Skocz do zawartości

Rozmowa na dywaniku ZWERYFIKOWANE


Gość Hopefull

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Hopefull

Szef chce sobie że mną pogadać dziś po pracy. Ciekawość mnie zżera więc zapytałam na jaki temat. 

 

Król mieczy, 6 bulaw Śmierć, dociagniete słońce i Wisielec 

 

Klientka się na mnie skarżyła wczoraj że nie okazuje zbyt wielkiego zainteresowania jej osoba w pracy ale w mojej pracy powinnam się skupiać na czymś innym a nie na niej więc nie rozumiem jej postawy. 

 

Więc król może być nieprzyjazny na początek, zwrócić uwagę na to i owo. Później jakaś dobra wiadomość i zmiany w związku z tym ? 

Chyba nie promocja, szukam innej pracy , w innej dziedzinie. 

 

Wrócę dziś z weryfką :)

 

Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
4 minuty temu, HopeNot napisał:

Szef chce sobie że mną pogadać dziś po pracy. Ciekawość mnie zżera więc zapytałam na jaki temat. 

 

Król mieczy, 6 bulaw Śmierć, dociagniete słońce i Wisielec

Król Mieczy to zawsze pogadanka z szefem - kiedy on zwraca na coś uwagę i delikatnie „upomina”. Przy czym masz 6 Buław - wiec może pochwalić Twoją postawę i Cię poprzeć w Twoim zachowaniu wobec klientki. 6 Buław to jakby nie było jest zwycięstwo. 
Śmierć to transformacja, coś się zakończy - odciągnięte Slonce( wg mnie uznanie w oczach szefa). 
Ja tu nie widzę negatywnej sytuacji dla Ciebie. 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull

To było związane z wakacjami które unieważnilam ostatnio, nic więcej, pytał się czy chciałbym je przesunąć. 6 bulaw i słońce, wakacje jak nic. Dziękuję Gringe! 

Odnośnik do komentarza
  • Ekspert

@HopeNot - fajnie, że wrzuciłaś to pytanie :) Dzięki temu uczę się co raz więcej - i już wiem: 6 Buław i Słońce to wakacje( bardzo logiczny związek) ale za chińskiego Boga bym na to nie wpadła :obled:;) 

Odnośnik do komentarza
Gość Stilla
28 minut temu, Gringe napisał:

@HopeNot - fajnie, że wrzuciłaś to pytanie :) Dzięki temu uczę się co raz więcej - i już wiem: 6 Buław i Słońce to wakacje( bardzo logiczny związek) ale za chińskiego Boga bym na to nie wpadła :obled:;) 

 

Podzielę się drobną angdotą, odnośnie tej 6 Buław. Lata temu wróżyłam pewnej babce na pytanie o pracę. Coś mnie olśniło i tę 6 Buław zinterpretowałam jako... wychowawcę na koloniach (dorosły górujący nad biegającymi nastolatkami. Wieńce wskazują na radość, świętowanie, oderwanie się od pracy). Babka potwierdziła, że ma taką propozycję. Niestety reszty kart z tego układu nie pamiętam, a to dobre pytanie czy było tam jakieś słonko ;p

Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
1 hour ago, Gringe said:

@HopeNot - fajnie, że wrzuciłaś to pytanie :) Dzięki temu uczę się co raz więcej - i już wiem: 6 Buław i Słońce to wakacje( bardzo logiczny związek) ale za chińskiego Boga bym na to nie wpadła :obled:;) 

Ja też :) .

 

Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Rozmowa na dywaniku ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...