Skocz do zawartości

Rozkład kwartalny III ZWERYFIKOWANE


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, wracam po przerwie na forum. 

Postawiłem rozkład na okres do równonocy jesiennej 22.09.2021

 

1.Aura - 4 kielichy 

Niewiele się w moim życiu będzie działo przez te 3 miesiące. Zwykła codzienność i rutyna, momentami mogę się wprost nudzić. 

 

2.Najważniejsze wydarzenie:

Świat, Rycerz Monet, 5 mieczy 

Planuje wycieczkę po Polsce w lipcu. Przypuszczam, że może się nie udać stąd Świat i ta 5 mieczy. Rycerz może być powodem np: nie wyjadę z powodu pracy lub innego praktycznego powodu. 

 

3.Miłość:

3 miecze, Rycerz Mieczy, 6 kielichów 

Sądzę, że ktoś się pojawi w moim życiu na chwilę. Pojawi się i zniknie, to może być jakiś krótki romans. Skończy się, poczuje się zraniony i będę sobie do końca września rozpamiętywał. 

 

4.Praca:

4 miecze, Paź Monet, 8 buław

Chyba jedyna sprzyjająca mi pozycja w całym rozkładzie :)

Obecnie dopiero co skończyłem szkołę i jestem bezrobotny. W lipcu planuje sobie zrobić wakacje, a od sierpnia szukać pracy. 

Jak widzę plany powinny się powieść. Na początku widzę mój wypoczynek w 4 mieczy, a potem dostanę jakąś propozycję pracy. 8 buław może pokazywać, że to będzie praca na wysokich obrotach. Będzie trzeba się nauwijać. 

 

5.Finanse:

Giermek Buław, Król Kielichów, Śmierć 

I tu właśnie najbardziej proszę o pomoc.

Nie mam obecnie żadnego źródła utrzymania. Spróbuję to naturalnie to odczytać razem z pozycją praca. 

Giermek buław może pokazywać szansę na dodatkowe zarobki poprzez pracę, w której będzie co robić(tutaj też się pokrywa z 8 buław). 

Król kielichów to może być spokój psychiczny. Powiem szczerze, że w pozycji na finanse nie ma żadnych monet, więc nie spodziewam się kokosów, ale jakiś pieniędzy, które mnie w miarę zadowolą. 

Śmierć na końcu może pokazywać stratę tego źródła utrzymania bądź jakiś duży wydatek pod koniec. 

 

6.Samopoczucie:

9 denarów, 5 kielichów, Król Denarów 

Zajmę się sam sobą i będzie mi tak dobrze. W 5 kielichach może mi być czasem smutno, zapewne z powodu tej miłości. Jednak głównie moje myśli i działania będą skupione na finansach. 

 

7.Rada: As Mieczy

Powiniennem kierować się raczej rozsądkiem niż marzeniami, czy uczuciami. 

 

Uprzejmie proszę o kilka słów. 

 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
4 godziny temu, nastek96 napisał:

1.Aura - 4 kielichy 

Brak chęci by angażować się w coś nowego. Trochę taka emocjonalna stagnacja. Zniechęcenie. 
 

 

4 godziny temu, nastek96 napisał:

2.Najważniejsze wydarzenie:

Świat, Rycerz Monet, 5 mieczy 

Gdzieś pojedziesz, poszerzysz horyzonty myślowe :) plus wydasz trochę kasy na to( Miecze to zawsze wydatki u mnie). 
 

4 godziny temu, nastek96 napisał:

3.Miłość:

3 miecze, Rycerz Mieczy, 6 kielichów 

Odezwie się ktoś z kim nie miałeś długo kontaktu, kto robi trochę zamieszania i wcześniej mógł złamać serce. Rycerz Mieczy jak najbardzej może być kobietą - robiącą chaos i zamieszanie. 
 

4 godziny temu, nastek96 napisał:

Praca:

4 miecze, Paź Monet, 8 buław

4 Mieczy faktycznie może być chwilową pauzą lub urlopem po którym zabierzesz się za szukanie płatnego zajęcia. Paź Monet jest pilnym uczniem, może byc to coś na niższym stanowisku, stażysta lub aplikant. 8 Buław może pokazać, że szybko odpowiesz na ogłoszenie o pracy. Będzie szansa na podjęcie się czegoś. 
Buławy to komunikacja( w 8 bardzo dynamiczna, szybka, niespodziewana). 
 

 

5 godzin temu, nastek96 napisał:

5.Finanse:

Giermek Buław, Król Kielichów, Śmierć 

Nie powinno być źle. Ktoś o Ciebie zadba- może być ojciec, dziadek, hojny wujek. W Śmierci często pokazuje mi się podwyższenie limitu na karcie. 
Nie ma tu biedy ani zmagania się z ubóstwem. Dosyć kreatywnie podejdziesz do finansów. 
 

 

5 godzin temu, nastek96 napisał:

6.Samopoczucie:

9 denarów, 5 kielichów, Król Denarów 

Poczujesz się niezależny. 5 Kielichów dramatu mi nie pokazała jeszcze( jako samopoczucie), możesz aktywnie starać die zaradzić rozbiciu emocjonalnemu. Poczujesz się panem sytuacji, sprawy pod kontrolą, satysfakcja, spełnienie w życiu. Zaradność. 
 

 

5 godzin temu, nastek96 napisał:

7.Rada: As Mieczy

Bądź klarowny. Mów wprost i co Ci chodzi, jasno komunikuj swoje potrzeby, poglądy. 

  • Medal 1
Odnośnik do komentarza

Dziękuję Ci bardzo :)

Widzę, że twoja interpretacja jest bardzo optymistyczna. 

Wspomniałaś o starszej osobie, mam nadzieję, że to nie jest żaden spadek przy Śmierci i Królu.

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert

@nastek96- na spadki jednak dluzej się czeka a rozkład darujesz do kolejnego przesilenia czyli Słońce w Wadze w październiku? ;) 

Nie sądzę by był to spadek chyba, że sprawa w toku. Kasa od kogoś wpływowego, może być i ktoś z rodziny, jak również urząd( Król Kielichów pasuje mi do wsparcia socjalnego). No i Smierć- coś czego już nie cofniesz, nie wymarzesz. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Równonoc wypada 22 września. Nie mam żadnej sprawy w toku. Całe szczęście wszyscy żyją i mają się dobrze :)

No zobaczymy co to za pieniądze, może po prostu od szefa z przyszłej pracy :)

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, nastek96 napisał:

Witajcie, wracam po przerwie na forum. 

Postawiłem rozkład na okres do równonocy jesiennej 22.09.2021

 

1.Aura - 4 kielichy 

Rutyna, znużenie. Nie pierwszy raz już powiem, że nie przepadam za tą kartą, gdyż również może mówić o zaprzepaszczonej szansie. Nie działamy, marudzimy, a coś tak naprawdę mamy na wyciągnięcie ręki, ale nie potrafimy po to sięgnąć.

 

2.Najważniejsze wydarzenie:

Świat, Rycerz Monet, 5 mieczy 

Ja powiedziałabym, że możesz się zawieść na kimś, kogo uznawałeś za swojego przyjaciela. Możliwe, że może być powiązane z jakimś wyjazdem. Czytam jeszcze ten rozkład jako brak samodyscypliny, wytrwałości, co może w efekcie przynieść opłakane skutki np. rodzina się czepia o coś, a ty głupio się bronisz, chociaż wiesz, że nie masz racji. W rezultacie nic nie zyskasz, a stracisz zaufanie bliskich osób.

 

3.Miłość:

Ja tutaj widzę jakieś nieuleczone rany, przez co możesz postępować chaotycznie lub mieć dosyć arogancką postawę wobec kobiet. Ewentualnie, przeszłość o sobie przypomni, ale w niezbyt przyjemny sposób.

 

4.Praca:

4 miecze, Paź Monet, 8 buław

Możliwe, że będzie szansa na jakiś staż wakacyjny lub dosyć szybko pojawi się jakaś oferta, w której będziesz mógł się czegoś nauczyć. 

 

5.Finanse:

Giermek Buław, Król Kielichów, Śmierć 

Myślę, że będziesz czekał na jakieś pieniądze lub wiadomość odnośnie pieniędzy, ale ktoś może trochę się ociągać.

6 godzin temu, nastek96 napisał:

 

6.Samopoczucie:

9 denarów, 5 kielichów, Król Denarów 

Zajmę się sam sobą i będzie mi tak dobrze. W 5 kielichach może mi być czasem smutno, zapewne z powodu tej miłości. Jednak głównie moje myśli i działania będą skupione na finansach. 

Tak, niby będziesz umiał korzystać z życia, ale będzie odczuwał smutek, że jednak nie możesz się tymi chwilami dzielić z drugą osobą. 

 

7.Rada: As Mieczy

Kieruj się intelektem, jasno komunikuj swoje potrzeby i wykorzystaj szansę, aby zdobywać nową wiedzę.

6 godzin temu, nastek96 napisał:

 

Uprzejmie proszę o kilka słów. 

 

 

  • Medal 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
W dniu 23.06.2021 o 15:48, nastek96 napisał:

1.Aura - 4 kielichy 

Będziesz znudzony, niezadowolony. Będziesz bardziej skupiony na swoich porażkach niż sukcesach.

W dniu 23.06.2021 o 15:48, nastek96 napisał:

2.Najważniejsze wydarzenie:

Świat, Rycerz Monet, 5 mieczy 

Zakończenie pewnego etapu sprawi Ci zawód. Będziesz czuł się niedostatecznie dobry, doceniony

 

W dniu 23.06.2021 o 15:48, nastek96 napisał:

3.Miłość:

3 miecze, Rycerz Mieczy, 6 kielichów

Zawód miłosny, może będziesz chciał coś wyjaśnić z kimś z przeszłości 

 

W dniu 23.06.2021 o 15:48, nastek96 napisał:

4.Praca:

4 miecze, Paź Monet, 8 buław

Najpierw odpoczynek, a potem aktywne szukanie pracy 

W dniu 23.06.2021 o 15:48, nastek96 napisał:

5.Finanse:

Giermek Buław, Król Kielichów, Śmierć 

Na początku widać, że będziesz żył za kieszonkowe i ktoś będzie Cię wspomagal (tata/dziadek/instytucja socjalną lub jakieś stypendium), ale później się uniezależnisz :)

 

W dniu 23.06.2021 o 15:48, nastek96 napisał:

6.Samopoczucie:

9 denarów, 5 kielichów, Król Denarów 

Najpierw postawa zadowolonego z siebie singla, ale później coś wyprowadzi Cie z równowagi i skupisz się na materii

 

W dniu 23.06.2021 o 15:48, nastek96 napisał:

7.Rada: As Mieczy

Działaj, rezygnuj z tego co Ci nie służy. Rozpoczynam nowe pomysły :)

  • Medal 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Witajcie, czas na weryfikację. 

 

1.Aura - 4 kielichy 

Ogólnie to były wakacje, więc był wyjazd, czasem sobie pojechałem na jeden dzień, ale przez większość czasu nic się nie działo. Ot, na niebie słońce, a w życiu szarzyzna. Myślę, że również w pewnym stopniu mogłem przespać jakieś okazję do poprawienia jakości życia. 

 

2.Najważniejsze wydarzenie:

Świat, Rycerz Monet, 5 mieczy 

A tutaj nikt nie trafił z interpretacją. Pojechałem z koleżanką nad morze. I jej chłopak(z innego miasta) potem na mnie plunął całą falą nienawiści i tak przez jakiś czas. To było bardzo niemiłe. 

 

 

3.Miłość:

3 miecze, Rycerz Mieczy, 6 kielichów 

Tutaj się trochę zawiodłem, ponieważ niezbyt wiele się działo. Poznałem nowe osoby, ale nic się nie wydarzyło. Odezwały się również osoby z przeszłości. Ale myślę, że ten Rycerz to ja. Sam nwm, czy nie zostałem po prostu skonfrontowany z moimi marzeniami o miłości z przeszłości i musiałem to powoli i systematycznie przepracować. 

Choć tutaj ciężko mi powiedzieć co te pozycje dokładnie oznaczały. 

 

4.Praca:

4 miecze, Paź Monet, 8 buław

Przez długi czas nic się nie działo. Paź monet to ja poszukujący intensywnie pracy. Wysłałem mnóstwo CV i głównie drogą internetową. 

Dostałem jedną propozycje pracy, ale odrzuciłem.

 

5.Finanse:

Giermek Buław, Król Kielichów, Śmierć 

Podjąłem starania, aby zmienić sytuację, ale jakoś mi nieszczególnie szło. O finanse się martwić nie musiałem(rodzina), ale sam nic nie zarobiłem, poza jednym dniem pracy. 

Tutaj też był większy zastrzyk finansowy od ojca. 

 

6.Samopoczucie:

9 denarów, 5 kielichów, Król Denarów 

Samopoczucie dość dobre. Zabrakło mi trochę znajomych w wakacje, poniewaz wszyscy mieszkają daleko. 

Potem zająłem się szukaniem pracy.

 

7.Rada: As Mieczy

Tutaj mogłem być bardziej kreatywny. 

 

Wszystkim bardzo dziękuję za pomoc :)

 

  • Lubię to! 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Rozkład kwartalny III ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...