Skocz do zawartości

Karty na dzis ZWERYFIKOWANE


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, szybki rozkładzik na dziś

Karta dnia: Umiarkowanie 

Miły i przyjemny dzień, dostanę to czego mi brakuje. Kiedy ostatnio brakowało mi pieniędzy, dostałem je w dniu kiedy jako kartę dnia wylosowałem Umiarkowanie. Dziś w planach wizyta w innym mieście na zakupy i na spacer po starówce. 

 

Jak mi minie dzień w Gdańsku:

Wisielec, 2 mieczy, paź buław

Po części mogę zweryfikować. Karty rozłożyłem rano, źle wtedy spojrzałem na pociąg. Wisielec mówi o opóźnieniu. Dotrę do Trójmiasta później niż zaplanowałem. 

2 mieczy - wahanie gdzie się udać, co robić 

Paź buław - może dostanę jakąś wiadomość, albo kogoś poznam i będzie się dużo działo 

 

Czy kogoś poznam:

ŚWIAT, Król Kielichów, 2 pucharów 

Poznam kogoś z innego miasta, albo przez internet no tinder, spokojna i ciepła osoba, spodobamy się sobie 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza

Ile tu negatywnej energii.

Weryfikacja będzie, zawsze to może ktoś się czegoś nauczyć.

 

Karta dnia: Umiarkowanie 

Tak jak mówiłem miły dzień. Kiedy wypada Umiarkowanie to zupełnie coś czego mi brakuje. W tym wypadku brakowało mi ubrań, więc los się uśmiechnął i w moim ulubionym sklepie była masa ubrań i prawie wszystkie w moim guście. Uwielbiam tą kartę dnia - zawsze naleje czegoś do rogu obfitości :D

 

Jak mi minie dzień w Gdańsku:

Wisielec, 2 mieczy, paź buław

Tu już wspomniałem, że źle spojrzałem na pociąg, więc Wisielec pokazał opóźnienie. 2 mieczy to może być moje wahanie, dostałem propozycję spotkania, ale było mało czasu. Nie wiedziałem czy zdążę, czy jest sens, jak dotrzeć...Taki nastrój dziwny.

Potem jak zawsze poznałem kogoś na tinderze i zacząłem wymianę wiadomosci, na zakupach też było dużo aktywności, było co przymierzać. 

 

Czy kogoś poznam:

ŚWIAT, Król Kielichów, 2 pucharów 

Dzis się czegoś nauczyłem. Już po raz kolejny Świat pokazał mi sytuację, że poznałem fajna osobę, ale nie było możliwości, aby się z nią spotkać z powodu odległości. To już drugi raz kiedy Świat pokazuje coś takiego. 

2 pucharów - poznałem aż dwie osoby i z obydwoma jestem umówiony na nieokreślone kiedyś. 

Król Kielichów to chyba kontakt w miłym tonie 

  • Lubię to! 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Kamkapamka napisał:

Okay, dobra - to dla tych co nie zrozumieli: "prosimy o interpretację" w moim rozumieniu oznacza: napisz sobie chłopie, jak będziesz miał ochotę i jak już będziesz wiedział co i jak, dla swojej i dla naszej przyjemności twoją weryfikację tych jakże ważnych zdarzeń. Teraz jasne, czy jeszcze coś komuś wyjaśnić? :sciana: Ufff... zwalę chyba winę na upał.... :smieszne:

Ragno, może warto byłoby, jeśli masz do mnie jakieś uwagi, albo zrobiłam cos niezgodnie z regulaminem, po prostu o tym napisać, zamiast dawać mi strzałkę w dół? Bo tak w sumie nawet nie wiem, o co ci chodzi... 

Odnośnik do komentarza

Chciałabym przeprosić wszystkich członków forum, którzy byli świadkami mojego zachowania wczoraj w powyższym wątku, a w szczególności Kaalię i Nastka a także Ragnę oraz wszystkich, którzy mogli poczuć się urażeni. Jestem osobą nową na forum, i nie do końca jeszcze wiem, jak ono działa, więc moje zachowanie częściowo wynikało z nieznajomości działania forum. Wszelkie uchybienia przypisuję sobie. Postaram się, aby podobne zachowanie z mojej strony już się nie powtórzyło. Pozdrawiam wszystkich. 

  • Lubię to! 2
  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Gość Kaliaa
6 godzin temu, Kamkapamka napisał:

Chciałabym przeprosić wszystkich członków forum, którzy byli świadkami mojego zachowania wczoraj w powyższym wątku, a w szczególności Kaalię i Nastka a także Ragnę oraz wszystkich, którzy mogli poczuć się urażeni. Jestem osobą nową na forum, i nie do końca jeszcze wiem, jak ono działa, więc moje zachowanie częściowo wynikało z nieznajomości działania forum. Wszelkie uchybienia przypisuję sobie. Postaram się, aby podobne zachowanie z mojej strony już się nie powtórzyło. Pozdrawiam wszystkich. 

Nie przejmuj się.

Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Karty na dzis ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...