Skocz do zawartości

Ciąża. Wisielec i Pustelnik


Eos

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, postawiłam sobie karty w pytaniu o ciążę z obecnym partnerem. Prosty rozkład na 3 karty: sytuacja obecna, jak działać i wynik i co wyszło? Kochankowie, Wisielec i ...Pustelnik:(

Czasem mam wrażenie, że karty idealnie oddają moje lęki tu i teraz. Zinterpretowała, że lepiej o ciąży zapomnieć, bo i tak nic z niej nie będzie, ewentualnie sprawa odłożona w czasie, ale i tak jest już późno. Co myślicie? Buziaki

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj temat delikatny i u mnie też "na czasie" ostatnio...Ten Pustelnik jako wynik to rzeczywiście niezbyt optymistycznie :/ Wisielec to nicnierobienie albo ewentualnie zmiana podejścia do sprawy. Stawiałaś z samych wielkich arkanów? 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, martynamarzena napisał:

Oj temat delikatny i u mnie też "na czasie" ostatnio...Ten Pustelnik jako wynik to rzeczywiście niezbyt optymistycznie :/ Wisielec to nicnierobienie albo ewentualnie zmiana podejścia do sprawy. Stawiałaś z samych wielkich arkanów? 

Nie, stawiałam ze wszystkich kart, wyszły sama WA. Właśnie, zmienić podejście do sprawy...to nie jest zły trop. No ja też nie mam już 20stu lat, także nie mogę już czekać

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Eos napisał:

Nie, stawiałam ze wszystkich kart, wyszły sama WA. Właśnie, zmienić podejście do sprawy...to nie jest zły trop. No ja też nie mam już 20stu lat, także nie mogę już czekać

Rozumiem. Wydaje mi się że tu widać problemy, ale ja bym zadała trochę inaczej pytanie może, jakoś bardziej szczegółowo. Bo tak naprawdę nie wiadomo czym miałaby być ta zmiana perspektywy. Przekonaniem się, że ciąża nie jest dla Ciebie i dlatego ten Pustelnik w wyniku? Hmm.. 

Poróbcie badania przede wszystkim i zobaczcie, co jest grane jeśli myślicie serio o sprawie. Trzymam kciuki :1s_c:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, martynamarzena napisał:

Rozumiem. Wydaje mi się że tu widać problemy, ale ja bym zadała trochę inaczej pytanie może, jakoś bardziej szczegółowo. Bo tak naprawdę nie wiadomo czym miałaby być ta zmiana perspektywy. Przekonaniem się, że ciąża nie jest dla Ciebie i dlatego ten Pustelnik w wyniku? Hmm.. 

Poróbcie badania przede wszystkim i zobaczcie, co jest grane jeśli myślicie serio o sprawie. Trzymam kciuki :1s_c:

Nie no, działamy, działamy...poza Tarotem są jeszcze ginekolodzy ;) Postawiłam prosty rozkład, bo dopiero się uczę 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull
On 7/23/2021 at 1:58 PM, Eos said:

sytuacja obecna, jak działać i wynik i co wyszło? Kochankowie, Wisielec i ...Pustelnik

A może karty mówią by odwrócić rolę podczas kochania niż to było dotychczas? Ciebie widzę w tym Wisielcu, więc może coś pod to :mysli:Pustelnik to zdobywanie wiedzy więc może trzeba się dokształcić w tym i owym:_boisie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilekroć stawiam Tarota na swoją ciąże, wypada czesto 8 kielichow lub 8  monet. Partnerowi w pytanie o przyczynę problemów 2 kielichow z kartą Diabła, król mieczy. Mnie często Wisielec. 

Edytowane przez Eos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.07.2021 o 14:58, Eos napisał:

Hej, postawiłam sobie karty w pytaniu o ciążę z obecnym partnerem. Prosty rozkład na 3 karty: sytuacja obecna, jak działać i wynik i co wyszło? Kochankowie, Wisielec i ...Pustelnik:(

Czasem mam wrażenie, że karty idealnie oddają moje lęki tu i teraz. Zinterpretowała, że lepiej o ciąży zapomnieć, bo i tak nic z niej nie będzie, ewentualnie sprawa odłożona w czasie, ale i tak jest już późno. Co myślicie? Buziaki

Nie bądźmy aż tak pesymistyczni. Przyjrzyjmy się - Kochankowie, to miłość, a ciąża to decyzja podyktowana miłością. Kochacie się z partnerem, podjęliście decyzję. Czyli chęci są. Wisielec mówi o tym, żeby zdystansować się do tego, spojrzeć z innej perspektywy, a także żeby spróbować innej pozycji może (ponoć są takie ułatwiające). A Pustelnik? jak dla mnie to wrzesień, a nie zaniechanie :) Karta Pustelnika odsyła nas w głąb siebie, wskazuje na potrzebę spokoju, być może izolacji... Przepracowania trudnych spraw, blokad w głowie.  

Wiesz, dodam trochę prywaty - serdeczna koleżanka, w wieku średnim starała się wiele lat. Jak stwierdziła, ze koniec, trudno, nie da się, wyluzowała, to... zaszła w ciążę za pierwszym podejściem. Różnie się w życiu dzieje, nie trać nadziei.

Edytowane przez Sunrise009
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull
On 7/29/2021 at 12:33 PM, Eos said:

Ilekroć stawiam Tarota na swoją ciąże, wypada czesto 8 kielichow lub 8  monet. Partnerowi w pytanie o przyczynę problemów 2 kielichow z kartą Diabła, król mieczy. Mnie często Wisielec. 

No widać opóźnienia i powtarzanie tych samych czynności, może za często powtarzacie ten sam schemat? 8 monet to dopracowywanie czegos by sie miało to co chce, trzeba tylko znaleźć ten aspekt który należy dopracować by były rezultaty. 

Może partner boi się uwiązania, ograniczeń, może brak seksu po ciąży go martwi i innych sytuacji które przychodzą w związku z ciążą. 

Wisielec to taka energia poddania się,  niczego nie wymuszania, nie przyspieszania, właściwy moment sam przyjdzie. To też okres kiedy to wszechświat ma coś do powiedzenia w naszej sprawie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
W dniu 23.07.2021 o 14:58, Eos napisał:

Kochankowie, Wisielec i ...Pustelnik

Moim zdaniem trochę czasu musi upłynąć, abyś mogła zmienić swoje postrzeganie tematu ciąży i macierzyństwa. Po tych kartach moim zdaniem starania będą długie, ale nie zakończą się poczęciem dziecka. Na końcu drogi masz Pustelnika, czyli odejście od tematu starań o dziecko. Myślę, że przyjdzie taki moment, w którym pogodzisz się z tym stanem rzeczy (dojrzałość, mądrość, samoakceptacja) i nie będzie to wzbudzać w Tobie poczucia braku czy straty. 

Nie wiem, w jakim wieku jesteś, ale po tym Pustelniku spodziewałabym sie, że może już jest za późno na dziecko? Może to już nie ten czas? Nie wiem ile masz lat i na ile to wrażenie jest trafne, tak intuicyjnie czytam...

Edytowane przez Priestess
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 23.07.2021 o 14:58, Eos napisał:

Hej, postawiłam sobie karty w pytaniu o ciążę z obecnym partnerem. Prosty rozkład na 3 karty: sytuacja obecna, jak działać i wynik i co wyszło? Kochankowie, Wisielec i ...Pustelnik:(

Obecna sytuacja (kochankowie) stoisz badz stoicie przed wazna decyzja zwiazana z ciaza, co robi.

Jak dzialac? zawiesic te plany, narazie sie nie pakowac w ciaze.

Wynik sprawy: eremita - odejscie, poszukanie swojej wlasnej sciezki, aby zrozumiec sens zycia.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...