Skocz do zawartości

Maju maj ZWERYFIKOWANE


acrux

Rekomendowane odpowiedzi

No to przyszła na mnie kolej, postawiłam sobie karty, jak będzie wyglądał najładniejszy miesiąc w roku :)
Będę bardzo wdzięczna za wszelakie podpowiedzi :1s_c:

1. Ogólna aura: Cesarzowa/ Rycerz denarów/ Rycerz mieczy 
Myślę, że będzie się kręcić dużo wokół tematu nowej drogi zawodowej męża, świat materialny będzie mieć spore znaczenie. Cesarzowa mogłaby wskazywać na to, że zajmę się trochę dbaniem o siebie, może o rośliny w domu. Generalnie tak ziemsko-przyjemnie mi się to jawi, a Rycerz Mieczy wprowadza trochę dynamiki i zalew nowych pomysłów na życie.

 

2. Praca: Sprawiedliwość/ Król mieczy/ Księżyc
Za wiele pewnie się nie zmieni, dalej będę robić swoje, co tydzień dostawać pochwałę za jakość pracy i takie tam :P Ten Księżyc już mi kiedyś wypadł na pracę i widzę go, jako moje "marzenie na jawie" i niezadowolenie, z którego niewiele wynika, może też fakt, że w maju znowu mam na nocki.

 

3. Życie małżeńskie: Sąd ostateczny/ 3 buław/ 9 pucharów

Miło to wygląda, jakieś plany na przyszłość i nowe ustalenia, zadowolenie :) 

 

4. Finanse: Król Buław/ 8 pucharów/ Kapłanka
Przyznam szczerze, że nie mam pomysłów na interpretację. Nie spodziewam się fajerwerków, ale to tak poza kartami.

 

5. Zdrowie: 2 mieczy/ As denarów/ Wisielec

Tak ogólnie to widzę tu przeciągnięcie się wszystkich moich problemów, pewnie będę się zastanawiać czy wydać pieniądze na drogie leczenie zęba. A może się właśnie zdecyduję na jakąś terapię? nie wiem do końca.

 

6. Życie towarzyskie: Sprawiedliwość/ Rycerz buław/ As mieczy
Jakieś ożywione dyskusje, spotkania w cztery oczy, ale raczej chyba bez większego imprezowania (chociaż na majówkę już zaplanowane, że grill ze znajomymi, ale to raczej nie będzie nic przesadnie ekscytującego ;) )

 

7. Samopoczucie: Wisielec/ Cesarzowa/ Siła

Dobre, zajmę się rozwojem osobistym i ćwiczeniem charakteru, a przy okazji trochę swoją zaniedbaną kobiecością i powinnam na tym pozytywnie wyjść. Spokojny czas.

8. Najważniejsze wydarzenie: 3 mieczy/ 8 denarów/ 3 denarów
Mam zagwostkę z tą 3 mieczy, bo mówi o rozczarowaniu, a generalnie większość kart na ten miesiąc wychodzi mi dość pozytywnie, jeśli dobrze je rozumiem. 8 denarów to systematyczna praca, budowanie czegoś trwałego (u mnie na talii pani misternie tka pajęczynę), a 3 denarów docenienie w tej pracy. Nie mam pomysłu na konkretne wydarzenie z połączenia tych wszystkich kart.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, martynamarzena napisał:

1. Ogólna aura: Cesarzowa/ Rycerz denarów/ Rycerz mieczy 

 

Skupisz się na sobie, sferze finansowej i pracy, trochę nerwów może być. Jeśli Twój mąż wychodzi w Rycerzu Monet, to może u niego jakieś nerwy.

 

4 minuty temu, martynamarzena napisał:

2. Praca: Sprawiedliwość/ Król mieczy/ Księżyc

 

Będziesz robiła, co do Ciebie należy. Bez jakiś achów i ochów. Może będziesz się starała podejść na chłodno i profesjonalnie bez emocji.

 

6 minut temu, martynamarzena napisał:

. Życie małżeńskie: Sąd ostateczny/ 3 buław/ 9 pucharów

 

Bardzo ładne karty. Wspólne plany i nadzieje, dużo miłych chwil i radości :)

 

7 minut temu, martynamarzena napisał:

Finanse: Król Buław/ 8 pucharów/ Kapłanka

 

Tutaj jakbyś musiała z bólem serca wydać na coś kasę.

 

7 minut temu, martynamarzena napisał:

Zdrowie: 2 mieczy/ As denarów/ Wisielec

 

Widzę to podobnie, zastanawianie się, czy wydać kasę. Widać Twoją niepewność i trochę wahanie.

 

8 minut temu, martynamarzena napisał:

. Życie towarzyskie: Sprawiedliwość/ Rycerz buław/ As mieczy

 

Widać komunikacje, spotkania, rozmowy na jakieś tematy może związane z pracą, czy jakieś tematy urzędowo - prawne ;).

 

9 minut temu, martynamarzena napisał:

Samopoczucie: Wisielec/ Cesarzowa/ Siła

 

Skupisz się zarówno na swoim wnętrzu, jak i wyglądzie zewnętrznym ( Cesarzowa). Nabierz energii, pewności siebie, poczujesz się atrakcyjniejsza i seksowniejsza. Super karty ! :)

 

10 minut temu, martynamarzena napisał:

Najważniejsze wydarzenie: 3 mieczy/ 8 denarów/ 3 denarów

 

Mimo jakiś problemów, uda Ci się coś związanego z pracą. Może przyłożysz się i czegoś nauczysz? 3 Denary to też takie dokładne szlifowanie czegoś jakby. W każdym razie- pozytywny efekt uzyskasz :)

 

Kochana, wszystkiego dobrego dla Ciebie w maju ! :kwiatek:

Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
8 hours ago, martynamarzena said:

1. Ogólna aura: Cesarzowa/ Rycerz denarów/ Rycerz mieczy 

 
Aura bardzo fajna. Będziesz mieć poczucie, że wiele spraw zależy od Ciebie i Twoich chęci. Chcesz to zrobisz a jak nie chcesz to nie i też bidy nie będzie ;) 

Cesarzowa na wszystko. Opływa w dostatek. Cieszy się miłością otoczenia. Dokładając tych dwóch Rycerzy - z denarowym viś zyskasz, sura będzie sprzyjać zyskom, pomnożeniu kapitału. Z końcu Mieczowy może wnieść jakieś dyskusje, rozmowy. Może trzeba będzie się trochę spiąć intelektualnie. 
 

8 hours ago, martynamarzena said:

2. Praca: Sprawiedliwość/ Król mieczy/ Księżyc

Tutaj masz „jak sobie pościelisz tak się wyśpisz”. Jeśli do tej pory byłaś średnio zadowolona to ta karta przypomni Ci czemu. Co Ci nie pasowało w pracy i czego nie lubisz. Król Mieczowy to może być szef i jakieś formalne kontakty z nim. Z Księżycem- niekoniecznie jasne sytuacje. U mnie w talii The Housewife’s Tarot karta Księżyca przedstawiona jest za pomocą kobiety która śpi na wygodnym materacu( jak najbardziej do tych nocek w pracy pasuje zatem). 
 

 

8 hours ago, martynamarzena said:

3. Życie małżeńskie: Sąd ostateczny/ 3 buław/ 9 pucharów

Może wrócicie do jakichś odłożonych wcześniej planów? Wrócą jakieś wspólne projekty lub pomysły. 9 Kielichów pokazuje mi smaczne jedzenie - może jakiś wypad do restauracji lub romantyczna kolacja? Coś, co razem będziecie celebrować i cieszyć się daną chwilą :) 

8 hours ago, martynamarzena said:

Finanse: Król Buław/ 8 pucharów/ Kapłanka

Król Bulaw to aktywne działanie w celu pozyskania środków finansowych. 8 Pucharów- może już kiedyś w ten sposób uzyskałaś pieniądze ale ten sposób nie do końca Cię cieszy- tak jakbyś była ba to skazana na ten moment( 8 Kielichów zwykle pokazuje mi” bujanie” się między dwiema opcjami które zupełnie nie cieszą a nie na innej opcji). Kapłanka mówi o odosobnieniu, skupieniu na sobie, siedzeniu w domu. Pieniądze pozyskane w domu? A może tez po prostu oszczędzanie( Kapłanka nie dba o życie materialne, cieszy ją wiedza). 
 

 

8 hours ago, martynamarzena said:

Zdrowie: 2 mieczy/ As denarów/ Wisielec

2 Mieczy to poczucie presji, że trzeba podjąć jakąś decyzję - wiec jak najbardziej pasuje do Twoich dylematów. As Denarów jest szansą na wyjście z sytuacji, jest pomysł co zrobić przy czym w Wisielcu znów trzeba czekać lub coś poświecić dla realizacji celu. 
 

 

8 hours ago, martynamarzena said:

Życie towarzyskie: Sprawiedliwość/ Rycerz buław/ As mieczy


Zapowiada się, że jak podejdziesz do tego tematu to to otrzymasz ;) Im mniej zaangażowania w kontakty tym mniej i ludzi wkoło będzie. Rycerz buław sygnalizuje, że trochę będzie się dziać. Karta jak najbardziej dobra na małego grilla :) Jakiś energiczny znajomy tu się zaznacza. 
As Mieczy może oznaczać jakaś oczyszczającą rozmowę z kimś ze znajomych. Coś się wyjaśni, wyklaruje. 

 

8 hours ago, martynamarzena said:

Samopoczucie: Wisielec/ Cesarzowa/ Siła

Z początku można mieć wrażenie, że nic się nie zmieni bo to Wisielec. Pasuje on jednak do rozwoju wewnętrznego, skupieniu się na swoim wnętrzu i tym, co się czuje. To da Ci siłę i poczucie sprawczości( Siła). Kontroli nad sytuacją. Samopoczucie jak najbardziej pozytywne, spokojne. Pewne siebie. 
 

8 hours ago, martynamarzena said:

Najważniejsze wydarzenie: 3 mieczy/ 8 denarów/ 3 denarów

3 Mieczy niekoniecznie jest Twoim rozczarowaniem. Może to Ty będziesz musiała powiedzieć komuś „nie” z uwagi na własne dobro( 8 Denarów i 3 Denary). To wyglada jak cis związanego z pracą. Postawisz na swoim przez co zadasz komuś przysłowiowy nóż w serce. Kogoś rozczarujesz. 
 

To tak moim skromnym okiem :) Udanego i spokojnego maja Ci życzę :szampan_na:
 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

 

1. Ogólna aura: Cesarzowa/ Rycerz denarów/ Rycerz mieczy 

 

Skupisz się na sobie i pojawi się przy Tobie dwóch panów. To będzie przyjemny miesiąc, możesz czuć się doceniona. 

 

 

 

2. Praca: Sprawiedliwość/ Król mieczy/ Księżyc

Tutaj chyba będzie trzeba wyjaśnić jakąś sprawę z szefem, albo innym mężczyzną. Wyjdą na jaw jakieś niejasności, nieporozumienia. 

 

 

 

3. Życie małżeńskie: Sąd ostateczny/ 3 buław/ 9 pucharów

 

Tutaj jakieś ożywienie w małżeństwie. Faktycznie jakieś planowanie przyszłości i zadowolenie.

 

 

 

4. Finanse: Król Buław/ 8 pucharów/ Kapłanka

Tutaj niezbyt ciekawie, możesz czuć się trochę przygnębiona, sytuacja nie będzie Ci odpowiadała i możesz się troszkę w sobie zamknąć. 

Może stąd ta Cesarzowa, zajmujesz się sobą. 

 

5. Zdrowie: 2 mieczy/ As denarów/ Wisielec

 Tutaj może być różnie. 

Gdybyś była mężczyzna powiedziałbym że problemy seksualne, ale w twoim przypadku może Cie dopaść jakieś przygnębienie. 

 

 

6. Życie towarzyskie: Sprawiedliwość/ Rycerz buław/ As mieczy

Znów będzie potrzeba wyjaśnienia jakiejś sprawy z jakimś panem. Tutaj możesz z nim zerwać znajomość. Albo ogólnie odciąć się na pewien czas. 

 

 

 

7. Samopoczucie: Wisielec/ Cesarzowa/ Siła

 

Znów Wisielec. Zajmujesz się samą sobą i odetniesz się trochę od swiata. 

 

8. Najważniejsze wydarzenie: 3 mieczy/ 8 denarów/ 3 denarów

Wydaje mi się, że jakiś zawód emocjonalny w pracy, jakaś przykrość związana ze współpracownikiem. 

  • Lubię to! 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 28.04.2021 o 16:11, martynamarzena napisał:

No to przyszła na mnie kolej, postawiłam sobie karty, jak będzie wyglądał najładniejszy miesiąc w roku :)
Będę bardzo wdzięczna za wszelakie podpowiedzi :1s_c:

1. Ogólna aura: Cesarzowa/ Rycerz denarów/ Rycerz mieczy 
Cesarzowa ma się dobrze, więc powiedziałabym, że co nie powiesz, czy nie zrobisz, będziesz się czuła z tym dobrze. 

 

2. Praca: Sprawiedliwość/ Król mieczy/ Księżyc
Jeśli obiecali Ci awans, czy umowę, to niestety. Możesz zostać błędnie oceniona. 

 

3. Życie małżeńskie: Sąd ostateczny/ 3 buław/ 9 pucharów

Fajnie, jeśli były problemy, to się skończą, będą plany na przyszłość i zafowolenie. 

 

4. Finanse: Król Buław/ 8 pucharów/ Kapłanka
Karty podpowiadają imo, że trzeba poszukać nowej pracy. 

 

5. Zdrowie: 2 mieczy/ As denarów/ Wisielec

Nie interpretuję kart na zdrowie 

 

6. Życie towarzyskie: Sprawiedliwość/ Rycerz buław/ As mieczy
Jak dla mnie to odcięcie znajomości wprowadzających niepewność. 

 

7. Samopoczucie: Wisielec/ Cesarzowa/ Siła

Dobre, spojrzysz na coś z nowej perspektywy i to Cię wzmocni. 

8. Najważniejsze wydarzenie: 3 mieczy/ 8 denarów/ 3 denarów

Moim zdaniem po jakimś rozcxarowaniu zajmiesz się robieniem porządku w swoim życiu i zobaczysz nowe możliwości. 

 

  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
W dniu 28.04.2021 o 16:11, martynamarzena napisał:

No to przyszła na mnie kolej, postawiłam sobie karty, jak będzie wyglądał najładniejszy miesiąc w roku :)
Będę bardzo wdzięczna za wszelakie podpowiedzi :1s_c:

1. Ogólna aura: Cesarzowa/ Rycerz denarów/ Rycerz mieczy 
Myślę, że będzie się kręcić dużo wokół tematu nowej drogi zawodowej męża, świat materialny będzie mieć spore znaczenie. Cesarzowa mogłaby wskazywać na to, że zajmę się trochę dbaniem o siebie, może o rośliny w domu. Generalnie tak ziemsko-przyjemnie mi się to jawi, a Rycerz Mieczy wprowadza trochę dynamiki i zalew nowych pomysłów na życie.

 

2. Praca: Sprawiedliwość/ Król mieczy/ Księżyc
Za wiele pewnie się nie zmieni, dalej będę robić swoje, co tydzień dostawać pochwałę za jakość pracy i takie tam :P Ten Księżyc już mi kiedyś wypadł na pracę i widzę go, jako moje "marzenie na jawie" i niezadowolenie, z którego niewiele wynika, może też fakt, że w maju znowu mam na nocki.

 

3. Życie małżeńskie: Sąd ostateczny/ 3 buław/ 9 pucharów

Miło to wygląda, jakieś plany na przyszłość i nowe ustalenia, zadowolenie :) 

 

4. Finanse: Król Buław/ 8 pucharów/ Kapłanka
Przyznam szczerze, że nie mam pomysłów na interpretację. Nie spodziewam się fajerwerków, ale to tak poza kartami.

 

5. Zdrowie: 2 mieczy/ As denarów/ Wisielec

Tak ogólnie to widzę tu przeciągnięcie się wszystkich moich problemów, pewnie będę się zastanawiać czy wydać pieniądze na drogie leczenie zęba. A może się właśnie zdecyduję na jakąś terapię? nie wiem do końca.

 

6. Życie towarzyskie: Sprawiedliwość/ Rycerz buław/ As mieczy
Jakieś ożywione dyskusje, spotkania w cztery oczy, ale raczej chyba bez większego imprezowania (chociaż na majówkę już zaplanowane, że grill ze znajomymi, ale to raczej nie będzie nic przesadnie ekscytującego ;) )

 

7. Samopoczucie: Wisielec/ Cesarzowa/ Siła

Dobre, zajmę się rozwojem osobistym i ćwiczeniem charakteru, a przy okazji trochę swoją zaniedbaną kobiecością i powinnam na tym pozytywnie wyjść. Spokojny czas.

8. Najważniejsze wydarzenie: 3 mieczy/ 8 denarów/ 3 denarów
Mam zagwostkę z tą 3 mieczy, bo mówi o rozczarowaniu, a generalnie większość kart na ten miesiąc wychodzi mi dość pozytywnie, jeśli dobrze je rozumiem. 8 denarów to systematyczna praca, budowanie czegoś trwałego (u mnie na talii pani misternie tka pajęczynę), a 3 denarów docenienie w tej pracy. Nie mam pomysłu na konkretne wydarzenie z połączenia tych wszystkich kart.

Weryfikuję, bo już w sumie końcówka ;)

 

1. Cesarzową bardzo bym chciała być i może o tym mówi ta karta... Ale też rzeczywiście pobyłam trochę na łonie natury, co bardzo lubię, kupiłam trochę roślin na balkon, sadzonki mi puściły listki :) Rycerz denarów i Mieczy to bankowo mój mąż ;)

2. Jestem coraz bardziej zmęczona pracą i wymyślam jak tu się migać od niej. Ale no dostaję to na co pracuję, Sprawiedliwość więc pasuje. Księżyc to ewidentnie praca w nocy i moje lęki podczas tego. 

3. Rzeczywiście układamy jakieś plany na przyszłość powoli, 9 pucharów mówi pewnie o miło spędzonym razem czasie, natomiast brakuje mi tu jakiejś "złej" karty, bo trochę się też kłóciliśmy ;) ale to jest u nas taki standard, że w sumie może bez znaczenia. A może te buławy mówią o energii do rozładowania, po którym następuje te 9 pucharów (nie umiemy się długo złościć i zawsze się zalewamy potem dobrymi słowami, przytulaniem itd).

4. No trochę się nam rozjechały finanse (odleciały na miotle, jak pani z 8 pucharów u mnie w talii xD), ale rzeczywiście jakoś się tym nie przejmuję zbytnio 

5. A tutaj ewidentnie widać przeciągające się leczenie mojego zęba :/ na szczęście nie jest tak kosztowne, jak mi się zdawało, że może być.

6. Nic niezwykłego, standardowe spotkania ze znajomymi.

7. A tutaj mi się dość potwierdza moja wewnętrzna walka z samą sobą. Siła w ogóle jest moim strażnikiem talii i bardzo lubię sobie medytować nad znaczeniem tej karty. Wisielec był moim drugim wyborem ;) Odnowiłam też terapię i bardzo mi pomogło już to jedno spotkanie. 

8. Nie umiem podać jednego wydarzenia, ale rzeczywiście udało mi się uświadomić sobie coś nieprzyjemnego i wiem, że będę musiała włożyć w to trochę pracy i cierpliwości, ale mam pozytywne nastawienie na przyszłość :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Maju maj ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...