Skocz do zawartości

Nów w Rybach


Gringe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ekspert

Nie wiem czy to dobry dział na rozpoczynanie takiego tematu, mam jednak nadzieję, że w razie co moderatorzy pokierują sprawą i przerzucą w odpowiedni wątek. 
Jak Wam mija dzisiejszy nów w Rybach? Ja się przyznam, że utknęłam na kanapie z herbatą, owsianką i przerzucam strony w necie. Miałam wielkie plany na porządek w domu a narazie sukcesem okazało się zmycie naczyń i przerzucenie prania do suszarki. Zdobędę się na ten olbrzymi wysiłek i złoże jeszcze rzeczy w sypialni. A została mi około godzina zanim dom się zaludni. 
A jak u Was ten dzień mija? Coś szczególnego się dzieje? Może nów coś uruchomił? 

  • Lubię to! 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

U mnie równie leniwie i śpiąco :p najchętniej zaszyłabym się pod kołderką :) zmywam górę naczyń, ale z wieeelkim ociąganiem się. Odwiedziłam rodziców, dostałam od nich rybę po grecku, więc dziś bez gotowania :)

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
Napisano (edytowane)

U mnie taka ciekawostka astrologiczna - nów w Rybach który mam centralnie na Księżycu, uruchomił kwadraturę Jowisza do Merkurego( urodzeniowo mam kwadraturę Księżyc/Merkury która jest aplikacyjna). 
Siostra dzisiaj z „pretensją”, że ją „po internecie obgaduję” :obled: ( zapisała się wczoraj na grupę fb gdzie ja jestem od kilku lat i są udzielane różne porady prawne związane z życiem w UK. Tydzień temu wstawiłam tam post z zapytaniem o nasz rozwalony płot i czy można jakoś landlorda przymusić urzędowo do naprawy, plus wspomniałam, że siostra „w gorącej wodzie kąpana” i chce sama naprawiać płot bo boi się o pieszych. I ona się  o to strasznie sfochowała :obled:). 
Tyle, że taki zbieg okoliczności, że zapisała się zaraz po moim poście o płocie - na grupie jest moja znajoma więc nie zdziwię się jak wcześniej sama powiedziała mojej siostrze o moim poście. 
Tyle w temacie kwadratury Jowisz/Merkury która klasycznie może wywołać plotki i awantury. 

Edytowane przez Gringe
  • Lubię to! 2
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Gringe napisał:

U mnie taka ciekawostka astrologiczna - nów w Rybach który mam centralnie na Księżycu, uruchomił kwadraturę Jowisza do Merkurego( urodzeniowo mam kwadraturę Księżyc/Merkury która jest aplikacyjna). 
Siostra dzisiaj z „pretensją”, że ją „po internecie obgaduję” :obled: ( zapisała się wczoraj na grupę fb gdzie ja jestem od kilku lat i są udzielane różne porady prawne związane z życiem w UK. Tydzień temu wstawiłam tam post z zapytaniem o nasz rozwalony płot i czy można jakoś landlorda przymusić urzędowo do naprawy, plus wspomniałam, że siostra „w gorącej wodzie kąpana” i chce sama naprawiać płot bo boi się o pieszych. I ona się  o to strasznie sfochowała :obled:). 
Tyle, że taki zbieg okoliczności, że zapisała się zaraz po moim poście o płocie - na grupie jest moja znajoma więc nie zdziwię się jak wcześniej sama powiedziała mojej siostrze o moim poście. 
Tyle w temacie kwadratury Jowisz/Merkury która klasycznie może wywołać plotki i awantury. 

tylko taka uwaga, że na większość grup na fb zawsze można wrzucić swoje zapytanie jako group member, żeby nie pokazywać nazwiska. w ten sposób można uniknąć plotek i głupich pomówień od osób, które znają nas  lub naszą rodzinę :) 

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
48 minut temu, Romualda de Kocurko napisał:

tylko taka uwaga, że na większość grup na fb zawsze można wrzucić swoje zapytanie jako group member, żeby nie pokazywać nazwiska. w ten sposób można uniknąć plotek i głupich pomówień od osób, które znają nas  lub naszą rodzinę :) 

Fakt. Nie sądziłam, że z tego wyjdzie taki foch u siostry - a napisałam tylko, że „ w gorącej wodzie kąpana i obawia się o pieszych”- a że moja znajoma lubi się „przysłużyć” to się sprawa nakręciła - pewnie tamta opatrzyła mój post odpowiednim, swoim komentarzem.
No nic - następnym razem co bym nie wstawiała na tej grupie będę umieszczać anonimowo :obled:

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...