Skocz do zawartości

Druga połowa lipca ZWERYFIKOWANE


Mala_83

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to zawsze bywa położyłam karty na drugą połowę lipca. Jestem singielką z w miarę stabilną pracą, która pracuje nad sobą 

 

Aura
5 buław + umiarkowanie + as denarów

Na początku będzie dużo się działo, lecz później zapanuje spokój (może to mój urlop i odpoczynek od wszystkiego). Pojawi się też może szansa na coś, może jakiś dodatkowy zastrzyk gotówki lub zarobek.

 

Praca
as buław + 9 pucharów + 2 buławy

Jakieś nowe wyzwania w pracy, które spowodują moje zadowolenie i radość, ale też jakieś wahania czy dobrze robię.

 

Uczucia
2 buławy + 9 pucharów + królowa mieczy

Tutaj trzeba będzie trochę poczekać, bo 2 buławy to taka nauka cierpliwości, będę czuła się dobrze sama z sobą, będę szczęśliwa, ale też będę chłodna, stanowcza i nie będą mi w głowie miłostki

 

Najważniejsze wydarzenie
świat + 7 mieczy + as pucharów

Zamknę za sobą pewien etap związany z kimś kto nie był ze mną szczery co do uczuć. 

 

Rada
diabeł + 5 denarów + sąd

Poznać swoje ciemne strony, nałogi, które powodują pustkę w moim życiu i wyzwolić się z tego

 

Będę bardzo wdzięczna za interpretacje i swoje spojrzenie na powyższe karty :) 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

WERYFIKACJA!!!

W dniu 11.07.2021 o 15:27, Mala_83 napisał:

Aura
5 buław + umiarkowanie + as denarów

Faktycznie na początku bardzo dużo się działo, a później zaczął się urlop i lenistwo i taki spokój. Pojawiła się szansa zarobienie dodatkowej gotówki

 

Praca
as buław + 9 pucharów + 2 buławy

Nowe wyzwania w pracy, które zmusiły mnie do wyjścia z mojej strefy komfortu i dylematu czy o pewnych rzeczach powiedzieć przełożonych czy raczej przemilczeć,

 

Uczucia
2 buławy + 9 pucharów + królowa mieczy

Faktycznie byłam chłodna, stanowcza i nie łatwo było do mnie dotrzeć. Rozmawiałam z kilkoma Panami na portalu, ale z racji, że wyjechałam na urlop nie było spotkania a część znajomości "umarła" więc nic się tutaj nie zmieniło

 

Najważniejsze wydarzenie
świat + 7 mieczy + as pucharów

Udało mi się zamknąć przeszłość, która bardzo długo się ciągnęła, dotycząca kogoś kto zabawił się moimi uczuciami

 

Rada
diabeł + 5 denarów + sąd

Faktycznie wyzwolić się z tego co źle na mnie działa i powoduje pustkę. 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Druga połowa lipca ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...