Skocz do zawartości

Prognoza na grudzień XII ZWERYFIKOWANE


mezza

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatni miesiąc w tym roku, a więc prognoza na grudzień:

 

Aura: Głupiec+6 denarów+Księżyc

 

Ktoś może nadużywać mojej życzliwości albo czyjaś pomoc może być podszyta jakimiś ukrytymi intencjami. Jest to także okres świąteczny dzielenia się z ludźmi prezentami, co może obrazować 6 denarów.

 

Praca: Sprawiedliwość+6 buław+4 kielichów

 

Czeka nas w pracy reorganizacji, która nie wiadomo, jaki będzie miała wpływ na nasz dział. Możliwe, że pewne działa będą na moją korzyść, ale finalnie i tak będę szukać dalej czegoś nowego, bo 4 kielichów może świadczyć o rutynie, nudzie.

 

Finanse: 8 mieczy+Paź buław+9 mieczy

 

Kojarzy mi się z jakąś wiadomością, która spowoduje troskę i nerwy o moje finanse.

 

Miłość: 9 buław+Paź denarów+5 denarów

 

Próbujemy z byłym naprawić nasze relacje i dać sobie drugą szansę, ale patrząc na ten rozkład widać dużą nieufność. 5 denarów nie jest dobrą kartą na uczucia, bo może mówić, że nadal będę odczuwała, że stare problemy, braki nadal istnieją.

 

Relacje z otoczeniem: 6 denarów+Paź Mieczy+4 kielichów

 

Powiedziałabym, że relacje będą raczej internetowe, bo Paź Mieczy kojarzy mi się z komunikacją elektroniczną. Jednak kolejny raz widać znudzenie, marazm, niedostrzeganie plusów sytuacji.

 

Rada: Księżyc+Śmierć+7 kielichów

 

Prawdopodobnie karty mogą sugerować, że niepewność, obawy zostaną stopniowo rozwijane, jeśli nie będę się bała sięgnąć po nowe opcje, czy to zawodowe, czy towarzyskie.

 

Moja relacja z ex: Księżyc+5 kielichów+As Buław

 

Dwie opcje, albo na wierzch wyjdą skrywane problemy, co doprowadzi do rozczarowania i porzucenia tej iluzji o nas lub pozbędę się lęków, niepewności i zaczniemy działać na nowo.

 

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, mezza napisał:

Aura: Głupiec+6 denarów+Księżyc

 

Widzę to podobnie. Możesz komuś pomóc, ale nie wyjdziesz na tym za dobrze. Księżyc to jakieś niejasności, wątpliwości,lęki.

 

19 godzin temu, mezza napisał:

Praca: Sprawiedliwość+6 buław+4 kielichów

 

Będziesz robiła, co do Ciebie należy, ale tak rutynowo, bez entuzjazmu.

 

19 godzin temu, mezza napisał:

Finanse: 8 mieczy+Paź buław+9 mieczy

 

Tak, tutaj widać dużo stresów i nerwów, może wstrzymasz wydatki.

 

19 godzin temu, mezza napisał:

Miłość: 9 buław+Paź denarów+5 denarów

 

Widać dystans jakiś, dmuchanie na zimne, może będziecie mieć mniejszy kontakt, niż dotychczas.

 

19 godzin temu, mezza napisał:

Relacje z otoczeniem: 6 denarów+Paź Mieczy+4 kielichów

 

Zaznacza się znowu, że komuś pomożesz. Może być jakieś spięcie, czy drobna kłótnia, ale się wyciszy. Niesmak może pozostać.

 

19 godzin temu, mezza napisał:

Rada: Księżyc+Śmierć+7 kielichów

 

Odsunąć lęki, jakieś obawy czy niepewność. Śmierć zapowiada dużą zmianę. Może uda Ci coś, o czym marzysz :).

 

19 godzin temu, mezza napisał:

Moja relacja z ex: Księżyc+5 kielichów+As Buław

 

Widać dużo niejasności i rozczarowania. Jednak idzie nowa energia, nowy etap. Szkoda, że nie dociągnęłaś. Ciężko powiedzieć, czy z ex czy bez. No ale patrząc na te karty wyżej na miłość, to bym jednak stawiała, że bez.

 

Dobrego miesiąca i wszystkiego dobrego ! :):1s_z:

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
W dniu 25.11.2021 o 19:05, mezza napisał:

Aura: Głupiec+6 denarów+Księżyc

Świąteczna, przepełniona dobrym humorem. Podejmiesz nowe decyzje, może postanowisz pomóc potrzebującym, ale będą to działania z ukrycia/ zawoalowane.

 

W dniu 25.11.2021 o 19:05, mezza napisał:

Praca: Sprawiedliwość+6 buław+4 kielichów

Zapadna decyzje, które dołożą obowiązków a zabiorą radość i satysfakcje. Ewentualnie owoce Twojej pracy nie będą takie jak oczekiwałaś

 

W dniu 25.11.2021 o 19:05, mezza napisał:

Finanse: 8 mieczy+Paź buław+9 mieczy

Zostaną przyblokowane, będziesz martwiła się budżetem przeznaczonym na prezenty

 

W dniu 25.11.2021 o 19:05, mezza napisał:

Miłość: 9 buław+Paź denarów+5 denarów

Będziesz wycofana, dopadnie Cię smutek, możesz dostać propozycję odnowienia relacji, ale uznasz że wynika to bardziej z tego, że jesteś opcją. Możesz poczuć, że nie otrzymujesz troski i opieki

 

W dniu 25.11.2021 o 19:05, mezza napisał:

Relacje z otoczeniem: 6 denarów+Paź Mieczy+4 kielichów

Podczas rozmowy może nawiązać się sprzeczka z kimś gdzie będzie poruszany brak równowagi i olewanie uczuć innych osób 

 

W dniu 25.11.2021 o 19:05, mezza napisał:

Rada: Księżyc+Śmierć+7 kielichów

Porzucić iluzję, odrzec je, zmienić nastawienie i wybrać inne opcje

 

W dniu 25.11.2021 o 19:05, mezza napisał:

Moja relacja z ex: Księżyc+5 kielichów+As Buław

Wywlekanie starych spraw i żali, postanowicie zamknąć stary etap i ruszyć dalej bez rozpamietywania przeszłości

  • Super 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 25.11.2021 o 19:05, mezza napisał:

Aura: Głupiec+6 denarów+Księżyc

Przypływ prezentów, darów i dziecięcej radości. Idą święta więc może na świąteczna aurę te karty wskazują po prostu. 

W dniu 25.11.2021 o 19:05, mezza napisał:

Praca: Sprawiedliwość+6 buław+4 kielichów

Coś Ci da chwilowe zadowolenie, ale finalnie i tak będziesz się rozglądać za czymś innym. 

W dniu 25.11.2021 o 19:05, mezza napisał:

Finanse: 8 mieczy+Paź buław+9 miecz

Mnie to wygląda jakby ktoś wpuścił Cię w maliny, oszukał, okradł, może zajumal portfel albo coś w tym stylu,albo próbował oszukać za Twoimi plecami, co bardzo Cię zasmuci. 

W dniu 25.11.2021 o 19:05, mezza napisał:

Miłość: 9 buław+Paź denarów+5 denarów

Te karty mówią trochę o wycofaniu się i zamknięciu na relacje. Może się nie chcieć po prostu. 

W dniu 25.11.2021 o 19:05, mezza napisał:

Relacje z otoczeniem: 6 denarów+Paź Mieczy+4 kielichów

Wymiana wiadomości, może być nawet interesująca, ale finalnie będziesz myślała o przysłowiowych niebieskich migdałach. Mnie zawsze 4 kielichy mówią, że chcemy czegoś innego, niż to, co mamy w zasięgu ręki. 

W dniu 25.11.2021 o 19:05, mezza napisał:

Rada: Księżyc+Śmierć+7 kielichów

To wygląda jakbyś tkwiła w jakimś bagienku, wierzysz w coś, co nie jest dla Ciebie dobre. Karty pokazują, żeby to porzucić. 

W dniu 25.11.2021 o 19:05, mezza napisał:

Moja relacja z ex: Księżyc+5 kielichów+As Buła

Próby podniesienia się po porażkach, żalu i tęsknocie. 

Powodzenia 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
W dniu 25.11.2021 o 18:05, mezza napisał:

Aura: Głupiec+6 denarów+Księżyc

W sumie bym powiedziała, że aura z dużą dozą niepewności. Bo i Głupiec dopiero wyrusza w podróż i ma dużą nadzieję na sukces, jak również w Księżycu nic nie jest takie na jakie wyglada.
Może to też pokazywać „hurra” optymizm( w Głupcu) i samooszukiwanie się( w Księżycu). 
We wszystko wplątana jest 6 Monet - czy na pewno jest zachowany balans w dawaniu i braniu? 
 

 

W dniu 25.11.2021 o 18:05, mezza napisał:

Praca: Sprawiedliwość+6 buław+4 kielichów

Sprawiedliwość to dla mnie inaczej „konsekwencje” - w pracy może wyglądać po prostu na formalne kontakty jak również odniesiony sukces( 6 Buław)który jest wynikiem Twojej pracy i włożonego wysiłku. 
W 4 Kielichów faktycznie brak zaangażowania emocjonalnego a wręcz unikanie wchodzenia w jakieś zadania czy projekty w pracy( bo nie widzisz w tym sensu). 
 

W dniu 25.11.2021 o 18:05, mezza napisał:

Finanse: 8 mieczy+Paź buław+9 mieczy

Miecze w finansach to zwykle bardzo racjonalne podejście a nawet wydatki które są  koniecznością. W 8 Mieczy możesz czuć się zablokowana poprzez zewnętrzne okoliczności i możesz mieć poczucie, że nie masz „finansowych ruchów”, swobody. 
Paź Buław może symbolizować jakieś informacje które otrzymasz, może zaproszenie na wyjście i będziesz analizować czy Cię na to stać( 9 Mieczy). 
 

W dniu 25.11.2021 o 18:05, mezza napisał:

Miłość: 9 buław+Paź denarów+5 denarów

Zerwania kontaktu nie widać. Łatwo tez nie jest - w 9 Buław człowiek jest czujny oraz rozgląda się z której strony może mu coś „pierdyknąc”, wypatruje niebezpieczeństwa. Postawiony jest w stan gotowości. To jest czujność i ostrożność. 
Paz Denarów jest początkiem czegoś o dobrym, trwałym fundamencie. Może oznaczać wymianę wiadomości z drugą osobą przy czym przy 5 Denarów jest to poczucie braku - może ten kontakt nie będzie taki jakbyś chciała. Czegoś może w nim brakować - będziesz starała się zaspokoić braki( może Ty będziesz na pozycji zabiegającej o kontakt). 
 

W dniu 25.11.2021 o 18:05, mezza napisał:

Relacje z otoczeniem: 6 denarów+Paź Mieczy+4 kielichów

Relacje będą takie sobie. W 6 Monet znów możesz mieć poczucie, że dajesz od siebie więcej, nie ma równowagi. Paź Mieczy oznacza kontakt, ale dość oschły i rzeczowy. Przepływ informacji.

W 4 Kielichów nie będziesz chciała zaangażować się w jakieś wydarzenie( znów mam wrażenie, że nie skorzystasz z jakiegoś wyjścia, zaproszenia). 
 

 

W dniu 25.11.2021 o 18:05, mezza napisał:

Rada: Księżyc+Śmierć+7 kielichów

Nie wszystko jest takie oczywiste jak to wyglada na pierwszy rzut oka. Poszukać drugiego dna w każdej sprawie i nie brać od razu za pewniak. 
Śmierć zakończenie pewnego etapu, pozwolić sobie by pożegnać się z pewnymi emocjonalnymi stanami - może chodzić o „bujanie w obłokach” które okazuje 7 Kielichów. 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 25.11.2021 o 19:05, mezza napisał:

Ostatni miesiąc w tym roku, a więc prognoza na grudzień:

 

Aura: Głupiec+6 denarów+Księżyc

 

Mam wrażenie, że ktoś Ci coś zaoferuje, ale będzie w tym drugie dno, jakaś ukrywana intencja.

 

Praca: Sprawiedliwość+6 buław+4 kielichów

 

Czeka nas w pracy reorganizacji, która nie wiadomo, jaki będzie miała wpływ na nasz dział. Możliwe, że pewne działa będą na moją korzyść, ale finalnie i tak będę szukać dalej czegoś nowego, bo 4 kielichów może świadczyć o rutynie, nudzie. Ta reorganizacja skończy się dla Ciebie dobrze, nie masz się czego obawiać, ale faktycznie nie będziesz zbyt zadowolona, bo widzisz siebie gdzieś indziej. 

 

Finanse: 8 mieczy+Paź buław+9 mieczy

Kojarzy mi się z chorobą i koniecznością wydania pieniędzy na leki, ale raczej zwykła grypa/infekcja.

 

Miłość: 9 buław+Paź denarów+5 denarów

 

Tak, jakbyście próbowali nalać z pustego dla jakichś wzajemnych korzyści (może wygody)

 

Relacje z otoczeniem: 6 denarów+Paź Mieczy+4 kielichów

 

Stabilnie, ale możesz być wycofana. Faktycznie zaznacza się kontakt internetowy.

 

Rada: Księżyc+Śmierć+7 kielichów

 

Dziwne karty. Trzeba wyjść ze stanu niepewności i zagubienia i zastanowić się czego tak naprawdę się chce?

 

Moja relacja z ex: Księżyc+5 kielichów+As Buław

 

Dwie opcje, albo na wierzch wyjdą skrywane problemy, co doprowadzi do rozczarowania i porzucenia tej iluzji o nas lub pozbędę się lęków, niepewności i zaczniemy działać na nowo.

Coś się zadzieje, ale z podsumowania jest Wisielec, więc nie liczyłabym na zbyt wiele, ale życzę Ci, żeby wszystko ułożyło się pomyślnie dla Ciebie w tym temacie.

 

 

Miłego grudnia!

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
W dniu 25.11.2021 o 19:05, mezza napisał:

Ostatni miesiąc w tym roku, a więc prognoza na grudzień:

 

Aura: Głupiec+6 denarów+Księżyc

 

Czeka mnie od nowego roku zmiana w pracy, sporo niewiadomych z tym związanych.

 

Praca: Sprawiedliwość+6 buław+4 kielichów

 

To był dobry miesiąc, gdyż czuła ulgę, że zmienię otoczenie od nowego roku. Poza tym raczej monotonnie i nudnawo.

 

Finanse: 8 mieczy+Paź buław+9 mieczy

 

Przez chwilę miałam stracha, że mam zablokowaną wypłatę za dodatkową pracę na zlecenie.

 

Miłość: 9 buław+Paź denarów+5 denarów

 

Rzeczywiście jestem nieufna, co pokazała 9 buław, ale pracujemy nad relacją.

 

Relacje z otoczeniem: 6 denarów+Paź Mieczy+4 kielichów

 

Było trochę kontaktu internetowego ze znajomymi, ale raczej bez fajerwerków.

 

Rada: Księżyc+Śmierć+7 kielichów

 

 

 

Moja relacja z ex: Księżyc+5 kielichów+As Buław

 

Zaczynamy wszystko od nowa, pomimo że czasem negatywne emocje gdzieś w ukryciu dają o sobie znać.

 

 

 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Prognoza na grudzień XII ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...