowało :) Dobrze, że żadna 5 Denarów czy 3,5 Mieczy nie wyskoczyły. Albo Wieża. 
 

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Gringe napisał:

Dam znać jak to się zrealizowało :) Dobrze, że żadna 5 Denarów czy 3,5 Mieczy nie wyskoczyły. Albo Wieża. 
 

No na pewno nie ma kart zwiastujacych finansowa tragedię, więc nie masz się o co martwić. Ja byłam ostatnio we wrześniu a włosy sobie wczoraj przyjarałam nad palnikiem :p

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
6 minutes ago, Wildwood said:

Ja byłam ostatnio we wrześniu a włosy sobie wczoraj przyjarałam nad palnikiem :p

O matko!... czy to jakiś nowy rodzaj stylizacji? ;P 

Lockdown nie sprzyja wizytom u fryzjera. Wiosna jednak idzie i trzeba zrobić „upgrade” ;) 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
13 godzin temu, Gringe napisał:

zapytałam dziś kart jak będzie przedstawiać się moja sytuacja finansowa w najbliższym czasie(w przeciągu miesiąca). 
 
Paź Buław Śmierć Królowa Buław 

 

Uważam, że powinna się poprawić i to znacznie. Masz przeskok z Buławianego Pazia w Królową, dodatkowo podkreśla to też Śmierć, która mówi, że zmiany będą duże, ale nie drastyczne. Może jakieś świadczenia wzrosną ;) z sumy Słońce, więc wnioskuję, że będziesz zadowolona :)

  • Lubię to! 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
1 hour ago, Lunaria said:

 

Uważam, że powinna się poprawić i to znacznie. Masz przeskok z Buławianego Pazia w Królową, dodatkowo podkreśla to też Śmierć, która mówi, że zmiany będą duże, ale nie drastyczne. Może jakieś świadczenia wzrosną ;) z sumy Słońce, więc wnioskuję, że będziesz zadowolona :)

Dziękuję Lunaria. Przyznam, ja się uczę cały czas i ta Smierć nie wzbudziła we mnie pozytywnych emocji. Wczoraj położyłam karty bo zaczęłyśmy z siostrą liczyć jak stoimy z kasą do końca miesiąca no i  tak średnio wyszło. 
Wczoraj znów wysyłałam CV do różnych prac ba cześć etatu i najbardziej rozbawiło mnie „sprzątanie nago lub topless” :smieszne:

Jak nic pasuje do tej Bulawianej ;) Nie żebym brała to pod uwagę bo ja już za stara...to, taka ciekawostka :obled:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
31 minut temu, Gringe napisał:

Dziękuję Lunaria. Przyznam, ja się uczę cały czas i ta Smierć nie wzbudziła we mnie pozytywnych emocji. Wczoraj położyłam karty bo zaczęłyśmy z siostrą liczyć jak stoimy z kasą do końca miesiąca no i  tak średnio wyszło. 
Wczoraj znów wysyłałam CV do różnych prac ba cześć etatu i najbardziej rozbawiło mnie „sprzątanie nago lub topless” :smieszne:

Jak nic pasuje do tej Bulawianej ;) Nie żebym brała to pod uwagę bo ja już za stara...to, taka ciekawostka :obled:

Śmierć nie zawsze taka straszna jak o niej piszą, dla mnie to zmiany, ale niekoniecznie na gorsze :) zwlaszczaw tym przypadku gdy masz dalej Królową ;)

haha, coś czuję że w tej pracy chodziło o omiatanie z kurzu i dokładne pucowanie pewnych części ciała, a nie mieszkania :sark:

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert

@Lunaria, ogłoszenie było wraz z innymi „zwykłymi” :) Sprzątanie, praca jako konsultant kosmetyczny w Harrod’sie, praca jako niania i...nagie sprzątanie :) Czytałam kiedyś o tym artykuł i faktycznie te babki latają nago po domu klienta i sprzątają. Podziwiam odwagę. Serio. Sam na sam z obcym człowiekiem i to nago :obled:

Wracając jednak do moich kart - Buławy to dobre karty więc tak jak mówisz, nie może być złe. 
Raz jeszcze dziękuję :) :bukiet3i:

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Twoja sytuacja finansowa zmusi cię do wytężonego działania i będziesz musiała mocna kombinować. Śmierć w finansach jest raczej negatywne i namawia do zmiany stosunku do relacji z finansami. 

Edytowane przez zakretka23
  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
6 minutes ago, zakretka23 said:

Twoja sytuacja finansowa zmusi cię do wytężonego działania i będziesz musiała mocna kombinować. Śmierć w finansach jest raczej negatywne i namawia do zmiany stosunku do redakcji z finansami. 

No tak się obawiam, że będę musiała zrewidować swoje wydatki... :/ 

Odnośnik do komentarza
  • Ekspert

W sumie to mogę zweryfikować karty już teraz - podnieśli mi limit na karcie kredytowej i wymagało to mojej „akceptacji”. Wcale o to nie aplikowałam. 
Widać Śmierć bywa czasem po prostu neutralna. 
Przede mną wizyta u fryzjera w przyszłym tygodniu więc i Królowa Buław się zgadza- wydam kasę na swoj wygląd. 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Sytuacja finansowa w przeciągu miesiąca ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...