Skocz do zawartości

Kwiecień Mezza ZWERYFIKOWANE


mezza

Rekomendowane odpowiedzi

Aura za oknem typowo zimowa, ale karty już na wiosnę, 

 

Aura: Król Buław+Paź Kielichów+Koło Fortuny+Cesarz

 

Z jednej strony może zaznaczać się moja relacja z partnerem, w której z Pana Buławowego dojrzeje do roli Cesarza lub jakieś sprawy związane z pracą: nowa propozycja, zmiana warunków pracy itd. Ostatecznie może jeszcze jakaś nowa postać się pojawić, ale to raczej mało prawdopodobne.

 

Praca: Diabeł+Król Denarów+5 denarów

 

Kiepsko... Pandemia jednak nie ominęła mojej firmy, w której stopniowo zaczynają szukać oszczędności i wprowadzają zmiany na stanowiskach. Niestety zmiana w zakresie obowiązków czyt. na gorsze nie pominęła mojej roli, a więc Diabeł idealnie obrazuje, że będę uwiązana, pomimo że będę czuła się zepchnięta na gorszy tor, niedoceniona, co już trwa od jakiegoś czasu. Możliwe, że 5 denarów mówi także o strachu przed utratą pracy, a szef to taki fałszywiec (Diabeł), co będzie utrzymywał rolę, dopóki ma z tego jeszcze korzyści.

 

Finanse: Cesarzowa+10 monet+8 mieczy

 

Sytuacja powinna być stabilna, ale ja sobie narzucę ograniczenia, bo czasy są niepewne.

 

Miłość: Koło Fortuny+6 pucharów+8 mieczy

 

Możliwe, że ktoś z przeszłości się odezwać lub mogę zbyt intensywnie wracać do przeszłości.

 

Relacje z otoczeniem: Sprawiedliwość+2 mieczy+2 monet

 

Relacje będą chwiejne, czyli od miłej atmosfery po momenty kompletnego zamknięcia się w sobie i odsunięcia. Chyba będę na trzeźwo weryfikowała relacje.

 

Samopoczucie: As Buław+Wieża+6 Buław 

 

Pomimo trudności, jakie atakują mnie w chwili obecnej, to nie powinnam się poddać i dumnie będę kroczyć do przodu.

 

Rada: Księżyc+Kochankowie+6 buław

 

Nie brać pewnych spraw jako oczywistych, gdyż jest ukryte drugie dno, a wtedy podjęcie konkretnej decyzji przyniesie mi zwycięstwo.

 

Dzięki za każdą pomoc w interpretacji.

Edytowane przez mezza
  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
58 minutes ago, mezza said:

Aura: Król Buław+Paź Kielichów+Koło Fortuny+Cesarz

 Tak dobie myślę, że ten miesiąc jest jakby pod hasłem: „Co ma być to będzie”, skoro jest tu Koło Fortuny. Nie bardzo będziesz miała wpływ na pewne wydarzenia, mogą one być poza Twoją kontrolą. Mimo tej chwiejności losu będziesz jednak stanowczo stawiać czoło wyzwaniom(Król Buław). Paź Kielichów w tym zestawie może zesłać jakieś wiadomości które ucieszą Twoje serce, wprawią w dobry nastrój. Cesarz jedt jakby podbiciem tego Buławianego Króla - w Cesarzu masz plan i działasz. Nikt Ci się nie opiera - kto nie jest z Tobą jest przeciwko ;) 

Oczywiście mogą też zaznaczyć się męskie postacie- Król Buław to jak najbardziej facet który „plącze” się koło nas ;) Może też będziesz z nim lub jakimś innym osobnikiem mieć jakąś przeprawę bo Cesarz mi osobiście wychodzi na strasznych uparciuchów(uznający swoj punkt widzenia jako jedyny słuszny). 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
1 hour ago, mezza said:

Praca: Diabeł+Król Denarów+5 denarów

Też bym tak interpretowała jak Ty. Jesteś uwiązana w pracy, a do tego ktoś Cię ewidentnie wykorzystuje. Król Monet to stała kasa więc wiadomo, że to uzależnienie dotyczy pieniędzy(może obawa, że teraz nigdzie, w innej pracy nie zarobisz tyle). 

5 Denarów to poczucie braku. Może zmniejsza Ci wynagrodzenie, premię lub będziesz czuła, że praca którą wykonujesz nie jest współmierna do Twoich zarobków. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
1 hour ago, mezza said:

Finanse: Cesarzowa+10 monet+8 mieczy

Powinnaś być zadowolona z funduszy którymi będziesz dysponować- tu i Cesarzowa i 10 Denarów mówi o dostatku. Gdzieś z tylu głowy mogą pojawić się jakieś obawy, więcej tutaj w głowie niż w realnej rzeczywistości się zdarzy. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, mezza napisał:

Aura za oknem typowo zimowa, ale karty już na wiosnę, 

 

Aura: Król Buław+Paź Kielichów+Koło Fortuny+Cesarz

Możliwe, że pojawi się jakiś adorator w postaci Cesarza.

13 godzin temu, mezza napisał:

 

Praca: Diabeł+Król Denarów+5 denarów

Będziesz czuła się uwiązana i niedoceniona. Możliwy nawet jakiś mobbing ze strony szefa. Na dodatkowe pieniądze nie ma co liczyć.

13 godzin temu, mezza napisał:

 

Finanse: Cesarzowa+10 monet+8 mieczy

Możliwe, że będziesz chciała wydać pieniądze na upiększenie domu, ale sytuacja finansowa Ci na to nie pozwoli.

13 godzin temu, mezza napisał:

 

Miłość: Koło Fortuny+6 pucharów+8 mieczy

Kontakt z jakąś osobą z przeszłości, ale relacja nie rozwinie się.

13 godzin temu, mezza napisał:

 

Relacje z otoczeniem: Sprawiedliwość+2 mieczy+2 monet

Zamkniesz się na ludzi i skupisz na pracy.

13 godzin temu, mezza napisał:

 

Samopoczucie: As Buław+Wieża+6 Buław 

Stawisz czoła zmianom i w końcowym efekcie na tym wygrasz.

13 godzin temu, mezza napisał:

 

Rada: Księżyc+Kochankowie+6 buław

Nie uciekaj od podejmowania nieprzyjemnych decyzji. Miej na względzie swoje dobro.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
17 hours ago, mezza said:

Miłość: Koło Fortuny+6 pucharów+8 mieczy

Koło Fortuny to pewne zdarzenia losowe, jak było nieciekawie w związku to może być odmiana na lepsze a jeśli było dobrze to coś może się pogorszyć. Tutaj kolejną kartą jest 6 Kielichów, stawiam, że może być lepiej i powrót uczuć z dawnych dni. Nostalgiczne wspominanie dobrych czasów. 
Pokrywa się to z Twoim oddzielnym pytaniem o partnera, gdzie wyszedł na końcu Sąd. 
Tutaj masz jeszcze 8 Mieczy - to takie uczucie bezsilności, braku możliwości wpływu na sytuację która jest poza Twoją kontrolą( w tamtym układzie z sumy dziewczyny podały, że Diabeł i ja bym powiedziała, że ta 8 Mieczy bliska jest jego symboliki, pokrewna karta). 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
17 hours ago, mezza said:

Relacje z otoczeniem: Sprawiedliwość+2 mieczy+2 monet

Tutaj raczej podejdziesz na chłodno do relacji z ludźmi z otoczenia. Rozliczysz ich z tego, co zrobili dla Ciebie, na ile byli w porządku. 2 Mieczy to rozważanie dwóch opcji, ocenianie i jest to potwierdzanie tej Sprawiedliwości- chłodna ocena i szacowanie, co się komu od Ciebie należy. 2 Monet - podtrzymywanie pewnych znajomości ze względu na drobne korzyści. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
17 hours ago, mezza said:

Samopoczucie: As Buław+Wieża+6 Buław 

Samopoczucie zapowiada się całkiem dobrze. Będziesz mieć w sobie iskrę do działania, do inicjowania pewnych rzeczy. Może ciś zaczniesz robić, co pozytywnie wpływanie na Twoje samopoczucie. Wieża, zwykle mi pokazuje, nagle zdarzania. Niespodziewane. W połączeniu z dwoma pozytywnymi kartami może to być nagła poprawą nastroju, zupełnie niespodziewaną, może ucieczka od niskiego samopoczucia, melancholii. Na Twoje samopoczucie zdecydowanie Brdzie wpływać działanie, robienie czegoś, jakiś ruch. 6 Buław to zwycięstwo, radość. Poczucie, że działanie którego się podjrlas przyniosło pozytywny efekt. Zadowolenie z siebie :) 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
17 hours ago, mezza said:

Rada: Księżyc+Kochankowie+6 buław

Co robić zatem? Zdać się na intuicję. Zawierać umowy i porozumienia. Wchodzić w relacje z ludźmi a nie odchodzić. Być dobrej myśli, świętować. Cieszyć się z pozytywnych rezultatów swoich działań. Doceniać osiągnięty sukces. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
5 minutes ago, mezza said:

Dzięki @Gringe za wyczerpującą interpretację :)

Nie ma problemu - mam nadzieję, że kwiecień u Ciebie będzie niezgorszy. 
Przepraszam, że tak z przerwami wstawiałam ale weekend u mnie zawsze na wariackich papierach ;) 

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
21 godzin temu, mezza napisał:

Aura: Król Buław+Paź Kielichów+Koło Fortuny+Cesarz

Caly miesiąc będzie kręcił się wokół aktywnego, energicznego faceta. Mizliwe, ze wyjdzie z jakas inicjatywa spedzenia razem czasu lub bedzie chcial porozmawiac o uczuciach, dalej nastapi zmiana, ktora pokaze, ze Pan chce zapewnić byt, okaże swoją dojrzałość, ale też skupienie na pracy.

21 godzin temu, mezza napisał:

Praca: Diabeł+Król Denarów+5 denarów

Ufff... tutaj nieciekawie, moze wyjść awantura z szefem albo wspolpracownikiem, w ktorej powiesz o swoim poczuciu niedocenienia  

21 godzin temu, mezza napisał:

Finanse: Cesarzowa+10 monet+8 mieczy

W finansach bez problemów, odlozysz całkiem sporo, narzucisz sobie jakieś limity 

21 godzin temu, mezza napisał:

Miłość: Koło Fortuny+6 pucharów+8 mieczy

Jakieś zmiany, które poprawią relacje, ale nie widać żadnego przełomu. Może też chodzić o to, że nie będziesz miała zbyt dużego wpływu na to co się wydarzy

21 godzin temu, mezza napisał:

Relacje z otoczeniem: Sprawiedliwość+2 mieczy+2 monet

Relacja z otoczeniem raczej chlodna/ służbowa. Mogą być kontakty za pomocą mediów społecznościowych, natomiast widać tu też jakieś rozliczenie się z towarzystwem. W sensie jeśli ktoś będzie się do Ciebie odzywał to i Ty będziesz się kontaktować, a od reszty odizolujesz sie.

21 godzin temu, mezza napisał:

Samopoczucie: As Buław+Wieża+6 Buław

Dużo chęci do dzialania, w pewnym momencie ktos lub cos podetnie Ci skrzydla, ale zgodnie z zasada, ze co nas nie zabije to nas wzmocni odrodzisz sie jak feniks z popiołów :)

21 godzin temu, mezza napisał:

Rada: Księżyc+Kochankowie+6 buław

Wyjasnij z partnerem co w relacji jest dla was wazne. Moze chodzic o to, zebys powiedziala o swoich obawach, zmartwieniach i rozterkach, zeby moc ruszyc dalej 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, mezza napisał:

 

Aura: Król Buław+Paź Kielichów+Koło Fortuny+Cesarz

Widać tutaj mężczyznę wokół którego będzie się wszystko kręciło. Może nawet kilku Panów którzy pojawia się tak niespodziewanie. Na nudę nie będziesz narzekać :)

 

Praca: Diabeł+Król Denarów+5 denarów

Widać tutaj nieczyste zagrywki jakiegoś Pana ( masz szefa faceta?) może obcięcie zarobków w tej 5 denarów

 

Finanse: Cesarzowa+10 monet+8 mieczy

Początek stabilnie finansowo a później jakieś może wydatki lub martwienie się o zarobki

 

Miłość: Koło Fortuny+6 pucharów+8 mieczy

Niespodziewanie pojawi się ktoś z przeszłości ale Ciebie coś będzie blokować że nie będziesz chciała tego rozwijać. Może ta sytuacja z pracy

 

Relacje z otoczeniem: Sprawiedliwość+2 mieczy+2 monet

Możesz zakończyć jakaś znajomość która Ci nie służy. Raczej będzie tak formalnie i na zimno

 

Samopoczucie: As Buław+Wieża+6 Buław

Dużo energii na początku a później trochę zwolnisz, coś się wydarzy ale ostatecznie odrodzisz się i będziesz triumfować

 

Rada: Księżyc+Kochankowie+6 buław

Nie rozmyślać za dużo i nie snuć planów i nie zastawiać się nad wyborami tylko brać to co daje nam życie. Nie planować nic 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Aura: Król Buław+Paź Kielichów+Koło Fortuny+Cesarz

 

Widać jakieś randki z Panem Buław, jednocześnie może się zaznacza jakiś inny Pan w Cesarzu, coś się zmieni może w Waszej relacji.

 

Praca: Diabeł+Król Denarów+5 denarów

 

Jakieś stresy się zaznaczają, może poczujesz się wykorzystywana i niedoceniona ( 5 Denarów).

 

Finanse: Cesarzowa+10 monet+8 mieczy

 

Będzie ok, jakieś wydatki mogą być na dom, ale je ograniczysz.

 

Miłość: Koło Fortuny+6 pucharów+8 mieczy

 

Zmiana jakaś, może pojawić ktoś, kogo już znasz, ale będziesz zablokowana na to.

 

Relacje z otoczeniem: Sprawiedliwość+2 mieczy+2 monet

 

Relacje dość chłodne, takie służbowe trochę, na dystans. Jakaś niepewność się zaznacza.

 

Samopoczucie: As Buław+Wieża+6 Buław 

 

Możesz mieć spadki energii, coś się mocno zaskoczy, ale wydajesz obroną ręką :)

 

Rada: Księżyc+Kochankowie+6 buław

 

Nie myśleć za dużo i być pewną siebie :)

 

Wszystkiego dobrego w kwietniu ! :)

 

 

Odnośnik do komentarza

Aura: Król Buław+Paź Kielichów+Koło Fortuny+Cesarz

Jakieś wiadomości od starszego mężczyzny. W sprawie jakiś zmian, które dotyczą tego Cesarza, czyli jak najbardziej zmiana warunków umowy, zmiany w pracy, zmiany w twoim codziennym harmonogramie....

 

Praca: Diabeł+Król Denarów+5 denarów

 

 Będziesz uwiązana do pracy, król denarów to twoj szef od którego będziesz zależna, 5 denarów to może być brak pracy, albo strach przed tym jak powiedziałaś. 

 

Finanse: Cesarzowa+10 monet+8 mieczy

Możesz spodziewać się pomocy od jakiejś kobiety z rodziny, możesz nie mieć wyjścia i musieć przyjąć tą pomoc.

 

Miłość: Koło Fortuny+6 pucharów+8 mieczy

Jakieś zmiany, wróci jakieś wspomnienie z przeszłości, będziesz to rozpamiętywała i nie będziesz potrafiła się od tej osoby uwolnić.

 

Relacje z otoczeniem: Sprawiedliwość+2 mieczy+2 monet

 

Myślę, że będą poprawne. Sprawiedliwość mówi o kontaktach formalnych. Raczej w tym czasie skupisz się na pracy i sprawach służbowych. Jedynie możesz mieć wątpliwości, czy na pewno się odezwać do tej osoby, czy może lepiej się nie odzywać...

 

Samopoczucie: As Buław+Wieża+6 Buław 

Dużo energii, chęci do zmian, siły i determinacji. Nie poddajesz się :)

 

Rada: Księżyc+Kochankowie+6 buław

 

Przy wyborach powinnaś kierować się intuicją, bo ona w tym czasie przyniesie ci sukces 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
W dniu 21.03.2021 o 20:39, mezza napisał:

Aura za oknem typowo zimowa, ale karty już na wiosnę, 

 

Aura: Król Buław+Paź Kielichów+Koło Fortuny+Cesarz

 

Tutaj poprawa relacji z partnerem. Nie jest jeszcze idealnie, ale widzę, że chce naprawić nasze relacje.

 

Praca: Diabeł+Król Denarów+5 denarów

Tutaj bez zmian, czyli niedocenienie, spychanie do najgorszych i nierozwijajacych zadan. @Lianna i @Gringedobrze określiły obecną sytuację. 

W dniu 21.03.2021 o 20:39, mezza napisał:

 

Finanse: Cesarzowa+10 monet+8 mieczy

 

Stabilnie i bez szalenstw. Nie bylo zadnych wiekszych wydatkow.

 

Miłość: Koło Fortuny+6 pucharów+8 mieczy

Powiedziałabym,, ze karty pokazaly bardziej moje emocje, a ostatnio często wracałam myslami do przeszlosci, kiedy jeszcze nie bylo tego calego wariactwa zwiazanego z pandemia.

W dniu 21.03.2021 o 20:39, mezza napisał:

 

Relacje z otoczeniem: Sprawiedliwość+2 mieczy+2 monet

 

Karty idealnie pokazaly moje bardziej trzezwe spojrzenie na pewne relacje ze znajomymi. Niestety, ale sporo osob nie potrafi pielegnowac relacji w warunkach pandemicznych.

 

Samopoczucie: As Buław+Wieża+6 Buław 

 

Wieża - nagły spadek energii, pogorszenie samopoczucia. 6 buław powinna oznaczać poradzenie sobie z tym stanem, ale na razie jest wrecz przeciwnie.

 

Rada: Księżyc+Kochankowie+6 buław

 

Nie brać pewnych spraw jako oczywistych, gdyż jest ukryte drugie dno, a wtedy podjęcie konkretnej decyzji przyniesie mi zwycięstwo.

 

Dzięki za każdą pomoc w interpretacji.

 

  • Lubię to! 2
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Kwiecień Mezza ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...