Skocz do zawartości

Druga połowa listopada ZWERYFIKOWANE


Mala_83

Rekomendowane odpowiedzi

Położyłam karty na drugą połowę listopada. Jest singielką ze stabilną pracą, której w głowie siedzi jeden Pan który zniknął bez słowa

 

Aura
Rycerz denarów + 9 buław + diabeł

Tutaj chyba będę walczyła z myśleniem o pewnym Panu, która od jakiego czasu siedzi mi w głowie. Niby odcięłam się, ale są momenty, że wracam myślami i wspominam. w diable może to być trochę obsesyjne myślenie.

 

Praca
Król buław + as mieczy + rycerz buław

Będzie dużo się działo, ale może być jakaś kłótnia lub rozmowa wyjaśniająca coś w której pomoże mi inny młodszy Pan (stanie w mojej obronie)

 

Uczucia
6 denarów + głupiec + 10 mieczy

Definitywnie zakończy się jakaś znajomość, bardziej chyba koleżeńska, gdzie mogłam liczyć na wsparcie

 

Najważniejsze wydarzenie
as pucharów + umiarkowanie+ 8 buław

Pojawi się jakaś szansa na nowe uczucie, początek będzie bardzo spokojny a później ruszy zdecydowanie z kopyta

 

Rada
2 denary + paź denarów + rycerz denarów

Powinnam wsłucha się w swoją intuicję i przyjrzeć się temu co dzieje się obecnie w moim życiu i zachować spokój oraz przeanalizować sytacje a dzięki temu dojdę do celu.

 

Zamiary X
Król buław + król mieczy + as pucharów

Pan chyba ma ochotę się odezwac, ale myślę, że podejdzie tutaj rozumem i wybierze coś co obecnie pojawiło się nowego w jego życiu i nie odezwie się do mnie. Król mieczy patrzy bardzo realistycznie rozumem

 

Znajomość z X
9 denarów + moc + rycerz pucharów

Na początku widać, że dobrze będzie nam samym, nie będzie kontaktu, ale Pan może odezwać się romansowo.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Weryfikacja!!! 

W dniu 11.11.2021 o 15:33, Mala_83 napisał:

Położyłam karty na drugą połowę listopada. Jest singielką ze stabilną pracą, której w głowie siedzi jeden Pan który zniknął bez słowa

 

Aura
Rycerz denarów + 9 buław + diabeł

 

Faktycznie jakoś włączyło mi się myślenie o Panu z przeszłości. Był moment że nie dawałam sobie rady żeby się uwolnić od tych myśli ale zablokowanie i przestanie obserwowania pomogło

W dniu 11.11.2021 o 15:33, Mala_83 napisał:

 

Praca
Król buław + as mieczy + rycerz buław

 

Sporo się działo, były jakieś nieporozumienia z jedynym z klientów, ale zostały wyjaśnione 

W dniu 11.11.2021 o 15:33, Mala_83 napisał:

 

Uczucia
6 denarów + głupiec + 10 mieczy

 

Zastanawiałam się nad znajomością koleżeńska z kolegą z którym przestałam mieć kontakt. Z racji, że odezwał się z życzeniami na urodziny miałam odnowić tą znajomość ale ostatecznie stwierdziłam że nic ona mi nie daje a wręcz ciągnie w dół więc definitywnie ją zakończyłam

W dniu 11.11.2021 o 15:33, Mala_83 napisał:

 

Najważniejsze wydarzenie
as pucharów + umiarkowanie+ 8 buław

 

Uczucie nie pojawiło się, ale jakoś po tym spokojnym nawet nudnym czasie ruszyłam pełna energii do przodu i znalazłam sporo nowych zajęć oraz zaczęłam udzielać się w szlachetnej paczce

W dniu 11.11.2021 o 15:33, Mala_83 napisał:

 

Rada
2 denary + paź denarów + rycerz denarów

 

W słuchała się w siebie i to bardzo dużo mi dało oraz spowodowało że odpuściłam rzeczy na które nie mam wpływu

W dniu 11.11.2021 o 15:33, Mala_83 napisał:

 

Zamiary X
Król buław + król mieczy + as pucharów

 

Pan może i miał ochotę się odezwać ale z tego co wiem to relacje małżeńskie się poprawiły więc ten as pucharów pokazał odnowienie uczuć ale w małżeństwie. Wybrał chyba rozumem

W dniu 11.11.2021 o 15:33, Mala_83 napisał:

 

Znajomość z X
9 denarów + moc + rycerz pucharów

 

Pan nie odezwał się. Każde z nas żyło swoim życiem :)

W dniu 11.11.2021 o 15:33, Mala_83 napisał:

 

 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Druga połowa listopada ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...