Skocz do zawartości

czerwiec Wildwood ZWERYFIKOWANE


alieninside

Rekomendowane odpowiedzi

Jak co miesiac bezrobotna stara panna z kotem

 

Aura 9 bulaw 10denarow Rycerz denarow
Myssle ze bede czuc zagrozenie strach o jakies sprawy zwiazane z domowymi sprawami. Ale widac tu pomocna dlon w osobie rycerza denarow.

 

Praca 3 miecze 5 bulawy paz denarow
Jest szansa na prace jakads na najnizszym stanowisku jezeli pokonam swoje wewnetrzne problemy i mocno zawalcze i wybije konkurencje.

 

Uczucia 6 mieczy  4 kielichy krol mieczy
Wogole nie bedzie to chyba tematem moich rozmyslan. Widac odcicie od uczuc, melancholie i odrzucanie tego co daje los.

 

Finanse 8 bulaw 4 miecze Cesarz
Duzo wydatkow? Bede trzymac kase?

 

Pasje kochankowie 2 miecze 9 denarow
Byc moze stane przed wyborem. Duzo przemyslen ktore moga mnie pod tym katem przyblokowac. W sensie duzo sie zastanawiac a malo robic.

 

Wydarzenie 7 mieczy Rydwan 3 kielichy

Tu ciekwwe moze tez jakas krotka podroz i spotkanie z kims? Ale bedzie to podszyte jakas nieuczciwoscia i falszem? hmm no nie wiem. 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
11 minut temu, Wildwood napisał:

Jak co miesiac bezrobotna stara panna z kotem

 

Aura 9 bulaw 10denarow Rycerz denarow
Myssle ze bede czuc zagrozenie strach o jakies sprawy zwiazane z domowymi sprawami. Ale widac tu pomocna dlon w osobie rycerza denarow.

 

Praca 3 miecze 5 bulawy paz denarow
Jest szansa na prace jakads na najnizszym stanowisku jezeli pokonam swoje wewnetrzne problemy i mocno zawalcze i wybije konkurencje.

 

Uczucia 6 mieczy  4 kielichy krol mieczy
Wogole nie bedzie to chyba tematem moich rozmyslan. Widac odcicie od uczuc, melancholie i odrzucanie tego co daje los.

 

Finanse 8 bulaw 4 miecze Cesarz
Duzo wydatkow? Bede trzymac kase?

 

Pasje kochankowie 2 miecze 9 denarow
Byc moze stane przed wyborem. Duzo przemyslen ktore moga mnie pod tym katem przyblokowac. W sensie duzo sie zastanawiac a malo robic.

 

Wydarzenie 7 mieczy Rydwan 3 kielichy

Tu ciekwwe moze tez jakas krotka podroz i spotkanie z kims? Ale bedzie to podszyte jakas nieuczciwoscia i falszem? hmm no nie wiem. 

 


W aurze 9 Buław daje takie zmaganie się z rzeczywistością. Robienie różnych rzeczy, nie spoczywanie na laurach. Takie poczucie, że jeszcze jest coś do zrobienia, jeszcze jakaś pierdoła może wyskoczyć i trzeba być czujnym. W aurze mam wrażenie, że będzie się przejawiać jako różne wydarzenia, różne tematy i trzeba będzie być przygotowanym i reagować. 
10 Denarów w aurze a porem masz Cesarza w finansach - tutaj przewija się kasa. Zarobisz, dostaniesz, wygrasz. Duża kasa.

Rycerz Denarów - znów ...kasa. Zdecydowanie miesiąc na plus pod względem finansów. Rycerz może pokazywać kogoś kto od czasu do czasu pojawia się w Twoim życiu. To możesz tez być Ty jako osoba posiadająca dochód, zatrudniona. 
Praca - 3 Miecze i 5 Buław pokazuje jakieś rozczarowanie, aktywne zmaganie się z tematem a z drugiej strony brak satysfakcji. Mi osobiście 5 Buław pokazała różne oferty pracy ale żadna mnie nie zadowalała i szukałam kolejnych możliwości. Tak by idealnie mi pasowało a tego niestety nie znalazłam. Przy czym rozkład w tym miejscu zamyka Paź Denarów a on już się do czegoś przyucza. Może być jak sama piszesz- jeśli nagnieść swoje wymagania jest szansa na pracę i zarobek. 
Uczucia - w tym miesiącu to jeszcze nie ten moment. W 6 Mieczy skupiasz się na innych tematach które przyniosą Ci profity w kolejnych miesiącach. I nowe możliwości. 
W 4 Kielichów jesteś niechętna by cis w tym temacie robić, angażować się emocjonalnie. No i Król Mieczy - wg mnie to Ty, gdzie na chłodno i logicznie podchodzisz do życia i nie w głowie Ci uniesienia serca. Pewność i zdecydowanie. Chłodne podejście. 
W finansach 8 Buław może przynieść nie tylko rachunki do płacenia ale ogólnie info o kasie. 4 Mieczy - trzeba będzie na coś poczekać, może jakieś plany związane z finansami lub inwestycjami zostaną odłożone na później. Cesarz- kilkakrotnie spotkałam się  ze znaczeniem dużych pieniędzy. Najbardziej majętna osoba w Tarocie :D 

Pasje - Kochankowie to konieczność zdecydowania się na coś. Na jakiś konkret. Konieczność decyzji i co dalej. 2 Miecze jeszcze bardziej podkreślają poczucie presji i wewnętrznego ciśnienia w związku z podjęciem decyzji. Dwie opcje i poczucie bezsilności - co wybrać? 
9 Denarów jedt kartą dostatku, dnia codziennego kiedy po prostu jesteś samowystarczalna. Dajesz sobie sama radę. Może to oznaczać brak większego angażowania die w określone kursy a raczej zgłębianie wiedzy na własna rękę. 
Wydarzenia - w 7 Mieczy albo Ty będziesz kombinować albo ktoś. Niekoniecznie wielkie oszustwo ale ktoś będzie próbować jak najwiecej ugrać dla siebie. Rydwan zwiastuje powodzenie i podróż tak jak pisałyśmy wcześniej. Zwykle to Ty jesteś osoba inicjująca. 3 Kielichów - wesołe towarzystwo. Może to Ty zaprosisz kogoś? 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Aura 9 bulaw 10denarow Rycerz denarow
9 buław to obrona swojego zdania czy tutaj może chodzić o dom, pokazują się tez pieniądze i praca 

 

Praca 3 miecze 5 bulawy paz denarow
Jakieś rozczarowanie choć trzy miecze to może być pisanie CV, widać duża rywalizację i jakieś stanowisko typu stażysta, osoba ucząca się nowych obowiązków 

 

Uczucia 6 mieczy  4 kielichy krol mieczy
Zgadzam się, amory nie są teraz Ci w głowie 

 

Finanse 8 bulaw 4 miecze Cesarz
Przyjdzie jakaś informacja dotycząca finansów, być może opłaty i wspomoże Cię ktoś w typie cesarza - może to tez być instytucja  
 

 

Pasje kochankowie 2 miecze 9 denarow

moim zdaniem pochłonie Cię jakieś zajęcie które pozwoli Ci się wycofać i nie myśleć o problemach 
 

Wydarzenie 7 mieczy Rydwan 3 kielichy

Jakiś krótki wypad w sympatycznym towarzystwie. 

  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Aura 9 bulaw 10denarow Rycerz denarow

 

Trochę mogą Ci ciążyć kwestie finansowe, ale zachowasz dystans. Rycerz Denarów zapowiada poprawę w tej kwestii.

 

1 godzinę temu, Wildwood napisał:

Praca 3 miecze 5 bulawy paz denarow

 

Dużo opcji do wyboru, jakieś rozczarowanie się zaznacza, ale możliwe jest że na coś się zdecydujesz.

 

1 godzinę temu, Wildwood napisał:

Uczucia 6 mieczy  4 kielichy krol mieczy

 

Odsuniesz od siebie ten temat w tym miesiącu.

 

1 godzinę temu, Wildwood napisał:

Finanse 8 bulaw 4 miecze Cesarz

 

Raczej nie będziesz wydawać.

 

1 godzinę temu, Wildwood napisał:

Pasje kochankowie 2 miecze 9 denarow

 

A może wejdziesz z kimś we współpracę? Kochankowie to nie tylko wybory. Możesz być nieco niepewna, ale 9 Denarów przyniesie Ci dużo radości, może też jakiś dochód ;)

 

1 godzinę temu, Wildwood napisał:

Wydarzenie 7 mieczy Rydwan 3 kielichy

 

Wyjazd z miłym towarzystwem? :)

 

Kochana, dobrego miesiąca :thanks:

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Wildwood napisał:

Jak co miesiac bezrobotna stara panna z kotem

 

Aura 9 bulaw 10denarow Rycerz denarow
Aura skupiona wokół finansów domowych. Jakiś kryzys związany z pieniędzmi, ale ktoś da Ci zarobić, Rycerz Denarów niesie ofertę.

 

Praca 3 miecze 5 bulawy paz denarow
Śmiało mogę stwierdzić, że jakaś nowa praca się szykuje. Oczywiście po wykoszeniu konkurencji.

 

Uczucia 6 mieczy  4 kielichy krol mieczy
Nieistotne w tym miesiącu.

 

Finanse 8 buław 4 miecze Cesarz
Kwestie finansowe ruszą do przodu i będziesz mogła odetchnąć, i przestać oszczędzać. Cesarz wskazuje zarówno na pracodawcę, jak i zaopiekowanie się swoimi sprawami finansowymi.

 

Pasje kochankowie 2 miecze 9 denarów
z sumy Kapłan, więc może trzeba będzie dojrzale podjeść do kwestii pasji, może zdecydować się na pomoc osoby bardziej doświadczonej, bo w 2 mieczy możesz nie wiedzieć, jak do swojej pasji podejść. Finalnie będziesz zadowolona.

 

Wydarzenie 7 mieczy Rydwan 3 kielichy

Sprytne wykorzystanie możliwości i ruszenie do przodu, świętowanie. 

 

 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
9 hours ago, Wildwood said:

 

Aura 9 bulaw 10denarow Rycerz denarow

Możesz być ciągle napięta jak struna i lekko podejrzliwa. W 10 denarow widzę mur, tak jak byś była pod ścianą. Tu może być jakieś planowanie ale bardzo powolne.

9 hours ago, Wildwood said:

Praca 3 miecze 5 bulawy paz denarow

Rozczarowanie, zbyt duża konkurencja może w dziedzinie w której szukasz pracy albo zbyt dużo problemów przeszkadza Ci w szukaniu pracy. Chociaż możliwe że coś konkretnego znajdziesz przynajmniej taką oferte która Ty będziesz zainteresowana pod koniec miesiąca.  

9 hours ago, Wildwood said:

Uczucia 6 mieczy  4 kielichy krol mieczy

Dryfujesz nawet nie wiesz gdzie. Utknelaś w martwym punkcie. Musisz wyjść z tego bagna. 

9 hours ago, Wildwood said:

 

Finanse 8 bulaw 4 miecze Cesarz

Z transferem się mi skojarzyło ale tak to bez zmian. 

9 hours ago, Wildwood said:

Pasje kochankowie 2 miecze 9 denarow

Musisz podjąć decyzję ale nie wiesz która pasje wybrać. Za dużo myślisz, za dużo analizjuesz a nic nie robisz. Obawiasz się że podejmiesz złej decyzji. Pokieruj sie sercem. Wybierz swój naturalny talent, to co przynosi przyjemność i łatwość w jej wykonywaniu. W 9 moze wskazywać że twoja pasja jest droga lub może ci przynieść kasę. 

9 hours ago, Wildwood said:

Wydarzenie 7 mieczy Rydwan 3 kielichy

Chyba Ty będziesz kombinować jak by sie tu zabrać na jakieś grupowe spotkanie.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
W dniu 1.06.2021 o 22:49, HopeNot napisał:
W dniu 1.06.2021 o 13:28, Wildwood napisał:

Aura 9 bulaw 10denarow Rycerz denarow

Możesz być ciągle napięta jak struna i lekko podejrzliwa. W 10 denarow widzę mur, tak jak byś była pod ścianą. Tu może być jakieś planowanie ale bardzo powolne.

Idealnie opisalas moj stan.

 

 

Praca 3 miecze 5 bulawy paz denarow

W dniu 1.06.2021 o 22:49, HopeNot napisał:

Zbyt dużo problemów przeszkadza Ci w szukaniu pracy.

Bingo znow. !

 

Uczucia -tutaj wszystkie mialyscie racji.sprawy damsko -meskie wogole nie byly tematem moich rozmyslac ani dzial
an.

 

 

W dniu 1.06.2021 o 22:49, HopeNot napisał:
W dniu 1.06.2021 o 13:28, Wildwood napisał:

Finanse 8 bulaw 4 miecze Cesarz

Z transferem się mi skojarzyło ale tak to bez zmian. 

W dniu 1.06.2021 o 13:28, Wildwood napisał:

To fakt dostalam transfer ta mneijsza kwote.  Ale troche mialam wydatkow na cere i leczenie kota. Wiec poszlo. Tez mialam rozne rozmyslania nt inwestycji. W co zaunwestowac ale w efekcie nie wykonalam zadnego kroku. Poprostu stoje w miejscu.

 

.

 

W dniu 1.06.2021 o 14:06, Gringe napisał:

finansach 8 Buław może przynieść nie tylko rachunki do płacenia ale ogólnie info o kasie. 4 Mieczy - trzeba będzie na coś poczekać, może jakieś plany związane z finansami lub inwestycjami zostaną odłożone na później. Cesarz- kilkakrotnie spotkałam się  ze znaczeniem dużych pieniędzy. Najbardziej majętna osoba w Tarocie :D 

No tak tez info o kasie duzej dostalam.

Ale 4miecze pokazuje ze nie wykonalam zadnego kroku.

 

 

W dniu 1.06.2021 o 22:49, HopeNot napisał:
W dniu 1.06.2021 o 13:28, Wildwood napisał:

Pasje kochankowie 2 miecze 9 denarow

Musisz podjąć decyzję ale nie wiesz która pasje wybrać. Za dużo myślisz, za dużo analizjuesz a nic nie robisz. Obawiasz się że podejmiesz złej decyzji. Pokieruj sie sercem. Wybierz swój naturalny talent, to co przynosi przyjemność i łatwość w jej wykonywaniu. W 9 moze wskazywać że twoja pasja jest droga lub może ci przynieść kasę. 

Super opisane. Wlasnie tak bylo. Miotalam sie bo pasja wiaze sie z duzymi wydatkami. @Gringe tez blisko byla.

 

Jesli chodzi o wydarEnie to po czesci wszytskie miallyscie racje.

nie byl to wypad gdzies dalej. tylko fajne i mile spotkanie z kolezanka.ale to nje ja wyszlam z inicjatywa.

 

 

 

 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 1.06.2021 o 13:28, Wildwood napisał:

Jak co miesiac bezrobotna stara panna z kotem

 

Aura 9 bulaw 10denarow Rycerz denarow
Przemęczenie, strach o byt, czyli takie trochę od pierwszego do pierwszego. Ewentualnie umęczenie jakimiś sprawami związanymi z rodziną, domem.

 

Praca 3 miecze 5 bulawy paz denarow
Ogólnie widać, że jesteś bardzo zestresowana i przygnębiona faktem, że nadal nic nie wychodzi z poszukiwań o pracę. 5 buław to dla mnie konkurencja, duża ilość kandydatów na jakąś pozycję. Możliwe, że oferta będzie, ale za jakiś niepełny wymiar godzin, co wiąże się z mniejszym wynagrodzeniem lub do przyuczenia.

 

Uczucia 6 mieczy  4 kielichy krol mieczy
Nie wiem, czy w ogole masz z kimś kontakt, bo jednak jakis mężczyzna się pokazuje, ale tak jak mówisz możesz totalnie nie być zainteresowana jego osobą z powodu jego dosyć zasadniczej postawy lub ty nie ma chęci i siły, aby otworzyć się na nowe. Wygląda to na taki stan apatii.

 

Finanse 8 bulaw 4 miecze Cesarz
 

Nie wiem, ale kojarzy mi się trochę z kasą za L4, ale jeśli dostajesz jakiejś zapomogi zdrowotnej, to chyba będziesz się starała dobrze zarządzać budżetem, bo pieniądze mogą się szybko rozchodzić.

 

Pasje kochankowie 2 miecze 9 denarow
Trochę tak, tak jakby coś Cię blokowało, a z drugiej strony chyba szukasz takiej pasji, aby nie tylko dawała satysfakcję, ale jeszcze przyniosła jakiegoś grosza.

 

Wydarzenie 7 mieczy Rydwan 3 kielichy

Możliwe, że pojawi się okazja na jakiś wyjazd, o którym nikogo nie poinformujesz lub w drugą stronę ktoś wyjedzie, o czym Ciebie nie poinformuje.

 

 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, mezza napisał:

 

Mezzo dziekuje. Ale przeciez ro czerwiec miesiac ktory wlasnie zweryfikowalam. Ale zapraszam Cie do weryfikacji lipca. Tak mi tez ten czas syzbko leci. Dzis ostatni dzien czerwca.

Odnośnik do komentarza
  • Ismer zmienił tytuł na czerwiec Wildwood ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...