Skocz do zawartości

Prognoza VIII ZWERYFIKOWANE


mezza

Rekomendowane odpowiedzi

Aura:  2 mieczy+Kapłan+7 kielichów+3 buław

Bardzo podobny rozkład z 7 kielichów na końcu pojawił się w lipcu, a więc dołożyłam jeszcze jedną kartę. Sporo wahań, niepewności oraz różnych wizji. 3 buław to dobry znak, że działamy i pozostawiamy przeszłość za sobą.

 

Praca: 6 denarów+2 buław+Królowa Denarów

Stabilnie i nadal w energii, co dalej robić, którą drogą iść, ale to nie jest czas na zmiany.

 

Finanse: 4 pucharów+Siła+As Buław

Tutaj powinno być dobrze. Możliwe, że jakiś zastrzyk gotówki przejdzie mi koło nosa.

 

Miłość: 10 mieczy+Rydwan+7 monet

Jeszcze czuję się zraniona, pokonana, ale powoli energia będzie się zmieniała, a ja ruszę z kopyta. Bardzo możliwe, że karty pokazują wyjazd mojego ex jako następstwo podjętych decyzji. Wróci energia monotonii, poczucia niespełnienia uczuciowego i stagnacji.

 

Samopoczucie: 2 pucharów+8 pucharów+8 monet

Widać pracę nad własnym samopoczuciem, aby nie wracać do jakiś trudnych emocji, a zadbać o harmonię.

 

Relacje z otoczeniem: Pustelnik+Koło Fortuny+3 kielichów

Los się może odmienić i znów zacznę częściej bywać wśród ludzi, spotykać się ze znajomymi, zamiast spędzać czas tylko we własnym towarzystwie.

 

Pozytywna niespodzianka: 2 monet+Śmierć+Świat

Myślę, że zakończy się okres pewnych niepewności. Nadchodzi zmiana, pewny etap zostanie ostatecznie zamknięty.

 

Rada: Koło Fortuny+Śmierć+Rycerz Mieczy

Poddać się losowi, bo nie mam wpływu na nadchodzące zmiany, a mogę oszczędzić sobie nerwów.

 

Dziękuję za analizę kart przez inne osoby

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
W dniu 21.07.2021 o 19:30, mezza napisał:

Aura:  2 mieczy+Kapłan+7 kielichów+3 buław

2 Mieczy otwierająca rozkład - dylematy, dużo myślenia w stylu „co robić” i ogólnie takie poczucie presji, że jakąś decyzję trzeba podjąć. 7 kielichów mówi o mnogości opcji stąd to podkreślone wahanie i zastanawianie się. W Kapłanie może zaznaczyć się osoba która jest dla Ciebie autorytetem albo - to Ty przy podejmowaniu decyzji będziesz kierować się etyką. Kapłan to też rady - może ktoś starszy będzie Ci doradzał co robić. 
3 Buław - projekty, planty na kolejne miesiące. 
 

W dniu 21.07.2021 o 19:30, mezza napisał:

Praca: 6 denarów+2 buław+Królowa Denarów

Praca na stabilnym poziomie, przynosząca zysk i dająca Ci niezależność materialną. 
2 Buław - wahanie, coś osiągnęłaś i myślisz „co z tym zrobić?”, co dalej. 
 

W dniu 21.07.2021 o 19:30, mezza napisał:

Finanse: 4 pucharów+Siła+As Buław

Finanse skupione wokół domu, może będziesz chciała w coś zainwestować( w wystrój, aranżację w domu). Może być to trochę wymuszone sytuacją bo 4 Kielichów nie lubi angażować się emocjonalnie. As Buław mówi o podjęciu czegoś nowego, zapisaniu się gdzieś, co może przynieść zysk w przyszłości. Mogą to być też informacje ba temat pieniędzy( As Buław jest bardzo komunikacyjny). 
 

W dniu 21.07.2021 o 19:30, mezza napisał:

Miłość: 10 mieczy+Rydwan+7 monet

10 Mieczy na początku rozkładu…to dobra karta wbrew pozorom. Zwłaszcza w Twojej sytuacji. Gorzej już nie będzie. Teraz wchodzisz w nowy cykl i nowe wyzwania przed Tobą w tej dziedzinie - Rydwan mówi o szybkiej realizacji planów, faktycznie może pokazywać wyjazd ex partnera. 7 Minet pokazuje okres czekania - zyski (w miłości) pojawią się w kolejnych miesiącach. Tutaj sytuacja musi dojrzeć. 
 

 

W dniu 21.07.2021 o 19:30, mezza napisał:

Samopoczucie: 2 pucharów+8 pucharów+8 monet

Jak najbardziej się zgadzam z Tobą przy czym 2 Kielichów otwiera rozkład więc wg mnie uda Ci się uzyskać emocjonalny balans mimo nawracających wahań emocji( 8 Kielichów jest dla mnie kartą „bujania” się z punkt A do B i nigdzie nie jest dobrze). Czeladnik w 8 Monet nieustannie doszlifowuje swoje umiejętności - jest tu wytężona praca nad sobą i nie poddawanie się. 

 

W dniu 21.07.2021 o 19:30, mezza napisał:

Relacje z otoczeniem: Pustelnik+Koło Fortuny+3 kielichów

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
W dniu 21.07.2021 o 19:30, mezza napisał:

Relacje z otoczeniem: Pustelnik+Koło Fortuny+3 kielichów

Możesz trochę odsunąć się od otoczenia w tym Pustelniku i będzie to Twój wybór i poczucie, że z tym Ci jest lepiej. Dystans. Przy czym Koło Fortuny zapowiada lisowe zdarzenie które niejako wymusi na Tobie wyjście ze strefy komfortu i spędzenie z kimś a nawet z grupą jakiejś miłej chwili przy kawie. 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
W dniu 21.07.2021 o 19:30, mezza napisał:

Pozytywna niespodzianka: 2 monet+Śmierć+Świat

 2 ogólnie są dość „wahające się” lub „robiące” na dwa fronty, zwłaszcza 2 Monet która potrafi pokazać dodatkowe zajęcie ale tez- podwoić coś. W Śmierci często pokazują mi się zmiany w finansach na plus( zwiększenie limitu czy coś w tym stylu) a w połączeniu z tą 2 Monet stawiam, że sfera finansowa może Cię w tym miesiącu milo zaskoczyć. Świat to coś nowego, niezbadane tereny i ogólnie wyjście na nieznane wody - które sprawi Ci radość. 
 

W dniu 21.07.2021 o 19:30, mezza napisał:

Rada: Koło Fortuny+Śmierć+Rycerz Mieczy

Poddać się Losowi - nie na wszystko człowiek ma wpływ. Gdzieś jest wyższy plan którego Ty nie znasz. Pozwolić zakończyć się pewnym etapom w życiu i podejść logicznie do bieżących sytuacji. 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna
W dniu 21.07.2021 o 20:30, mezza napisał:

Aura:  2 mieczy+Kapłan+7 kielichów+3 buław

 

Faktycznie zaznaczają się jakieś napięcia. Myślę jednak, że mądrze podejdziesz do tego, wyciszysz się. Będziesz miała jakieś pomysły i plany na przyszłość :)

 

W dniu 21.07.2021 o 20:30, mezza napisał:

Praca: 6 denarów+2 buław+Królowa Denarów

 

Niezłe karty. Może będziesz się zastanawiać, czy nie za dużo dajesz z siebie? Królowa Denarów zadowolona jest z finansów, także będzie ok :).

 

W dniu 21.07.2021 o 20:30, mezza napisał:

 

Finanse: 4 pucharów+Siła+As Buław

 

Początkowo chyba specjalnie nic nie będzie się dziać. Potem możliwe wydatki jakieś, może zaczniesz uprawiać jakiś sport i na to pójdzie kasa?

 

W dniu 21.07.2021 o 20:30, mezza napisał:

Miłość: 10 mieczy+Rydwan+7 monet

 

Jeszcze cierpisz, widać. W Rydwanie jednak ruszysz do przodu, nabierzesz energii. 7 Denarów to spokój, czekanie. Nabierzesz cierpliwości ;)

 

W dniu 21.07.2021 o 20:30, mezza napisał:

Samopoczucie: 2 pucharów+8 pucharów+8 monet

 

Uważam podobnie, widać tu trudne emocje, związane ze związkiem. Możesz mieć jeszcze jakieś cięższe chwile, ale idzie ku dobremu zdecydowanie.  Włożysz dużo pracy w sferę emocji.

 

W dniu 21.07.2021 o 20:30, mezza napisał:

Relacje z otoczeniem: Pustelnik+Koło Fortuny+3 kielichów

 

Na początku chyba będziesz wolała własne towarzystwo tylko, wyciszysz się. Potem w Kole zmiana zajdzie. Dalej 3 Kielichy- mogą być jakieś miłe spotkania, to karta radości i świętowania też ;).

 

W dniu 21.07.2021 o 20:30, mezza napisał:

Pozytywna niespodzianka: 2 monet+Śmierć+Świat

 

Myślę, że skończy się u Ciebie okres wahania, niepewności. Zajdzie bardzo duża zmiana. Może otworzysz się na Świat i ludzi. To też jest karta spełnienia i harmonii, także na pewno wyjdzie Ci na dobre :).

 

W dniu 21.07.2021 o 20:30, mezza napisał:

Rada: Koło Fortuny+Śmierć+Rycerz Mieczy

 

Uważam podobnie, jak Ty. Zdać się na los. Wtedy skończy się okres nerwówki.

 

Kochana, dobrego miesiąca i samopoczucia ! :1s_z: :kwiatek:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 21.07.2021 o 20:30, mezza napisał:

Aura:  2 mieczy+Kapłan+7 kielichów+3 buław

Zamknęłam się na kontakt z byłym. 7 kielichów tysiące scenariuszy, jakich zmian dokonać w swoim życiu

W dniu 21.07.2021 o 20:30, mezza napisał:

 

Praca: 6 denarów+2 buław+Królowa Denarów

Stabilnie i nadal w energii, co dalej robić, którą drogą iść, ale to nie jest czas na zmiany.

Trzyma mnie w pracy jedynie kasa. 2 buław to cały czas etap podejmowania decyzji, kiedy ruszyć dalej, czy to dobry moment.

W dniu 21.07.2021 o 20:30, mezza napisał:

 

Finanse: 4 pucharów+Siła+As Buław

Tutaj powinno być dobrze. Możliwe, że jakiś zastrzyk gotówki przejdzie mi koło nosa.

@Gringe rzeczywiście na spontanie kupiłam kilka rzeczy do mieszkania, ale nie wiem, jak odczytalas ten rozkład.

W dniu 21.07.2021 o 20:30, mezza napisał:

 

 

Miłość: 10 mieczy+Rydwan+7 monet

Jeszcze czuję się zraniona, pokonana, ale powoli energia będzie się zmieniała, a ja ruszę z kopyta. Bardzo możliwe, że karty pokazują wyjazd mojego ex jako następstwo podjętych decyzji. Wróci energia monotonii, poczucia niespełnienia uczuciowego i stagnacji.

Ruszyłam do przodu, otworzyłam się na nowe znajomości, ale traktuję ten proces na spokojnie.

W dniu 21.07.2021 o 20:30, mezza napisał:

 

Samopoczucie: 2 pucharów+8 pucharów+8 monet

Widać pracę nad własnym samopoczuciem, aby nie wracać do jakiś trudnych emocji, a zadbać o harmonię.

Już wiem, że muszę popracować nad odbudowaniem wewnętrznego spokoju.

W dniu 21.07.2021 o 20:30, mezza napisał:

 

Relacje z otoczeniem: Pustelnik+Koło Fortuny+3 kielichów

Los się może odmienić i znów zacznę częściej bywać wśród ludzi, spotykać się ze znajomymi, zamiast spędzać czas tylko we własnym towarzystwie.

Tutaj rzeczywiście otworzyłam się na ludzi. Nie bylo hucznych imprez, spotkan, ale sporo nowych interakcji międzyludzkich.

W dniu 21.07.2021 o 20:30, mezza napisał:

 

Pozytywna niespodzianka: 2 monet+Śmierć+Świat

Myślę, że zakończy się okres pewnych niepewności. Nadchodzi zmiana, pewny etap zostanie ostatecznie zamknięty.

Jakieś zmiany się rodzą, ale jeszcze nie wiem, czy na lepsze, czy gorsze. Zakończenie kontaktu z ex.

W dniu 21.07.2021 o 20:30, mezza napisał:

 

Rada: Koło Fortuny+Śmierć+Rycerz Mieczy

Poddać się losowi, bo nie mam wpływu na nadchodzące zmiany, a mogę oszczędzić sobie nerwów.

 

Dziękuję za analizę kart przez inne osoby

 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Prognoza VIII ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...