Skocz do zawartości

Pierwsza połowa listopada ZWERYFIKOWANE


Mala_83

Rekomendowane odpowiedzi

Standardowo postawiłam karty na pierwszą połowę listopada. Obecnie singielka, mająca stabilną pracę. 

 

Aura
2 miecze + świat + 4 puchary

Widać tutaj wahania nad jakimś wyjazdem, zamknięciem jakiegoś cyklu a tym co jest co i tak daje wypalenie, znudzenie i smutek.

 

Praca
3 puchary+ paź mieczy + 8 mieczy

Jakieś świętowanie, radość a później jakiś konflikt, wymiana zdań, która spowoduje że się zablokuję

 

Uczucia
eremita + 4 buławy + 8 buław

Widać tutaj samotność, zamknięcie się w domu, ale później nagle ruszy z kopyta i zacznie się coś dziać

 

Najważniejsze wydarzenie
królowa denarów + moc + kapłan

Jakoś mi się skojarzyło jako seks z żonatym mężczyzną 

 

Rada
gwiazda + paź pucharów + 7 pucharów

Powinnam poświęcić czas na zadbanie o swoje wnętrze, przestać się martwić i zacząć się cieszyć z drobnych przyjemności oraz trochę pobujać w obłokach, pomarzyć


Znajomość z X (Pan który zniknął bez słowa choć niby wyjaśniliśmy sobie słowa jakie padły i było ok. Nie ma on rozwodu i chyba nie do końca jest w separacji z żoną tylko coś ich łączy i stąd to zniknięcie)
5 mieczy + as mieczy + król pucharów
Widać rozczarowanie, odcięcie się od Pana lub rozmowa z Panem, która oczyści atmosferę i znacznie poprawi nasze stosunki ze sobą

 

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Mala_83 napisał:

Standardowo postawiłam karty na pierwszą połowę listopada. Obecnie singielka, mająca stabilną pracę. 

 

Aura
2 miecze + świat + 4 puchary

Zamykająca decyzja Cię czeka i wątpliwości z nią związane. 

 

Praca
3 puchary+ paź mieczy + 8 mieczy

W pracy przedwczesna radość, wyjdą na jaw jakieś informacje, które zablokują dalsze działania. 

 

Uczucia
eremita + 4 buławy + 8 buław

Ja bym tutaj powiedziała, ze to będzie takie odnalezienie harmonii w samotności i czas intendywnych kontaktów. Skojarzyło mi się z rozmową z kimś na portalu randkowym. 

 

Najważniejsze wydarzenie
królowa denarów + moc + kapłan

Narzucisz sobie dyscyplinę i podejdziesz poważnie do kwestii swojego wyglądu zewnętrznego. Krolowa denarów to fajna, zadbana babka. 

 

Rada
gwiazda + paź pucharów + 7 pucharów

Myślę, że tutaj chodzi o sięganie po marzenia, z ufnością, ale nie rozmieniaj się na drobne. 


Znajomość z X (Pan który zniknął bez słowa choć niby wyjaśniliśmy sobie słowa jakie padły i było ok. Nie ma on rozwodu i chyba nie do końca jest w separacji z żoną tylko coś ich łączy i stąd to zniknięcie)
5 mieczy + as mieczy + król pucharów
Myślę, że czeka Was jakaś oczyszczająca rozmowa, wyjaśnienie stosunków. 

 

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

WERYFIKACJA!!!

W dniu 26.10.2021 o 20:48, Mala_83 napisał:

Aura
2 miecze + świat + 4 puchary

 

Zamknęłam rozdział z Panem X, który zniknął bez słowa. Nie było łatwo i miałam wątpliwości czy nie odezwać się pierwsza, ale ostatecznie stwierdziłam, że nie ma to sensu.

W dniu 26.10.2021 o 20:48, Mala_83 napisał:

Praca
3 puchary+ paź mieczy + 8 mieczy

 

Tutaj była radość z podwyżki i obiecanej zmiany samochodu, ale niestety jakoś panująca atmosfera spowodowała, że nie mam energii na pracę, wpadłam w jakiś marazm, znudzenie.

W dniu 26.10.2021 o 20:48, Mala_83 napisał:

Uczucia
eremita + 4 buławy + 8 buław

 

Zamknęłam się w domu, ale jakoś bliżej połowy miesiąca przypomniały sobie o mnie osoby z przeszłości, ale one nie wnoszą kompletnie nic czego ja szukam, więc nie zareagowałam nawet na te zaczepki

W dniu 26.10.2021 o 20:48, Mala_83 napisał:

 

Najważniejsze wydarzenie
królowa denarów + moc + kapłan

 

Poszłam na szkolenie odnośnie zarządzania swoimi myślami, była też na konsultacji coachingowej, zaczęłam dbać o to co jem i zdrowo się odżywiać i zaczęłam ćwiczyć i dbać o siebie

W dniu 26.10.2021 o 20:48, Mala_83 napisał:

 

Rada
gwiazda + paź pucharów + 7 pucharów

 

Faktycznie chyba powinnam dążyć do marzeń jakie mam i nie decydować się na byle co. Lepiej poczekać.

 

W dniu 26.10.2021 o 20:48, Mala_83 napisał:


Znajomość z X (Pan który zniknął bez słowa choć niby wyjaśniliśmy sobie słowa jakie padły i było ok. Nie ma on rozwodu i chyba nie do końca jest w separacji z żoną tylko coś ich łączy i stąd to zniknięcie)
5 mieczy + as mieczy + król pucharów
 

Pan się moim zdaniem odciął i próbuje naprawić swoje małżeństwo spędzając czas z rodziną więc ten król pucharów pokazał chyba zakochanie/ powrót dawnych uczuć, ale nie do mnie.

 

Dzięki @Sunrise009 za interpretację :)

W dniu 26.10.2021 o 20:48, Mala_83 napisał:

 

 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Pierwsza połowa listopada ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...