Skocz do zawartości

Rada na relację z matką


Gość Kaliaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kaliaa

Diabeł,Wieża,2 denarów

Diabeł mi się jeszcze odwrócił,ale ja nie czytam odwróconych.

Diabeł - powinnam się od niej odciąć( wiadomo,że nie całkowicie.To jest moja matka.)

Wieża- dokonać całkowitej przemiany życia 

2 denarów- należy rozważyć różne opcje,pomysły zmian

Czy też tak to widzidzie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Kaliaa napisał:

Diabeł,Wieża,2 denarów

Diabeł mi się jeszcze odwrócił,ale ja nie czytam odwróconych.

Diabeł - powinnam się od niej odciąć( wiadomo,że nie całkowicie.To jest moja matka.)

Wieża- dokonać całkowitej przemiany życia 

2 denarów- należy rozważyć różne opcje,pomysły zmian

Czy też tak to widzidzie?

 

Wydaje mi sie ze diabel moze tu mowic ze wasza relacja jest toksyczna, ale z jakis przyczyn w niej tkwicie. Wieza mowi zeby ta relacje (przynajmniej na takich zasadach jak teraz) zakonczyc bo nic na tym sie nie zbuduje. W 2 denarach znalezc rownowage, balans, ktoregow  diable brakuje. Byc moze trzeba byc bardziej wywazonym w rozmowie albo dawkowac sobie kontakt. 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieża ma bardzo mocny wydźwięk w kartach i raczej sugeruje, aby zburzyć natychmiastowo to, co jest powodem destrukcyjnej relacji, od której możesz być emocjonalnie uzależniona. Tutaj jest straszna huśtawka emocjonalna, od której wręcz jesteście obie uzależnione. Aczkolwiek może mówić o jakimś uzależnieniu mamy.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna

Uważam podobnie, że ta relacja musi runąć, bo jest bardzo toksyczna. Wieża może zapowiadać też bardzo dużą zmianę, w 2 Denarach są zmienne emocje. Albo karty pokazują, że będzie mało stabilnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaliaa
38 minut temu, Lianna napisał:

Uważam podobnie, że ta relacja musi runąć, bo jest bardzo toksyczna. Wieża może zapowiadać też bardzo dużą zmianę, w 2 Denarach są zmienne emocje. Albo karty pokazują, że będzie mało stabilnie.

Tak patrząc logicznie ta relacja nie może runąć,bo to jest moja matka.Więc ta wieża chyba musi oznaczać zmianę w tej relacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull
On 6/4/2021 at 8:03 PM, Kaliaa said:

Diabeł,Wieża,2 denarów

Jako rada zburzyć te toksyny, mniej się widywać, bardziej kontrolować swoje emocje w swoim towarzystwie, nie wysuwać ich na pierwszy plan, na 2 denarow woda jest z tylu a osoba świetnie sobie radzi ze sztormem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.06.2021 o 21:03, Kaliaa napisał:

Diabeł,Wieża,2 denarów

Diabeł mi się jeszcze odwrócił,ale ja nie czytam odwróconych.

Diabeł - powinnam się od niej odciąć( wiadomo,że nie całkowicie.To jest moja matka.)

Wieża- dokonać całkowitej przemiany życia 

2 denarów- należy rozważyć różne opcje,pomysły zmian

Czy też tak to widzidzie?

 

Ciężko zinterprtować, gdyż nie napisałaś dokładnego pytania - tylko relacja z matką.  

 

To co mogę napisać to, wygląda na to że działacie obie na siebie piorunująco i trująco, lawirując między ruiną a dobrem. Nie wiem jaka jest dokładnie sytuacja, ale wiedz, ze matki nie zmienisz, jak Ty byś chciała, lecz to Ty może umiejętnie stanąć ponad tym, aby wykuć toksynę w dobro. Trujące relacje mają swoje podłoże, nie biorą się z niczego, i najczęściej tak jest że obie strony cierpią, gdy nie znajdą płaszczyzny duchowej porozumienia....lub nie wpływania na siebie zle. Miłość to najlepsze lekarstwo, ale to ciężka ścieżka poprawy relacji, lniemniej wykonalna.......

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Relacja jest dla Ciebie trudna, toksyczna, matka może mieć tendencje do manipulacji, może być bardzo trudna w kontakcie, agresywna. Wieża radzi, aby zburzyć to, co było, dokonać transformacji obecnego stanu, aby móc od nowa budować. 2 monet wskazuje na taką relację raczej wyważoną, opartą na równowadze, być może bardziej zdystansowaną i niezbyt bliską. Ta karta radzi, aby nie unosić się emocjami, a raczej skupiać się pobieżnie na aspektach ziemi, czyli sprawach technicznych, mało się angażować, coś na zasadzie "co tam słychać" bez nadmiernego ekscytowania się i zbliżania, lawirowanie między tematami, aby nie dopuszczać do eskalacji wrażeń. 

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 4.06.2021 o 20:03, Kaliaa napisał:

Diabeł,Wieża,2 denarów

Diabeł mi się jeszcze odwrócił,ale ja nie czytam odwróconych.

Diabeł - powinnam się od niej odciąć( wiadomo,że nie całkowicie.To jest moja matka.)

Wieża- dokonać całkowitej przemiany życia 

2 denarów- należy rozważyć różne opcje,pomysły zmian

Czy też tak to widzidzie?

 

Zerwać toksyczna relacje i ja wypośrodkować.

Diabeł oznacza więzy, w tym przypadku moze mowić o nie odciętej pępowinie. 

Wieża mówi z jednej strony o kłótniach między wami, ale z drugiej strony daje rade, by to raz a porządnie odciąć. 

2 monet mówi o tym, że po.pierwsze masz alternatywę, po drugi daje rade abyś dość zręcznie balansowała w tej relacji, a nie usztywniała się w niej. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diabeł może oznaczać, że powinnaś uświadomić sobie, albo zbadać co jest toksycznego w Waszej relacji. Wieża mówi, żeby porzucić to co nie służy i z ruin zbudować relacje na nowo np. można iść na terapię. 2 denarów sugeruje, żeby ustabilizować relację, rozważyć różne opcje.

 

 

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...