Skocz do zawartości

Walka o swoje ZWERYFIKOWANE


Lunaria

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Szykuję się na poważną rozmowę z szefową, bo jestem zmęczona i wyprowadzona z  równowagi jej niesprawiedliwym traktowaniem. Zgłosiłam do niej prośby o ustalenie mi grafiku na wrzesień, już w kwietniu mówiłam jej, że mam dużo imprez rodzinnych. Grafik pokazała w tym czasie, gdy jestem na urlopie i oczywiście nic się nie zgadza...

 

Jak zareaguje na zarzuty przedstawione przeze mnie?

Cesarz As Buław 8 Denarów

 

Ooo Cesarz, czyli będzie stała okoniem, stwierdzi że nie rozumie o co mi chodzi, i pewnie uzna, że nic nie da się zrobić. Będzie uważała, że traktuje tak samo wszystkich pracowników 

 

Jaki będzie dla mnie wynik tej rozmowy?

5 Mieczy Wieża 6 Denarów 

Wkurze się delikatnie mówiąc i rozwale wszystkie relacje do gołej ziemi. Mimo wszystko nic nie ugram, zostanie tak jak było. Jedyny plus jaki widzę w tej sytuacji, że ulży mi, że powiedziałam to co leży mi na wątrobie.

 

Co się wydarzy jeśli "uderze" wyżej 

Mag 8 Kielichów Giermek Denarów 

Mag sam w sobie mówi o pociąganiu za różne sznurki, jednak przy 8 Kielichów może wskazywać na działanie w silnych emocjach i rozwalanie struktur tylko ze to chwilowe, a Giermek Denarów mówi o tym że jestem "za chuda w uszach"

  • W punkt 2
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
3 godziny temu, Lunaria napisał:

Jak zareaguje na zarzuty przedstawione przeze mnie?

Cesarz As Buław 8 Denarów

Cesarz zdecydowanie stanie okoniem. On tu rządzi i albo mu się podporządkujesz albo nici ze współpracy. Nie pójdzie na rękę nikomu. Mega uparciuch. Władzę sprawuje sam. 
As Buław - jest jakoś szansą. Czymś nowym w zaistniałej sytuacji - może jednak szefowa wyjdzie z jakąś propozycją( gdzie trzeba będzie wykazać inicjatywą, coś napisać, zapisać się) a 8 Denarów w kontekście pytania - może szefowa nałoży Ci dodatkowe obowiązki? Gdzieś trzeba będzie dłużej i pilniej nad czymś posiedzieć.
 

3 godziny temu, Lunaria napisał:

Jaki będzie dla mnie wynik tej rozmowy?

5 Mieczy Wieża 6 Denarów 

W 5 Mieczy poczucie porażki. Brak tu zapowiedzi otrzymania tego, co chcesz lub uzyskasz to za cenę która nie będzie Cię cieszyć. Wieża pojawia się kiedy sytuacja zbudowana jest na kiepskich podstawach i trzeba oczyścić pole dla czegoś nowego. Po Wieży masz 6 Denarów - wg mnie zawarcie pokoju. Utrzymanie balansu. 
Z sumy Diabeł - w pracy trzyma Cię dochód. 
 

 

3 godziny temu, Lunaria napisał:

Co się wydarzy jeśli "uderze" wyżej 

Mag 8 Kielichów Giermek Denarów 

Tobie może ktoś nawijać makaron na uszy, znaczy się ta „góra” - wszystko ładnie zostanie ubrane w słowa i uśmiechy a pozostanie jak jest - 8 Kielichów mówi o szamotaniu się w sytuacji w której już nie czujemy emocjonalnego zaangażowania a jednak wciąż tkwimy. Giermek Denarów faktycznie „cienki w uszach”- możesz stracić swoją pozycję i zejść do poziomu praktykanta( mniej poważnie mogą traktować Cię w pracy po takiej interwencji). 

Edytowane przez Gringe
  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
3 godziny temu, Gringe napisał:

As Buław - jest jakoś szansą. Czymś nowym w zaistniałej sytuacji - może jednak szefowa wyjdzie z jakąś propozycją( gdzie trzeba będzie wykazać inicjatywą, coś napisać, zapisać się) a 8 Denarów w kontekście pytania - może szefowa nałoży Ci dodatkowe obowiązki? Gdzieś trzeba będzie dłużej i pilniej nad czymś posiedzieć.

Nic dodatkowego narzucić mi nie może, mam normowany czas pracy. Bardziej myślę, że może nakazać mi kombinowanie, żebym z kimś się zamieniła... 

3 godziny temu, Gringe napisał:

5 Mieczy poczucie porażki. Brak tu zapowiedzi otrzymania tego, co chcesz lub uzyskasz to za cenę która nie będzie Cię cieszyć.

Bardzo prawdopodobne, że jeśli ani ona ani góra nie zmienią mi tego jak prosiłam, to będę musiała się "rozchorowac" 2x w jednym miesiącu. Nie lubię tak kombinować, bo to bardzo nie fair. Poza tym zgłaszałam to duuuużo wcześniej i nie rozumiem dlaczego mam mieć mniejszą wypłatę skoro nie ma w tym mojej winy.

 

3 godziny temu, Gringe napisał:

możesz stracić swoją pozycję i zejść do poziomu praktykanta( mniej poważnie mogą traktować Cię w pracy po takiej interwencji). 

To mam akurat w 4 literach, to nie pierwsza taka zagrywka z ich strony, a ja wiecznie na takie rzeczy nie będę oczu przymykać.

 

 

Bardzo dziękuję, że zerknęłaś swoim okiem :1s_n:

  • Cool 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert

@Lunaria sama najlepiej znasz swoją sytuację :) 5 Mieczy pasuje do tego zwolnienia jak ulał :) Tym bardziej, że jak sama piszesz - mało by Cię cieszyło takie kombinowanie. 
Trzymam kciuki by waszystko się dobrze ułożyło mimo tych trudnych kart. 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
10 hours ago, Lunaria said:

Jak zareaguje na zarzuty przedstawione przeze mnie?

Cesarz As Buław 8 Denarów

Cesarz patrzy obojętnie na twoje imprezy rodzinne i wymaga większego zaangażowania z twoje strony.  Może być też więcej pracy być w tym okresie i jej to nie leży. 

 

10 hours ago, Lunaria said:

Jaki będzie dla mnie wynik tej rozmowy?

5 Mieczy Wieża 6 Denarów

Będziesz gorzko żałować, inni ludzie też mogą krzywo na ciebie patrzeć, możesz sie obawiać że ludzie będą cię później obgadywać za twoimi plecami lub tak będzie, stracisz zaufanie do nich. Napewno coś tu runie ale praca widać dalej jest. 

 

10 hours ago, Lunaria said:

Co się wydarzy jeśli "uderze" wyżej 

Mag 8 Kielichów Giermek Denarów

Myślę że narazie to tylko pomysł, możesz do niego powracać, napewno będą jakieś opóźnienia z twojej lub ich strony więc jeśli naprawdę chcesz to się śpiesz że by zdążyć na uroczystości. Możliwe że to Ty zejdziesz na ziemię i zwyczajnie zajmiesz się pracą. 

 

Kolega raz miał taką sytuację i poszedł do wyższego menadżera i chyba pomogło. 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Lunaria napisał:

Szykuję się na poważną rozmowę z szefową, bo jestem zmęczona i wyprowadzona z  równowagi jej niesprawiedliwym traktowaniem. Zgłosiłam do niej prośby o ustalenie mi grafiku na wrzesień, już w kwietniu mówiłam jej, że mam dużo imprez rodzinnych. Grafik pokazała w tym czasie, gdy jestem na urlopie i oczywiście nic się nie zgadza...

 

Jak zareaguje na zarzuty przedstawione przeze mnie? 

 

Zagotuje się w niej na maxa. taka będzie jej reakcja. Myślę ze wewnętrzna, bo okaże zimną krew, z uzasadnieniem lub propozycją rozmowy nad zarzutami.

Cesarz As Buław 8 Denarów

 

Ooo Cesarz, czyli będzie stała okoniem, stwierdzi że nie rozumie o co mi chodzi, i pewnie uzna, że nic nie da się zrobić. Będzie uważała, że traktuje tak samo wszystkich pracowników 

 

Jaki będzie dla mnie wynik tej rozmowy?

5 Mieczy Wieża 6 Denarów 

Wkurze się delikatnie mówiąc i rozwale wszystkie relacje do gołej ziemi. Mimo wszystko nic nie ugram, zostanie tak jak było. Jedyny plus jaki widzę w tej sytuacji, że ulży mi, że powiedziałam to co leży mi na wątrobie. 

 

Poczujesz się podle, wstrząśnie Tobą mocno, ale finalnie dojdziesz do równowagi, dzięki sobie. 

 

Co się wydarzy jeśli "uderze" wyżej 

Mag 8 Kielichów Giermek Denarów 

Mag sam w sobie mówi o pociąganiu za różne sznurki, jednak przy 8 Kielichów może wskazywać na działanie w silnych emocjach i rozwalanie struktur tylko ze to chwilowe, a Giermek Denarów mówi o tym że jestem "za chuda w uszach" 

 

Będzie masa kombinowania jak koń pod górę, sporo niepotrzebnych emocji ale możesz osiagnąć swój cel, tylko jakim kosztem?  

 

POWODZENIA:oswiecony:I SPOKOJNIE

 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • Moderator

Kochane weryfikacja:

 

Rozmowa z szefową odbyła się, poszłam od razu z propozycjami zmian w grafiku, żeby nie zostać odesłana z kwitkiem. Generalnie nie przyznała się do błędu, ale zauważyłam, że była zmieszana, bo faktycznie nie zanotowała tych moich próśb. 

Wynik rozmowy może wskazywał na to, że bardziej zawiodłam się na koleżankach, które w większości nie wykazały dobrej woli, aby się ze mną zamienić.

Finalnie udalo sie na jedną z imprez zamienić z koleżanką (szefowa pomogła), a na drugą wezmę UŻ

Połowicznie jestem usatysfakcjonowana :)

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Walka o swoje ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...