Skocz do zawartości

Lipiec - prognoza ZWERYFIKOWANE


mezza

Rekomendowane odpowiedzi

Aura: 2 monet+3 monet+7 kielichów

Będzie zmiennie, czyli raz lepiej, a raz gorzej. Ogólnie skupię się na studiach i rozmyślaniach, jakich mam dokonać dalszych wyborów.

 

Praca: 5 kielichów+Rydwan+10 kielichów

W sumie bez zmian, czyli smutek i rozczarowanie, który będzie mnie napędzał, aby stamtąd uciec. 10 kielichów dojście do ściany, nic lepszego już mnie tam nie czeka.

 

Finanse: Świat+2 mieczy+10 buław

Możliwe, że będzie sporo wydatków i w tym miesiącu trzeba będzie podejść racjonalnie i z czegoś zrezygnować

 

Miłość: Kapłanka+4 pucharów+8 buław

Po rozstaniu -samotność, singielstwo. Możliwe, że zamiast siedzieć i rozpamiętywać, to wezmę się za ponowne randkowanie na portalach albo w drugą stronę randkowanie nie będzie szło, bo będę patrzyła na to, co się przed chwilą zakończyło.

 

Relacje z otoczeniem: 5 monet+6 mieczy+4 monet

5 monet czasem pokazuje wsparcie przyjaciół, a to ostatnio dostałam od znajomych lub może wskazywać na ograniczony kontakt, lub nawet jego brak. Jednak finalnie się skończy, że znów zamknę się w domu albo przynajmniej w swoim własnym świecie.

 

Samopoczucie: 8 mieczy+As mieczy+ As denarów

Odetnę się od złych myśli i dostrzegę nową szansę od losu, co może przełożyć się na lepsze samopoczucie.

 

Pozytywna niespodzianka: Sąd Boży+5 kielichów+Siła

Można powiedzieć, że odrodzę się na nowo. Odnajdę w sobie siłę, aby zakończyć etap roztkliwiania i wylewania łez po rozstaniu.

 

Rada: 8 kielichów+Świat+7 mieczy

 

Nie wracać do tego, co już się zakończyło. Postępować teraz logicznie i działać w sposób taktyczny, z korzyścią dla siebie. Pomyślałam jeszcze o wyjeździe, aby sobie taki zafundować.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, mezza napisał:

Aura: 2 monet+3 monet+7 kielichów

Poszerzanie umiejętności w jakiejś dziedzinie. Ulepszanie się. Dokonywanie wyboru, co dalej.

 

Praca: 5 kielichów+Rydwan+10 kielichów

Mnie 10 kielichów często pokazuje odejście z pracy, przy tym rydwanie i 5 kielichów, to już w ogóle.

 

Finanse: Świat+2 mieczy+10 buław

Tak, raczej nie poszalejesz. Trzeba będzie zacisnąć pasa.

 

Miłość: Kapłanka+4 pucharów+8 buław

Na początku samotność i deprecha, ale potem coś ruszy. Nawet jeśli nie na polu damsko-męskim, to może będą jakieś miłe spotkania z przyjaciółmi lub podróż, która poprawi Ci humor.

 

Relacje z otoczeniem: 5 monet+6 mieczy+4 monet

No, ewidentnie widać zamknięcie. Może nawet odrzucenie pomocy.

 

Samopoczucie: 8 mieczy+As mieczy+ As denarów

Odetnę się od złych myśli i dostrzegę nową szansę od losu, co może przełożyć się na lepsze samopoczucie. tak :)

 

Pozytywna niespodzianka: Sąd Boży+5 kielichów+Siła

Można powiedzieć, że odrodzę się na nowo. Odnajdę w sobie siłę, aby zakończyć etap roztkliwiania i wylewania łez po rozstaniu. tak, tak :)

 

Rada: 8 kielichów+Świat+7 mieczy

 

Zacząć coś nowego. Zająć się swoimi zainteresowaniami i rozwojem. :)

 

  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
W dniu 20.06.2021 o 22:08, mezza napisał:

Aura: 2 monet+3 monet+7 kielichów

2 Monet to dla mnie zawsze konieczność zachowania balansu. W relacjach, w przyjaźni, w finansach. Czasem praca w dwóch miejscach, dwa zajęcia które trzeba pogodzić ze sobą. Dwie sprawy z których masz korzyści i żadnej nie chcesz stracić. 
3 Monet zapowiada, że ten balans będzie wypracowany i będziesz miała z tego profity, nie tylko materialne. W 7 Kielichów dużo pomysłów i rozważania co dalej robić. 
 

 

W dniu 20.06.2021 o 22:08, mezza napisał:

Praca: 5 kielichów+Rydwan+10 kielichów

W 5 Kielichów znów skupienie na tym czego Ci brak a nie na tym co dzięki pracy masz- chociażby wypłatę. Rydwan zapowiada ruszenie pewnych spraw do przodu, coś może Ci się udać załatwić wyjątkowo szybko i gładko. 10 Kielichów może zapowiadać spokój i zadowolenie( w finalnym rozrachunku ten miesiąc w pracy nie będzie gorszy od poprzednich). Może wypadnie Vi w tym miesiącu urlop na który pojedziesz(Rydwan) i zadowolenie emocjonalne - bo nie ma Cię w pracy. 
 

 

W dniu 20.06.2021 o 22:08, mezza napisał:

Finanse: Świat+2 mieczy+10 buław

Świat może zapowiadać nowe możliwości finansowe, może będą to wydatki z urlopem lub wyjazdem. Zwłaszcza, że dalej masz 2 Mieczy i wahanie - wydać czy nie wydać? 10 Buław może zapowiadać zmęczenie, odczuwalne obciążenie które człowiek sam sobie narzucił. 
 

 

W dniu 20.06.2021 o 22:08, mezza napisał:

Miłość: Kapłanka+4 pucharów+8 buław

To nie jest miesiąc na randkowanie. Kapłanka skupia się na swoim wnętrzu, nie jest skłonna by wychodzić do ludzi czy inicjować kontakty. Ona siedzi sama i kontempluje życie. Zwłaszcza, że masz dalej 4 Kielichów- brak jakiegokolwiek ruchu z Twojej strony, brak poczucia sensu by angażować się emocjonalnie w cokolwiek. 8 Buław - możesz dostać jakieś wiadomości. 
 

 

W dniu 20.06.2021 o 22:08, mezza napisał:

Relacje z otoczeniem: 5 monet+6 mieczy+4 monet

Bardziej poczucie poszukiwania wsparcia. Nawet jeśli otoczenie będzie Cię wspierać możesz mieć poczucie, że to nie to, że za mało albo nie w taki sposób. W 5 Monet wszystkiego jest za mało i to Ty szukasz jak temu zaradzić. 5 są aktywne - one nie siedzą z założonymi rękami tylko przejmują inicjatywę. I mimo tej aktywności - w 5 Monet jest poczucie braku. 
W 6 Mieczy próba odcięcia się od tego, co było przy czym finalnie pozostanie w tym samym miejscu(4 Monet). 
 

 

W dniu 20.06.2021 o 22:08, mezza napisał:

Samopoczucie: 8 mieczy+As mieczy+ As denarów

Poczucie bezsilności, bezradności, czekania. Brak możliwości ruchu. Mogą pojawić się jakieś pomysły i próba wdrożenia ich w życie. 
 

W dniu 20.06.2021 o 22:08, mezza napisał:

Pozytywna niespodzianka: Sąd Boży+5 kielichów+Siła

Coś powróci do Twojego życia. Coś się znajdzie. Coś, co rozbiło Cię emocjonalnie i przyprawili o niski nastrój. Siła - uda Ci się pozbierać po trudnych chwilach z ostatnich miesięcy. 
 

 

W dniu 20.06.2021 o 22:08, mezza napisał:

Rada: 8 kielichów+Świat+7 mieczy

Czyli co robić? 8 kielichów mówi o powrotach,  przywiązaniu emocjonalnym. Może nie przekreślać i nie kończyć jeszcze pewnych rozdziałów w życiu? Podejść ostrożnie do tematu i nie wykładać wszystkich kart na stół. 
 

Czy rozstanie jest na pewno definitywne? Mam wrażenie, że w tych kartach przewija die motyw próby powrotu exa( i Sąd i 8 Kielichów). 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Co do pracy absolutna racja. Trzyma mnie tam w tym momencie wypłata, ale jeśli chodzi o rozwój i atmosferę, to coraz gorzej. Z byłym partnerem mamy jeszcze kontakt, ale za chwilę znów wyjedzie, bo taką podjął decyzję odnośnie kontynuacji pracy za granicą, a ja nie chcę żyć w zawieszeniu i w związku na odległość. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
9 minut temu, mezza napisał:

Co do pracy absolutna racja. Trzyma mnie tam w tym momencie wypłata, ale jeśli chodzi o rozwój i atmosferę, to coraz gorzej. Z byłym partnerem mamy jeszcze kontakt, ale za chwilę znów wyjedzie, bo taką podjął decyzję odnośnie kontynuacji pracy za granicą, a ja nie chcę żyć w zawieszeniu i w związku na odległość. 

Czyli ta 8 Kielichów pokazała ten kontakt - ostatecznie i definitywnie jeszcze nie odcięty. 
W miłości Ty możesz być wycofana i nie kontaktować się z byłym, on jednak może jeszcze się odezwać( 8 Buław zwykle pokazuje mi szybki i niespodziewany kontakt z drugiej strony). 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Aura: 2 monet+3 monet+7 kielichów

Będzie dużo wahania, rozmyślania. Będziesz zatsanawiala się, czy dobrze robisz, szukać plusów i minusów twojego położenia. Taki miesiąc analizy, z głową w chmurach 

 

Praca: 5 kielichów+Rydwan+10 kielichów

Rydwan to zmiany, więc może zacząć sie coś zmieniać i zaczniesz się w niej czuć lepiej. 

 

Finanse: Świat+2 mieczy+10 buław

Możliwe, że wydasz troszkę na jakiś wyjazd i to aż za dużo, troszkę Cię to przytłoczy. 

 

Miłość: Kapłanka+4 pucharów+8 buław

Wszystkie uczucia będziesz kisić w sobie. Możesz czuć nostalgię do tego co było kiedyś. Ale potem zacznie się coś dziać. 

 

Relacje z otoczeniem: 5 monet+6 mieczy+4 monet

Raczej nie będziesz miała relacji z otoczeniem, ponieważ się od niego świadomie odetniesz. Będziesz wolała spędzić czas w domu i porozmyślać.

 

Samopoczucie: 8 mieczy+As mieczy+ As denarów

Z początku możesz czuć się ograniczona, ale potem siemod tego odetniesz i zaczniesz dostrzegać różne możliwości. 

 

Pozytywna niespodzianka: Sąd Boży+5 kielichów+Siła

Tak, odnajdziesz w sobie więcej siły. 

 

Rada: 8 kielichów+Świat+7 mieczy

Albo pozwolić aby to co ma odejść odeszlo gdzieś w Świat. 

Tylko nwm co te 7 mieczy może znaczyć 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 20.06.2021 o 23:08, mezza napisał:

Aura: 2 monet+3 monet+7 kielichów

Absolutnie nie wiem, co karty chciały powiedzieć, gdyż mogłabym tutaj widzieć raczej 8 mieczy, 9 mieczy lub 5 pucharów. To był trudny miesiąc. Fakt było zmiennie, ale co do reszty nie jestem pewna.

 

Praca: 5 kielichów+Rydwan+10 kielichów

Tutaj także nie do końca wiem, co karty chciały powiedzieć, bo na szczęście nie było sytuacji kryzysowych. Atmosfera znacznie się poprawiła, ale sama praca w sobie to już odmienna historia.

 

Finanse: Świat+2 mieczy+10 buław

Starałam się rozsądnie podchodzić do wydatków, ale i tak średnio zaoszczędziłam.

 

Miłość: Kapłanka+4 pucharów+8 buław

Karty idealnie pokazały moje pierwsze kroki w randkowaniu on-line. Sporo wiadomości, ale w 4 pucharów było właśnie takie grymaszenie, znudzenie, brak chęci, aby bardziej rozwinąć rozmowę. Kapłanka raczej woli się zaszyć.

 

Relacje z otoczeniem: 5 monet+6 mieczy+4 monet

5 monet może pokazać wsparcie w tych trudnych chwilach, co w tym miesiącu otrzymałam. Z drugiej strony może to być także brak, że nie ma osoby, która jeszcze przed chwilą była w moim życiu, a tym bardziej przy 6 mieczy, gdyż postanowiłam się odciąć od ex.

 

Samopoczucie: 8 mieczy+As mieczy+ As denarów

Było sporo stresu, gonitwy myśli, ale finalnie sama odcięłam się od źródła problemu.

 

Pozytywna niespodzianka: Sąd Boży+5 kielichów+Siła

Odnalazłam w sobie siłę, aby zakończyć okres smutku i wziąć w sprawy w swoje ręce.

 

Rada: 8 kielichów+Świat+7 mieczy

 

Nie wracać do tego, co już się zakończyło. Postępować teraz logicznie i działać w sposób taktyczny, z korzyścią dla siebie. Pomyślałam jeszcze o wyjeździe, aby sobie taki zafundować.

 

Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Lipiec - prognoza ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...