Skocz do zawartości

Miasto ZWERYFIKOWANE


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, planuje poszukiwanie pracy w nowym mieście i późniejsza przeprowadzkę tam. 

 

W jakim mieście będę się czuł najlepiej?

 

Gdańsk - 10 monet, 9 monet, 4 mieczy

Będę czuł się bardzo stabilnie. Niczego nie powinno mi zabraknąć. Myślę, że.mam.szanse czuć się spełniony. 

Ale widzę tu tendencje spadkową z 10 monet na 9, więc nwm czy nie rzucę się tu w pogoń za pieniądzem. 

I ta 4 mieczy, która może wskazywać na potrzebę odpoczynku. 

 

Sopot -

Paź kielichów, 9 monet, Arcykapłanka 

Tutaj paź pokazuje przyjemne samopoczucie, mogę się zauroczyć miastem. 9 monet się powtarza, czyli w mieście będę w stanie zaspokoić wszystkie swoje potrzeby. Arcykapłanka może zapowiadać kontynuację nauki. Jednak tutaj przy tych trzech kartach zastanawiam się, czy nie zamknął bym się w sobie. 

 

Gdynia -

5 kielichów, Kochankowie, Sprawiedliwość 

Tutaj od początku widzę, że zawiodę się na tym mieście, możliwy jakiś zawód miłosny. Ogólnie jakoś mam wrażenie, że Kochankowie i Sprawiedliwość mogą wskazywać, że lepiej wybrać inne opcje. 

 

Co sądzicie?

 

 

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, nastek96 napisał:

Witajcie, planuje poszukiwanie pracy w nowym mieście i późniejsza przeprowadzkę tam. 

 

W jakim mieście będę się czuł najlepiej?

 

Gdańsk - 10 monet, 9 monet, 4 mieczy

Będę czuł się bardzo stabilnie. Niczego nie powinno mi zabraknąć. Myślę, że.mam.szanse czuć się spełniony. 

Ale widzę tu tendencje spadkową z 10 monet na 9, więc nwm czy nie rzucę się tu w pogoń za pieniądzem. 

I ta 4 mieczy, która może wskazywać na potrzebę odpoczynku. 

 

Sopot -

Paź kielichów, 9 monet, Arcykapłanka 

Tutaj paź pokazuje przyjemne samopoczucie, mogę się zauroczyć miastem. 9 monet się powtarza, czyli w mieście będę w stanie zaspokoić wszystkie swoje potrzeby. Arcykapłanka może zapowiadać kontynuację nauki. Jednak tutaj przy tych trzech kartach zastanawiam się, czy nie zamknął bym się w sobie. 

 

Gdynia -

5 kielichów, Kochankowie, Sprawiedliwość 

Tutaj od początku widzę, że zawiodę się na tym mieście, możliwy jakiś zawód miłosny. Ogólnie jakoś mam wrażenie, że Kochankowie i Sprawiedliwość mogą wskazywać, że lepiej wybrać inne opcje. 

 

Co sądzicie?

 

 

Gdańsk - Będziesz się czuł tutaj bardzo stabilnie i samowystarczalnie. Uda Ci się oderwać myśli o tego, co Cię trapi.

Sopot - Imo stawiasz na Sopot. Będziesz się czuł dobrze, przyjemnie, choć decyzja o zamieszkaniu może nie być podjęta z przyziemnych i racjonalnych powodów, to będzie wybór serca. w tym przypadku zaufaj intuicji.
Gdynia - Zły wybór, nie będziesz się czuł tam dobrze i będziesz musiał spojrzeć tej prawdzie w oczy.

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, nastek96 napisał:

Dziękuję bardzo:)

Ja najbardziej stawiałem na Gdańsk. 

Ale właśnie jestem pewien tej 4 mieczy. 

Mieszkałam w Gdańsku, wytrzymałam całe 3 miesiące. Zapamiętałam to miasto jako słabo skomunikowane, niezbyt czyste i wilgotne. Natomiast ludzie byli przemili, uczynni i sympatyczni. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Poprawiłem, wypowiedź. Miało być, nie jestem pewien tej 4 mieczy. 

Oooo, to o ludziach bardzo mnie zachęciło, ponieważ taka sympatyczna atmosfera jest dla mnie bardzo ważna. 

Odnośnik do komentarza

W Gdańsku poczujesz się jak w domu, 4 miecze pokazuje miejsce w którym regenerujesz się i odpoczywasz. 
 

Sopot widać fajne emocje ale bardziej pasuje mi na wypady niż samo mieszkanie. 

Edytowane przez zakretka23
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull

Sopot tak cudnie brzmi. W Gdańsku skusisz się na materialnych sprawach i może to sprawić że się odizolujesz, nie widać tam radości, tak naprawdę zależy czego ty pragniesz.

Edytowane przez HopeNot
Odnośnik do komentarza

Dziękuję wam bardzo. Ogólnie pragnę spokojnego życia i chciałbym mieć jakieś bliskie osoby. Jednak na ten moment najbardziej zależy mi na pracy, ponieważ boje się, że zaraz wszystko zamkną znowu i zostanę na lodzie.

Odnośnik do komentarza
Gość Stilla

Gdynia jest młodym miastem. Nieźle skomunikowana, wygodnie się mieszka. Mało rozrywkowa pod kątem klubów, ale w centrum jest dużo knajp z jedzeniem. Ludzie zadowoleni ze swojego miasta, chwalą je i inwestycje które faktycznie je jakoś rozwijają dla ludzi. Architektura centrum modernistyczna, niska zabudowa. W Trójmieście uważane za wygodne miejsce do mieszkania. 

 

Sopot - malutki, dosyć drogi, bo uchodzący za uzdrowisko i miejsce na wczasy, dla lokalsów robił jeszcze do niedawna za imprezownię. W centrum ma specyficzną architekturę, masa domków z wykuszami. W sezonie okrutnie zatłoczony.

 

Gdańsk - miejsce pracy dla wielu osób z reszty Trójmiasta. Związany bardziej z kulturą. Dużo studentów, młodych ludzi i osób przyjezdnych. Masa hipsterskich knajp i koncertów. Architektura centrum: cegła i zamkowe klimaty. Ogółem duża część życia toczy się dla młodych osób właśnie w Gdańsku.

 

Ale możesz wybrać cokolwiek. Miasta są dobrze ze sobą skomunikowane skm'ką, z której codziennie korzystają setki osób. Autobusy też są. Całe trójmiasto da się przejechać rowerem i wszędzie nim dotrzeć, drogi rowerowe są tam świetne, chociaż niebezpieczne w sopocie: ludzie jeżdżą tam z dużymi prędkościami jak nienormalni mimo turystów. Spokojnie można przesiedzieć cały dzień w jednym mieście a na noc wrócić do drugiego. Problemem może być jednak cena komunikacji miejskiej. Jeśli kupujesz bilet miesięczny, to osobno się płaci za autobusy w gdyni, sopocie czy gdańsku (trzy różne opłaty) i osobno skm, a jej cena zależy od kilometrów które wybierzesz. Koniecznie sprawdź tę kwestię.

 

Ludzie wyluzowani w każdym z miast. Wilgoć i wiatr jest tam wszędzie, w końcu to wybrzeże. Zaletą jest brak pyłu i kurzu charakterystycznych np. dla południa, gdzie wszystko się robi czarne. W Trójmieście można rzadziej odkurzać w porównaniu z tamtymi rejonami, a i miasto zostaje kolorowe na dłużej.

 

Edytowane przez Ragna
Odnośnik do komentarza

Dziękuję bardzo. 

Właśnie takich opinii szukałem w internecie :)

Właśnie z powodu finansów wolałbym pracować i mieszkać w tym samym mieście. A zapach wody uwielbiam, albo wilgotnej ziemi, więc powiniennem dobrze się z tym czuć :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...
  • Lunaria zmienił tytuł na Miasto ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...