Skocz do zawartości

Czerwiec Xadfgh ZWERYFIKOWANE


Xadfgh

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przychodzę z miesięcznym rozkładem na miesiąc czerwiec :D


Samopoczucie:
7 mieczy,5 kielichów, 5 mieczy

Na starcie jest nieciekawie. Widać duże zmagania, kombinowanie i ukrywanie, zakłamywanie siebie w temacie swojego prawdziwego samopoczucia, które obrazują dwie karty piątkowe... Poczucie żalu i porażki.

Praca:
Cesarz, Królowa Kielichów, Głupiec

Wydaje mi się, że moje zmagania majowe zaowocują w czerwcu i uda mi się rozpocząć coś nowego, emocjonującego. Pracka może przyjść dzięki pomocy pewnego Pana i wydaje mi się, że chodzi tutaj o szefa z którym miałam niedawno rozmowę kwalifikacyjną na której bardzo się spodobałam i dostałam zadanie oraz deklaracje dania mi szansy na szkoleniu. Ewentualnie odezwie się szef siłowni, któremu zaniosłam CV i list motywacyjny. Wtedy królowa kielichów pasowała by idealnie, ponieważ czułabym się bardzo spełniona emocjonalnie/zawodowo w tym miejscu.

Co dobrego przyjdzie?
5 buław, 8 buław, 10 kielichów

Energia i ambicja wywołana pewną wiadomością, która będzie jak plaster na moje rozbuchane miesięczne samopoczucie.

Co odejdzie do przeszłości?
4 denary, siła, królowa mieczy


Odejdzie kurczowe trzymanie się czegoś. Pożegnam się z poczuciem pewności siebie i swoich rozważań.

najważniejsze wydarzenia:
10 mieczy, 9 kielichów, pustelnik


Mocny wstrząs w 10 mieczach, który zakończy pewien etap związany z moją emocjonalną stroną z poczuciem zadowolenia ale iluzorycznego (karta 9 kielichów jest pozytywna, ale podświadomie dąży do pełni, którą daje 10kiel, czyli dwoje ludzi, stabilizacja, miłość, czyli jednak czegoś jej brak),  wejrzenie wewnątrz siebie. - Taka nasunęła mi się interpretacja poparta ostatnimi wydarzeniami w moim życiu i poznawania siebie na terapii.

uczucia:
śmierć, sprawiedliwość, 9 mieczy


Konieczne zakończenie pewnego etapu. Zamartwianie się i duża burza negatywnych myśli wychodząca z mojego wnętrza.

rodzina:
świat, 9 buław, mag


Z siostrami dużo planów, pomysłów, na wyjazdy, które będziemy chciały zrealizować, choć nie będzie to proste w 9 buławach- trochę zmagań, żeby dopiąć wszystko do końca. To pasuje bardzo do nas i naszego zabierania się do rezerwacji domku letniskowego nad jeziorkiem;p

tło: kochankowie
decyzje i rozdroża...



No cóż, troszkę ciężko się zapowiada, ale zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce- to tylko 30 dni, szybko zleci :D Mam nadzieję, że wasz czerwiec będzie pełny radości, życzę wszystkim samych wspaniałości ;) 

  • Lubię to! 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Xadfgh napisał:

Witam, przychodzę z miesięcznym rozkładem na miesiąc czerwiec :D


Samopoczucie:
7 mieczy,5 kielichów, 5 mieczy

Będziesz się martwić czyimś niejasnym zachowaniem. Możesz czuć się oszukana i opuszczona.

Praca:
Cesarz, Królowa Kielichów, Głupiec

Rozpoczęcie stabilnej pracy, która da dużo satysfakcji i pozwoli nauczyć się nowych rzeczy.

Co dobrego przyjdzie?
5 buław, 8 buław, 10 kielichów

czas spędzony z rodziną lub nowa miłość :)

Co odejdzie do przeszłości?
4 denary, siła, królowa mieczy


Odejdzie nawyk kontrolowania. Wrzucisz na luz.

najważniejsze wydarzenia:
10 mieczy, 9 kielichów, pustelnik


zakończy się jakiś etap, co przyniesie Ci ulgę. Skupisz się na swoim wnętrzu.

uczucia:
śmierć, sprawiedliwość, 9 mieczy


Konieczne zakończenie pewnego etapu. Zamartwianie się i duża burza negatywnych myśli wychodząca z mojego wnętrza. - zgadzam się

rodzina:
świat, 9 buław, mag


Z siostrami dużo planów, pomysłów, na wyjazdy, które będziemy chciały zrealizować, choć nie będzie to proste w 9 buławach- trochę zmagań, żeby dopiąć wszystko do końca. To pasuje bardzo do nas i naszego zabierania się do rezerwacji domku letniskowego nad jeziorkiem;p

tło: kochankowie
decyzje i rozdroża...



No cóż, troszkę ciężko się zapowiada, ale zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce- to tylko 30 dni, szybko zleci :D Mam nadzieję, że wasz czerwiec będzie pełny radości, życzę wszystkim samych wspaniałości ;) 

 

  • Cool 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
9 godzin temu, Xadfgh napisał:

Samopoczucie:
7 mieczy,5 kielichów, 5 mieczy

Jakieś kombinowanie, może być oszukiwanie się samej siebie lub trzymanie dobrej miny do złej gry. 5 Kielichów może mówić o rozczarowaniu, coś pójdzie nie tak jak oczekiwałaś. 5 Mieczy z kolei może oznaczać porażkę ale też pyrrusowe zwycięstwo - dopniesz swego, tylko za jaką cenę? Zwycięstwo które nie cieszy. 
Według mnie, czerwiec zapowiada dużo takiego szamotanina się ze sobą, swoimi myślami i uczuciami. Bez jednak jakiś konkretnych rezultatów. 
 

 

9 godzin temu, Xadfgh napisał:

Praca:
Cesarz, Królowa Kielichów, Głupiec

Sama znasz najlepiej swoją sytuację zawodową :) Cesarz jest tu człowiekiem id którego wszystko zależy - może to jemu będziesz musiała się podporządkować w sprawach zatrudnienia. Z kolei Królowa Kielichów już wiele razy pokazała mi poczucie „braku”( czytałam w wielu miejscach, że ta karta dworska właśnie to może oznaczać). 
Tak wiec może nic nie wyjść z obecnych planów( niechęć podporządkowywania się pod plan Cesarza), a może pojawić się nowa opcja o której mówi Głupiec- wejście w niwy cykl, nowe wydarzenie z nadzieją o optymizmem( coś, czego jeszcze nie robiłaś do tej pory, wymagać będzie nabycia doświadczenia).

9 godzin temu, Xadfgh napisał:

Co dobrego przyjdzie?
5 buław, 8 buław, 10 kielichów

Przyjemne sytuacje związane z rodziną. W 5 Buław może być trochę niegroźnych „przepychanek”, docelowo powinno dużo się dziać, kontakty, wymiana informacji z rodziną które zdecydowanie poprawią Ci nastrój. Rodzina i bliskie otoczenie będą wsparciem emocjonalnym w trudniejszym czasie. 
 

 

9 godzin temu, Xadfgh napisał:

Co odejdzie do przeszłości?
4 denary, siła, królowa mieczy

Zamknięcie się na zmiany, stagnacja. Oszczędzanie...w sferze uczuć i myśli. Możesz stać się bardziej elastyczna a odejdzie skostnienie i przyzwyczajenie do schematów uczuciowo/myślowych. 
 

11 godzin temu, Xadfgh napisał:

najważniejsze wydarzenia:
10 mieczy, 9 kielichów, pustelnik

Coś się skończy. Coś, co nie dawało Ci spokoju ducha. Poczujesz ulgę i w końcu zaczniesz dostrzegać pierwsze promienie wschodzącego słońca. 
9 Kielichów zwiastuje różne okazje do świętowania, jedzenia, cieszenia się bieżącą chwilą. 
Pustelnik - może być chęcią by spędzić chwile z dala od otoczenia i ludzi, skupić się na swoim wnętrzu. Może być poczucie, że wszystko już znasz, wiesz. Trochę takie poczucie zmęczenia życiem lub sytuacjami z ludźmi. 
 

 

11 godzin temu, Xadfgh napisał:

uczucia:
śmierć, sprawiedliwość, 9 mieczy


W Śmierci coś definitywnie się kończy. Może jakaś relacja. Idziesz dalej. Zwłaszcza, że dalej masz Sprawiedliwość która bardzo realnie podchodzi do oceny sytuacji- jeśli coś nie funkcjonowało dobrze to teraz jest pora by to usunąć. Może Cię to przyprawić o frustrację, dużo będziesz o tym myśleć i niepotrzebnie  dzielić włos na czworo( myślenie typu: Czy to jest słuszna decyzja). 
 

11 godzin temu, Xadfgh napisał:

rodzina:
świat, 9 buław, mag

Coś nowego może się pojawić na gruncie rodzinnym, w sensie poczucia swobody i wolności. Może jakieś stosunki w rodzinie poluzują się, z kimś będziesz miała mniejszy, rzadszy kontakt( w Świecie każdy idzie w swoją stronę i zajmuje się swoimi sprawami). Wciąż będzie poczucie postawienia w stan gotowości, mimo, że pewne sytuacje odejdą na dalszy plan. W Magu ktoś może zabiegać o Twoją uwagę. 
 

11 godzin temu, Xadfgh napisał:

tło: kochankowie
decyzje i rozdroża...

Zdecydowanie miesiąc pod hasłem dokonywania wyborów i decyzji rożnego rodzaju. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Xadfgh napisał:

Witam, przychodzę z miesięcznym rozkładem na miesiąc czerwiec :D


Samopoczucie:
7 mieczy,5 kielichów, 5 mieczy

Bardzo trudne uczucia. Zal smutek samotnosc. Mozesz miec poczucie ze inni spiskuja za Twoimi plecami.  A Twoje dzialania nie daja rezultatow.

Praca:
Cesarz, Królowa Kielichów, Głupiec

Moze byc jak piszesz ale Cesarz moze pokazywac tu brak zmian a krolowa kielichow to taka kobieta co czeka na cud az samo sie zrobi. Glupiec moze mowic o cyzms nowym. Jakies nowe pomysly plany, ale u KK to kiepsko z realizacja.

Co dobrego przyjdzie?
5 buław, 8 buław, 10 kielichów

 Nibybsamopoczucie kiepskie ale jednak tu widac energie i chec do dzialania. Moze cos fajnego bedziecie w domu z rodzina organizowac.

Co odejdzie do przeszłości?
4 denary, siła, królowa mieczy

Zgadzam sie. Upor trzymanie sie czegos co Ci nie sluzy i odcinanie soe od uczuc.

najważniejsze wydarzenia:
10 mieczy, 9 kielichów, pustelnik


Napewno tak mzoe chodzic o zakonczenie czegos? moze z  uczuciami ma to zwiazek bo tam tez karta smierc? Koniec z jakims mezczyzna ktorego symbolizuje 9 kielichow i skupienie na sobie, wnetrzu i samorozwoju?

 

uczucia:
śmierć, sprawiedliwość, 9 mieczy


Nie wiem w jakiej sytuacji jestes ale zgadzam sie ze cos sie skonczy. Moze rozpoczniesz jakas transformacje w zwiazku ze sfera uczuc. Moze bedziesz myslala o formalizacji?

Tez przyszlo mi do glowy ze mozesz obwiniac siebie za to w jakiej sytuacji sie znalazlas.

rodzina:
świat, 9 buław, mag


tu sie zgodze nic lepszego mi nie przychodzi.

 

o: kochankowie
decyzje i rozdroża...



No cóż, troszkę ciężko się zapowiada, ale zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce- to tylko 30 dni, szybko zleci :D Mam nadzieję, że wasz czerwiec będzie pełny radości, życzę wszystkim samych wspaniałości ;) 

 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Xadfgh napisał:

Witam, przychodzę z miesięcznym rozkładem na miesiąc czerwiec :D


Samopoczucie:
7 mieczy,5 kielichów, 5 mieczy

Nie wiem czemu, ale pomyślałam że będą Cie boleć plecy.. Będziesz musiała spodobem coś zdobyć, ale nie bedziesz zadowolona z tego, jaką drogę bedziesz musiala obrać, a i tak efekty Cię do końca nie zadowolą. Pyrrusowe zwycięstwo nie będzie cieszyć. 

Praca:
Cesarz, Królowa Kielichów, Głupiec

W sprawie pracy nie bądź naiwna. Więcej dojrzałości i dbania o swoje interesy. Ogólnie jest możliwość rozpoczęcia nowej pracy. 

Co dobrego przyjdzie?
5 buław, 8 buław, 10 kielichów

Wywalczysz coś, co przyniesie Ci spokój i wytchnienie. 

Co odejdzie do przeszłości?
4 denary, siła, królowa mieczy

Walka o swój byt. 

najważniejsze wydarzenia:
10 mieczy, 9 kielichów, pustelnik

Wycofasz się, z powodu trudnej sytuacji w 10 mieczach, będzie Ci dobrze w samotności. 

uczucia:
śmierć, sprawiedliwość, 9 mieczy

Oj koniec związku, rozwód lub koniec jakiejś znajomości. Wypalenie uczuć i smutki z tym związane. Bezsenność. 

rodzina:
świat, 9 buław, mag

Rodzina super, może jakaś wycieczka, wyjazd, Mag będzie czarował lub czarowała, żebyś zgodziła się na coś. 

tło: kochankowie
Wybór serca. 

 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Samopoczucie:
7 mieczy,5 kielichów, 5 mieczy

Będziesz próbowała czegoś uniknąć ale nie uda się i trzeba będzie pogodzić się z porażka. Radziłabym się na tym tak nie skupiać bo szkoda miesiąca. 

Praca:
Cesarz, Królowa Kielichów, Głupiec

Zgadzam się dostaniesz propozycje od mężczyzny nowej pracy i to będzie coś konkretnego oraz stabilnego 

Co dobrego przyjdzie?
5 buław, 8 buław, 10 kielichów

Moim zdaniem niezbyt przyjemne zdarzenie pokazane w samopoczucie uruchomi Cię do skutecznego działania i mocno przyspieszysz, co przyniesie dobre samopoczucie i radość 

Co odejdzie do przeszłości?
4 denary, siła, królowa mieczy


Odejdzie kurczowe trzymanie się jakiś przekonań. 

najważniejsze wydarzenia:
10 mieczy, 9 kielichów, pustelnik


Zakończysz coś, co spowoduje ze skupisz się na sobie i swoim rozwoju 

uczucia:
śmierć, sprawiedliwość, 9 mieczy


Wewnętrzna transformacja, być może oceniasz się zbyt surowo i wpadasz poczucie winy, ale dzięki przejściu transformacji uwolnisz się od negatywnych uczuć ..ale to jeszcze potrwa 


rodzina:
świat, 9 buław, mag


Faktycznie odczytywałabym świat jako wyjazd, 9 buław z magiem to pokonanie wszelkich przeszkód na drodze i doprowadzenie do wyjazdu za wszelka cenę 

tło: kochankowie
decyzje i rozdroża...

Kochankowie to karta miesiąca czerwona i w tym miesiącu będziesz dokonywała ważnych decyzji 

 

powodzenia :koniczynka:

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna
W dniu 29.05.2021 o 23:42, Xadfgh napisał:

Samopoczucie:
7 mieczy,5 kielichów, 5 mieczy

 

Jakbyś ukrywała swój smutek i rozczarowanie, ktoś Cię może zranić.

 

W dniu 29.05.2021 o 23:42, Xadfgh napisał:

Praca:
Cesarz, Królowa Kielichów, Głupiec

 

Jest szansa na podjęcie pracy dzięki pomocy faceta. W Głupcu masz nowy etap, nową energię.

 

W dniu 29.05.2021 o 23:42, Xadfgh napisał:

Co dobrego przyjdzie?
5 buław, 8 buław, 10 kielichów

 

Może jakiś wyjazd rodzinny poprzedzony głośnymi dyskusjami? :P

 

W dniu 29.05.2021 o 23:42, Xadfgh napisał:

Co odejdzie do przeszłości?
4 denary, siła, królowa mieczy


Odejdzie kurczowe trzymanie się czegoś. Pożegnam się z poczuciem pewności siebie i swoich rozważań.

 

Mnie się kojarzy, że odejdzie Twoje przyblokowanie. Mam na myśli energię, aktywność.

 

W dniu 29.05.2021 o 23:42, Xadfgh napisał:

najważniejsze wydarzenia:
10 mieczy, 9 kielichów, pustelnik

 

Koniec bardzo bolesnego etapu. Będzie lepiej. Podejdziesz do życia bardziej dojrzale i z mądrością.

 

W dniu 29.05.2021 o 23:42, Xadfgh napisał:

uczucia:
śmierć, sprawiedliwość, 9 mieczy

 

Widać koniec jakiegoś etapu. Wcześniejsze karty też mówią o tym. Być może będziesz miała jakieś wątpliwości i lęki, czy obrałaś słuszny kierunek.

 

W dniu 29.05.2021 o 23:42, Xadfgh napisał:

rodzina:
świat, 9 buław, mag

 

Ponownie widzę w tych kartach wyjazd.

 

W dniu 29.05.2021 o 23:42, Xadfgh napisał:

tło: kochankowie
decyzje i rozdroża...

 

Dużo będziesz mieć wątpliwości, będziesz się wahać.

 

Kochana, dobrego miesiąca Ci życzę ! :slonko: :1s_z:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 29.05.2021 o 14:42, Xadfgh napisał:

WERYFIKACJA


Samopoczucie:
7 mieczy,5 kielichów, 5 mieczy 

 

Czerwiec był dla mnie cholernie trudnym miesiącem. Ciężka sytuacja z rodzicami pogorszyła się, stałam się wrakiem człowieka. Byłam już na takiej granicy, żeby się ratować, wyprowadziłam się do dziadków -i to było to pyrrusowe zwycięstwo, bo kiedyś tez do nich uciekłam i miałam tam nigdy nie wracać, no ale z dwojga złego tam jest lepiej.

Praca:
Cesarz, Królowa Kielichów, Głupiec

Praca była jedyną sferą życiową, która mi się układała w czerwcu. Dostałam pracę(zatrudnił mnie mężczyzna-cesarz) która daje mi spełnienie zawodowe i mnóstwo radości z jej wykonywania. I to chyba pokazała kielichowa, nie pustkę i brak, a nadmiar pozytywach emocji w/do pracy :D 

Co dobrego przyjdzie?
5 buław, 8 buław, 10 kielichów

@zakretka23 @Sunrise009 W punkt. Wywalczyła wyprowadzkę i od tamtego momentu powoli odżywam.

Co odejdzie do przeszłości?
4 denary, siła, królowa mieczy


@Gringe jesteś wielka bo nie wpadłabym na taką interpretacje, a ty trafiłaś w sedno. :) 

najważniejsze wydarzenia:
10 mieczy, 9 kielichów, pustelnik


Tutaj na pierwszej pozycji karty dosadnie pokazały, że w pewnym momencie będę jak przytwierdzona mieczami do ziemi. 10 są końcem, także i ten stan musiał minąć. Każdy człowiek ma kilka twarzy w tym specjalną do pracy- tam tryskała energia i pozytywizmem, główna managerka powiedziała, że za każdym razem rozweselam jej dzień- może to ukazały 9kiel? Naprawdę czułam ogromna radość w tej pracy, tylko tam byłam żywym człowiekiem, bo po powrocie do domu wchodziłam w kartę pustelnika- nie widywałam się z moimi kochanymi siostrami, spędzałam czas tylko ze sobą, chciałam tego.

uczucia:
śmierć, sprawiedliwość, 9 mieczy

Coś się zmieniło i to bardzo w postrzeganiu przeze mnie mężczyzn i odczuwaniu emocji z nimi związanymi. Wcześniej dostawałam bzika na punkcie jednego faceta, nie widząc innych wokół. W czerwcu spodobał mi się mężczyzna, ale tez i drugi, widziałam ludzi jako ludzi, mijałam wielu zadbanych mężczyzn na których zwracałam uwagę, ale bez większych emocji czy zaangażowania. Uczę się zdrowego, chłodniejszego podejścia do uczuć.

W dniu 29.05.2021 o 14:42, Xadfgh napisał:



rodzina:
świat, 9 buław, mag


Przez moje zamknięcie się w sobie, miałyśmy zdecydowanie mniej kontaktu, ale siostry stałe walczyły o moją uwagę i chciały bym czuła, ze mogę na nie liczyć o w każdej chwili się spotkać.

tło: kochankowie
decyzje i rozdroża...

 

 

Dziękuję wszystkim za pomoc raz jeszcze! 
 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Czerwiec Xadfgh ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...