Skocz do zawartości

Poszukiwanie nowej pracy ZWERYFIKOWANE


Sunrise009

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu zdecydowałam się, mimo wątpliwości, zmienić coś w moim życiu.
Zadałam kartom pytanie:
Jaki będzie efekt szukania pracy na przestrzeni 3 miesięcy.

 

Rycerz denarów + As Buław (Paź Kielichów) + Paź Denarów (Królowa Buław)

Wygląda na to, że najpierw będę rozglądać się dosyć wnikliwie, może poszukiwanie będzie się ciągnąć, ale oferta się pojawi i to taka całkiem gorąca w Asie Buław, ta karta wskazuje też, że to będzie dobry moment na poszukiwania. Paź Denarów może wskazywać na nową pracę, w której będę się spełniać (Królowa Buław). Może to być jakieś stanowisko wymagające doszkolenia się.

Będę wdzięczna za Waszą pomoc.

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
10 minut temu, Sunrise009 napisał:

Zadałam kartom pytanie:
Jaki będzie efekt szukania pracy na przestrzeni 3 miesięcy.

 

Rycerz denarów + As Buław (Paź Kielichów) + Paź Denarów (Królowa Buław)

Najpierw mozolnie będziesz poszukiwać, ale pojawi się oferta (może jakaś znajoma/przyjaciółka coś Ci zaproponuje), która Ci się spodoba i otrzymasz nową pracę. Myślę, że zaczniesz od jakiegoś niższego stanowiska za to w jakimś miejscu, gdzie będzie liczyła się prezencja/przebojowość

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Lunaria napisał:

Najpierw mozolnie będziesz poszukiwać, ale pojawi się oferta (może jakaś znajoma/przyjaciółka coś Ci zaproponuje), która Ci się spodoba i otrzymasz nową pracę. Myślę, że zaczniesz od jakiegoś niższego stanowiska za to w jakimś miejscu, gdzie będzie liczyła się prezencja/przebojowość

Lunaria, dziękuję :)

Szczerze, to liczę na jakieś spokojne, fajne miejsce, w którym będę mogła zacząć od swojego stanowiska (mid), gdzie będe sobie siedziała i klepała zleconka. Niskie stanowisko średnio mi odpowiada, bo będzie to regres. Takem czuła, że te karty dosyć ładne, i faktycznie efekt poszukiwań jest, ale nigdzie nie zapytałam o satysfakcję.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
14 minut temu, Sunrise009 napisał:

Lunaria, dziękuję :)

Szczerze, to liczę na jakieś spokojne, fajne miejsce, w którym będę mogła zacząć od swojego stanowiska (mid), gdzie będe sobie siedziała i klepała zleconka. Niskie stanowisko średnio mi odpowiada, bo będzie to regres. Takem czuła, że te karty dosyć ładne, i faktycznie efekt poszukiwań jest, ale nigdzie nie zapytałam o satysfakcję.

Może źle karty odczytałam, ale tak by mi pasowała ta Królowa Buław przy Giermku Denarów ;)

Trzymam kciuki za pomyślny obrót :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Mi się wydaje, że dość szybko znajdziesz tą pracę. Rycerz denarów kojarzy mi się z facetem, który pracuje.

Ale to też może być właśnie taką praca wymagająca systematyczności, wykonywana powoli.

As buław to nowe początki, zaproszenie na rozmowe i potem widzimy pazia denarów, który może być już konkretną ofertą pracy dla Cb :)

 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...
  • Lunaria zmienił tytuł na Poszukiwanie nowej pracy ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...