Skocz do zawartości

Spotkanie w środę ZWERYFIKOWANE


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, zaprosiłem na środę nowo poznaną koleżankę. To nie randka. 

 

1.Czy do spotkania dojdzie?

9 kielichów 

Tak dojdzie i spędzę ten czas bardzo przyjemnie

 

2. Jak przebiegnie spotkanie?

Kochankowie, paź monet 

Hmm, czyżbyśmy skupili się na rozmowach o pracy, nauce i przy tym świetnie się dogadywali?

Pomoże mi podjąć jakąś przełomową decyzję?

Chyba, że ten paź to ona, bo zaczyna teraz naukę. A Kochankowie pokazuje flirt.

 

  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Odbędzie się. W 9 kielichach widać satysfakcje i dobre samopoczucie, łapanie chwili i radość z tego co przynosi.
W przebiegu spotkania myślę, że pojawią się delikatne, może na pierwszy rzut oka niezauważalne flirciki. Spotkanie powinno przebiec w atmosferze bardzo przyjemnej, która będzie sprzyjała we wzajemnym poznawaniu się i może zaowocować szansą na kontynuowanie znajomości.

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza

tak zdecydowanie fajne spotkanie w cieplej i serdecznej atmosferze. Jak mi wypadlo spotkanie w paziu monet to bylo naprawde fajnie. Bylo o czym rozmawiac. O zyciu pasjach planach.

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
5 hours ago, nastek96 said:

Czy do spotkania dojdzie?

9 kielichów 

Tak dojdzie i spędzę ten czas bardzo przyjemnie

 

2. Jak przebiegnie spotkanie?

Kochankowie, paź monet 

Tak dojdzie do spotkania i będzie jakieś dobre jedzenie :) Może ciastka i kawa :) 

 

A samo spotkanie będzie równie przyjemne - Kochankowie zapowiadają zainteresowanie ze strony pani oraz atmosferę flirtu :) Paź Monet - tak jakbyś vis miał uzyskać poprzez to spotkanie( niekoniecznie w materialnym wymiarze). 

  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Witajcie, 

Weryfikacja:

Do spotkania doszło i było bardzo miło, dobrze się rozmawiało.

Kochankowie - flirtu jako tako nie było, ale zeszliśmy na  moment na bardziej intymny temat. 

Paź denarów - dużo tematów do rozmów, w sumie tak dużo, że nie zdążyłem w każdym temacie wypowiedzieć się o wszystkim.

Spotkanie bardzo udane i przyjemne.

Wcześniej nie pisałem, ale dociagnalem 7 kielichów i bylem trochę dziś nieobecny i zamyślony. 

Ale było bardzo fajnie. 

Dziękuję wszystkim :)

 

  • Lubię to! 1
  • O.K 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Spotkanie w środę ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...