Skocz do zawartości

Joga w czerwcu ZWERYFIKOWANE


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lianna

Miałam niestety przerwę od jogi. Brakuje mi jej bardzo :) Jutro wracam do ćwiczeń :thanks:

 

Jak wpłynie na moje samopoczucie ćwiczenie jogi od jutra do końca czerwca? :)

 

3 Mieczy     Cesarz     7 Mieczy   8 Denarów     Sprawiedliwość      7 Denarów

 

 

3 Mieczy to karta bólu, pewnie będzie bolało, mięśnie itd. Stawiam jednak na ten wewnętrzny ból do przepracowania. Cesarz może mówić, że postawiłam cel, że będę ćwiczyć regularnie i nie poddam się. 7 Mieczy - to jest jednak metoda niekonwencjonalna. Uważam, że może powoli zmienię sposób myślenia na bardziej niestandardowy. 8 Denarów to praca systematyczna. Sprawiedliwość- tu bym widziała powrót organizmu do harmonii. Dalej mamy 7 Denarów, czyli karta spokoju, cierpliwości.

 

 

Odnośnik do komentarza

3 miecz Cesarz to będzie co rozciągać i tak będziesz czuła dyskomfort. Na początku znajdując wymówki będziesz unikać jogi. Dopiero w drugiej połowie czerwca przyłożysz się do regularnych treningów. 7 monet może wskazywać ze pod koniec miesiąca poczujesz się komfortowa w pozycjach i joga będzie dla Ciebie odpoczynkiem.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość Lianna
W dniu 23.05.2021 o 07:17, zakretka23 napisał:

Na początku znajdując wymówki będziesz unikać jogi. Dopiero w drugiej połowie czerwca przyłożysz się do regularnych treningów. 7 monet może wskazywać ze pod koniec miesiąca poczujesz się komfortowa w pozycjach i joga będzie dla Ciebie odpoczynkiem.

 

Weryfikacja !

Napisałaś w punkt ! Wszystko się zgadza. Dopiero kilka dni temu weszłam w rytm :) 7 Monet może mówić, że na efekty zaczekać przyjdzie zaczekać, ale warto :).

Dziękuję Ci za pomoc ! :buziak:

Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Joga w czerwcu ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...