Skocz do zawartości

10 kielichów na uczucia


justjust

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

spotkalam sie z bylym(ja skonczylam relacje, przez pewne zachowania) we wtorek.

Kolezanka wyciagnela mi karte 10 kielichów na jakie ma on uczucia wobec mnie.

Jak to interepretowac?

roznie z tego co znalazlam mozna interpretowac ;-)

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, justjust napisał:

10 kielichów

Raczej roztacza widoki stałych relacji (karta)... :)

 

Nastawienie wobec Ciebie ? to raczej chęć odnowienia związku...

 

 

PS:Pytanie w nie tym dziale.

 

 

Edytowane przez Piko
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
Godzinę temu, justjust napisał:

Witam

spotkalam sie z bylym(ja skonczylam relacje, przez pewne zachowania) we wtorek.

Kolezanka wyciagnela mi karte 10 kielichów na jakie ma on uczucia wobec mnie.

Jak to interepretowac?

roznie z tego co znalazlam mozna interpretowac ;-)

 

 

Pamiętasz co to była za talia albo jak wyglądała ta karta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
17 godzin temu, justjust napisał:

Witam

spotkalam sie z bylym(ja skonczylam relacje, przez pewne zachowania) we wtorek.

Kolezanka wyciagnela mi karte 10 kielichów na jakie ma on uczucia wobec mnie.

Jak to interepretowac?

roznie z tego co znalazlam mozna interpretowac ;-)

 

Niby dobra karta ale….zależy w jakim też miejscu wypadnie. Jeśli pytamy o uczucie i wypada na pierwszej pozycji( rozkład na 3 karty), może sygnalizować, że najlepsze już za nami( plus, ważne jakie są kolejne karty). 
Przy pojedynczej karcie trudno postawić diagnozę na temat uczuć. Sama 10 Kielichów mówi o spełnieniu, szczęściu, kompletności..

Polecam spróbować Krzyż Celtycki lub inny rozkład na relacje by przemyśleć sytuację.  

  • Lubię to! 2
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gringe napisał:

Niby dobra karta ale….zależy w jakim też miejscu wypadnie. Jeśli pytamy o uczucie i wypada na pierwszej pozycji( rozkład na 3 karty), może sygnalizować, że najlepsze już za nami( plus, ważne jakie są kolejne karty). 
Przy pojedynczej karcie trudno postawić diagnozę na temat uczuć. Sama 10 Kielichów mówi o spełnieniu, szczęściu, kompletności..

Polecam spróbować Krzyż Celtycki lub inny rozkład na relacje by przemyśleć sytuację.  

tylko byla 1 karta wyciagnieta.. a jak czesto mozna robic takie rozklady? chyba raz na 3 miesiace, tak?

lepiej jak ktos rozklada mi karty, czy samemu sobie?

Edytowane przez justjust
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
28 minut temu, justjust napisał:

tylko byla 1 karta wyciagnieta.. a jak czesto mozna robic takie rozklady? chyba raz na 3 miesiace, tak?

lepiej jak ktos rozklada mi karty, czy samemu sobie?

 

Moim zdaniem lepiej kiedy ktoś kładzie, przy kładzeniu samemu sobie po prostu łatwo naginać w głowie interpretację żeby pasowała do tego, czego byśmy chcieli.

 

Co do częstotliwości to ludzie różnie gadają, moim zdaniem nie ma przeciwwskazań do położenia jeszcze raz - jeśli wróżba była poprawna to za drugim razem powinno wyjść coś podobnego. Ale nie powtarzałabym tego zbyt często, karty będą pokazywać różne niuanse i codzienne kładzenie kart sprawi, że już sami nie będziemy wiedzieć co w ich przekazie było ważne.

 

Po za tym jedna karta jest całkiem ok, sama ostatnio wyciągam tylko jedną na swoje pytania i to wystarczy. Ale duży rozkład też jest fajny - zależy od Ciebie czy masz na niego ochotę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 kielichów  chce relacji spotkań. Nawet na karcie dwie osoby się obejmują. 

Co do częstości stawiania kart jak bedziesz za czesto kładła to one pokazuja mniej istotne szczegóły rozdrabniają się. To jak wyciete kadry z filmu. 

Np kilka razy zapytasz co on czuje I w pewnym momencie wychodzi np Pustelnik. 

Poprostu karta będzie odzwierciedlała jego stan na ten monent. Może być poprostu zajety soba a Ty sie wkrecisz. 

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.05.2022 o 15:07, justjust napisał:

Witam

spotkalam sie z bylym(ja skonczylam relacje, przez pewne zachowania) we wtorek.

Kolezanka wyciagnela mi karte 10 kielichów na jakie ma on uczucia wobec mnie.

Jak to interepretowac?

roznie z tego co znalazlam mozna interpretowac ;-)

 

Bardzo ogólnie opisałaś sytuację - spotkałaś się z byłym. Czy Twoje pytanie dotyczy jego uczuć / emocji w wyniku tego spotkania czy ogólnie?

Czy to była stała relacja i tzw. "poważny związek"? Czy też była to relacja "świeża" i jakieś jednokrotne zachowanie spowodowało Twoją decyzję o zakończeniu?

Ile czasu minęło od zakończenia relacji do spotkania?

Przy interpretacji jednej karty będzie to miało znaczenie - bo jak sama zauważyłaś można ją różnie interpretować.

Bazując na tym, co napisałaś i będąc bardzo zachowawczą w interpretacji - myślę, że ma ciepłe / pozytywne uczucia wobec Ciebie.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.05.2022 o 23:05, Mesi napisał:

Bardzo ogólnie opisałaś sytuację - spotkałaś się z byłym. Czy Twoje pytanie dotyczy jego uczuć / emocji w wyniku tego spotkania czy ogólnie?

Czy to była stała relacja i tzw. "poważny związek"? Czy też była to relacja "świeża" i jakieś jednokrotne zachowanie spowodowało Twoją decyzję o zakończeniu?

Ile czasu minęło od zakończenia relacji do spotkania?

Przy interpretacji jednej karty będzie to miało znaczenie - bo jak sama zauważyłaś można ją różnie interpretować.

Bazując na tym, co napisałaś i będąc bardzo zachowawczą w interpretacji - myślę, że ma ciepłe / pozytywne uczucia wobec Ciebie.

relacja zakonczona koniec lutego,ale stale sie krecil, widzielismy sie tez 8go marca. Teraz w sumie spotkalismy sie po czasie, mnie w kraju nie bylo tez 6 tygodni. Ja to tratowalam jak "powazny zwiazek" choc znalismy sie od konca sierpnia. Nie jednokrotne zachowanie, a przekraczanie granic kilkakrotnie (az peklo we mnie). Tak chodzilo ogolne uczucia jego do mnie,ale wlasnie tez po tym spotkaniu.

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
W dniu 27.05.2022 o 15:07, justjust napisał:

Kolezanka wyciagnela mi karte 10 kielichów na jakie ma on uczucia wobec mnie.

ma poczucie przesytu, to taka karta, kiedy aż "ulewa się" od relacji, za dużo, za słodko, aż mdli.

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Priestess napisał:

ma poczucie przesytu, to taka karta, kiedy aż "ulewa się" od relacji, za dużo, za słodko, aż mdli.

za duzo z mojej strony za slodko? raczej nie sadze ;-) predzej w druga strone ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.06.2022 o 09:21, justjust napisał:

relacja zakonczona koniec lutego,ale stale sie krecil, widzielismy sie tez 8go marca. Teraz w sumie spotkalismy sie po czasie, mnie w kraju nie bylo tez 6 tygodni. Ja to tratowalam jak "powazny zwiazek" choc znalismy sie od konca sierpnia. Nie jednokrotne zachowanie, a przekraczanie granic kilkakrotnie (az peklo we mnie). Tak chodzilo ogolne uczucia jego do mnie,ale wlasnie tez po tym spotkaniu.

W takiej sytuacji interpretowałabym kartę pozytywnie. Pytasz o uczucia - więc te uczucia są pozytywne. 10 Kielichów to karta takiego pozytywnego poczucia beztroski, radości - jeśli sytuacja wcześniej była napięta, to po prostu to napięcie w nim "spadło". Nie ma w tej karcie negatywnych emocji.

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na 10 kielichów na uczucia

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...