Skocz do zawartości

Rozkład po spotkaniu


Josei

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zostałam zaproszona na "randkę " słabo znam tą osobę i byłam zdziwiona ,se chce się ze mną spotkać .Trochę to wyszło spontanicznie .Ogólnie było miło ,ale bez żadnych fajerwerków .Dzisiaj rano zrobiła rozkład na jego myśli uczucia i zamiary 

Co myśli 

8 pentaki ,wisielec ,as pentakli ,Królowa pentakli 

Ogólnie osoba która skupia się dużo na pracy i w ostatnim czasie głównie tym się zajmowała ,as denarów może mówić o chęci zaczęcia czegoś nowego ,poznania nowej osoby ,możliwe ,że widział mnie jako taka kandydatkę w tej Królowej Denarów .Królowa Denarów to dla mnie taka mała Cesarzowa .Czyli taka kobieta która radzi sobie zasadowo ale i potrafi zadbać o dom .

Uczucia 

3 denarów ,Diabeł ,4 denarów ,8 kielichów 

3 denarów to karta mówiąca o wspólnej pracy kojarzy mi się z trójkątami ,układami ,nie ma tu wielkich uczuć ,bardziej rozsądek .Diabeł porządnie ,nieuczciwość ,uzależnienie .4 denarów w uczuciach to dla mnie coś takiego kiedy ktoś ma już coś i nie chcę iść do przodu ,boi się .8 kielichów mówi o niezdecydowaniu i odejściu .

Widzę to trochę tak ,że mogę się bardzo podobać tej osobie fizycznie ,ale jest dużo leków i niezdecydowania .Zastanawiam się też nad tym czy w tej 3 denarów moze też chodzi o inną osobę .

Zamiary 

3 mieczy ,Królowa mieczy ,9 kielichów ,Paz Mieczy 

3 mieczy - to koniec ,roszczarowaniu ,zranienie .Królowa mieczy mówi dla mnie o rozsądku ,ciętym języku .9 kielichów mówi o radości ,może mówić ,że wiele mamy ale brakuje nam do tego 2 człowieka .Paź denarów mowi o podejrzliwości ,przyglądaniu się drugiej osobie ,wiadomościach 

Myślę ,ze nastąpiło roszczarowaniu .Ta osoba mogła dojść do wniosku ,ze nic z tego nie będzie .Może będą jeszcze jakieś wiadomości między nami ,ale nic więcej .

Wygląda to tak dla mnie jak by ta osoba miała na coś nadzieję ,ale życie szybko  wszystko zweryfikowalo .

 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myśli: 8 pentaki ,wisielec ,as pentakli ,Królowa pentakli 

pożyjemy zobaczymy

możliwe, że widzi tutaj potencjał na pogłębienie relacji

albo pokazałaś się jako osoba, która dużo na siebie wydaje

 

Uczucia: 3 denarów ,Diabeł ,4 denarów ,8 kielichów

źle nie jest

3 denarów to fajna, ciepła koleżeńska karta i jak na początek znajomości nie powiedziałabym, że to najgorszy traf

Diabeł w uczuciach to obsesja, pożądanie a w połączeniu z takimi kartami denarów koło siebie może to ukrywać

8 kielichów to wracanie myślami do osoby; też myślenie o kimś non stop

 

Zamiary: 3 mieczy ,Królowa mieczy ,9 kielichów ,Paz Mieczy 

jeżeli kontakt jest utrzymywany głównie przez Internet to to karty mogły właśnie to pokazać

od Królowej Mieczy wieje chłodem, jest zdystansowana - może liczy, że się od niego odetniesz?

9 kielichów między postaciami może wskazywać na przyjemny i ciepły kontakt; jak się rozstaniecie dramatu nie będzie

coś mało męskie te karty... Królowa Mieczy stoi wyżej od Pazia, ona tutaj rozkazuje, więc może zostawił pałeczkę Tobie..

 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Venilia napisał:

 

Co myśli: 8 pentaki ,wisielec ,as pentakli ,Królowa pentakli 

pożyjemy zobaczymy

możliwe, że widzi tutaj potencjał na pogłębienie relacji

albo pokazałaś się jako osoba, która dużo na siebie wydaje

 

 

Uczucia: 3 denarów ,Diabeł ,4 denarów ,8 kielichów

źle nie jest

3 denarów to fajna, ciepła koleżeńska karta i jak na początek znajomości nie powiedziałabym, że to najgorszy traf

Diabeł w uczuciach to obsesja, pożądanie a w połączeniu z takimi kartami denarów koło siebie może to ukrywać

8 kielichów to wracanie myślami do osoby; też myślenie o kimś non stop

 

 

Zamiary: 3 mieczy ,Królowa mieczy ,9 kielichów ,Paz Mieczy 

jeżeli kontakt jest utrzymywany głównie przez Internet to to karty mogły właśnie to pokazać

od Królowej Mieczy wieje chłodem, jest zdystansowana - może liczy, że się od niego odetniesz?

9 kielichów między postaciami może wskazywać na przyjemny i ciepły kontakt; jak się rozstaniecie dramatu nie będzie

coś mało męskie te karty... Królowa Mieczy stoi wyżej od Pazia, ona tutaj rozkazuje, więc może zostawił pałeczkę Tobie..

 

Bardzo dziękuję .Możesz mieć sporo racji .Kiedy się spotkaliśmy to kilkukrotnie powiedział do mnie ,ze jest zdziwiony tym ,ze zgodziłam się z nim spotkać .Nie odzywa się od wczoraj więc możliwe,że czeka na mój ruch .On trochę chyba ma mało wiary w siebie więc stąd chyba te mało męskie karty .Na spotkaniu też mi się tak wydało ,że ja mam silniejsza osobow9sc od niego .

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myśli 

8 pentaki ,wisielec ,as pentakli ,Królowa pentakli 

Na razie musi to przetrawić, ma ochotę zaangażować się w tę relację i widzi w niej dla siebie sporą szansę. Bardzo mu się podobasz pod kazdym względem

 

Uczucia 

3 denarów ,Diabeł ,4 denarów ,8 kielichów 

Miotają nim uczucia. Chce, ale nie wie, co Ty o nim mozesz mysleć, co zrobisz. Jakby trochę  nie czuł się pewnie.

 

Zamiary 

3 mieczy ,Królowa mieczy ,9 kielichów ,Paz Mieczy 

Mnie 3 mieczy często pokazuje zadręczanie sie myślami. Chce, zeby było miło, ale moze byłaś zdystansowana (jak napisałaś bez fajerwerków) i stąd on nie wiedział jak to ugryźć, trochę pod wpływem impulsu zadziałał.

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myśli 

8 denarów Wisielec As denarów  Królowa denarów 

 

Dużo myśli niby widzi tutaj szanse na znajomość z Tobą ale w tym Wisielcu musi to wszystko jakoś przetrawić, zastanawia się 

Może chce powoli rozwijać znajomość?

 

Uczucia 

3 denary Diabeł 4 denary 8 pucharów 

 

w jakiś sposób go przyciagasz podobasz mu sie ale on sam nie wie czego chce. Jakby się obawiał czegoś. 4 denary to zamknięcie się w swojej skorupce 

 

zamiary 

3 miecze Królowa mieczy 9 pucharów Paź mieczy 

 

za dużo tych mieczy. 9 pucharów to miło spedzony czas .uważaj troche ta 3 mieczy niepokoi. U góry Diabeł jako pożądanie 

 

 

 

 

 

 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja troszeczkę sprowadzę na ziemię... piszesz, że słabo się znacie, a już po pierwszym spotkaniu pytasz o uczucia i zamiary.... moim zdaniem, to pytania zadane na wyrost i za szybko - i karty zdają się to potwierdzać. Poza tym, pytania są bardzo ogólne i niedoprecyzowane, więc trudno tu o jakąś precyzyjną interpretację:

1. co myśli - ale tak ogólnie? o Tobie? o spotkaniu? te karty pokazują, że on jest skupiony na sprawach zawodowych (monety) i nie rozmyśla szczególnie o Was (Wisielec).

2. uczucia - ale tak ogólnie? uczucia do Ciebie? - nie ma w żadnej z tych kart uczuć romantycznych a Diabeł może podpowiadać, że zbyt szybko i za dużo chcesz wiedzieć (coś na zasadzie: "Diabeł przykrywa/zasłania odpowiedź").

3. zamiary - w stosunku do Ciebie? Waszej znajomości? czy tego, co planuje w najbliższej przyszłości? W rozkładzie piszesz o Paziu Mieczy, w interpretacji o Paziu Denarów... karty bardziej pokazują komunikację i intelekt, brak tu kart konkretnego działania...

W kartach przeważają monety i miecze - brakuje tu ognia i emocji...

Może surowo brzmi moja wypowiedź - ale uważam, że bardzo dużą sztuką jest umiejętne i precyzyjne zadawanie pytań - wtedy karty są bardziej czytelne.

  • W punkt 2
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Mesi napisał:

To ja troszeczkę sprowadzę na ziemię... piszesz, że słabo się znacie, a już po pierwszym spotkaniu pytasz o uczucia i zamiary.... moim zdaniem, to pytania zadane na wyrost i za szybko - i karty zdają się to potwierdzać. Poza tym, pytania są bardzo ogólne i niedoprecyzowane, więc trudno tu o jakąś precyzyjną interpretację:

1. co myśli - ale tak ogólnie? o Tobie? o spotkaniu? te karty pokazują, że on jest skupiony na sprawach zawodowych (monety) i nie rozmyśla szczególnie o Was (Wisielec).

2. uczucia - ale tak ogólnie? uczucia do Ciebie? - nie ma w żadnej z tych kart uczuć romantycznych a Diabeł może podpowiadać, że zbyt szybko i za dużo chcesz wiedzieć (coś na zasadzie: "Diabeł przykrywa/zasłania odpowiedź").

3. zamiary - w stosunku do Ciebie? Waszej znajomości? czy tego, co planuje w najbliższej przyszłości? W rozkładzie piszesz o Paziu Mieczy, w interpretacji o Paziu Denarów... karty bardziej pokazują komunikację i intelekt, brak tu kart konkretnego działania...

W kartach przeważają monety i miecze - brakuje tu ognia i emocji...

Może surowo brzmi moja wypowiedź - ale uważam, że bardzo dużą sztuką jest umiejętne i precyzyjne zadawanie pytań - wtedy karty są bardziej czytelne.

Pytania były zadane konkretnie .Wiem ,ze karty lubia konkrety .Nie rozumiem sprowadzania na ziemię bo nie uważam ,ze buja w obłokach .Następnym razem będę konkretnie pisać pytania ,które zadałam karta .Nie uważam ,żeby zadawanie pytań po pierwszym spotkaniu to było coś złego .Czasem wystarczy jedno spotkanie do tego żeby wiedzieć czy dana osoba nam pasuje . .Czasem jest też tak ,ze ktoś się nam bardzo podoba ale kiedy dochodzi do spotkania to się okazuje ,ze nie mamy wiele wspólnego i czar pryska .Nigdy nie pisałam ,ze mam duże oczekiwania wobec tej znajomości .Jeżeli chodzi o pazia denarów to było po prostu przejęzyczenie .Na końcu był Paz mieczy

.Od razu na spotkaniu było widać,ze nie ma ognia .Takie bardziej koleżeńskie spotkanie .A moje pytanie do kart wynikało bardziej z tego ,ze na koniec spotkanie on chciał się jeszcze umowic co mnie po prostu zdziwiło.Zadranawialam się czy może on chce jakiejś relacji przyjacielskiej .To ,że ludzie idą na " randkę " to nie znaczy ,że muszą od razu brać ślub .Są różne uczucia .Nie tylko miłość i zauroczenie .Można kogoś lubić ,czuć sympatię ,roszczarowaniu ,złość ,nienawiść .Czy pytanie do kart o uczucie danej osoby względem nas ma oznaczać ,ze oczekujemy od razu miłości .Przecież mogę się też zapytać np jakie koleżanka z pracy ma do mnie uczucia ? Bo przecież sympatia ,lubienie ,złość ,itd to też są uczucia .Nie uważam też żeby to co napisałaś bylo brutalne .Myślę ,ze Twoja interpretacja była bardzo trafna .Dziękuję 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff... cieszę się, że z wyrozumiałością podeszłaś do tego, co napisałam :) Może troszkę wyjaśnię, to, o czym pisałam wcześniej. Ja też nie uważam, by pytanie o osobę po pierwszym spotkaniu było czymś złym. Tutaj faktycznie mogłyśmy się "rozjechać" jeśli chodzi o Twoje pytania - zapewne kładąc karty wiedziałaś, o co konkretnie pytasz, natomiast ja - nie znając Ciebie, Twoich myśli, czytam: myśli - uczucia - zamiary. W komunikacji "forumowej", pisanej, często o takie niezrozumienie - dla Ciebie coś może wydawać się oczywiste - dla mnie niekoniecznie. A pisząc o pytaniach zadanych na wyrost, za szybko - chodziło mi o to, że mężczyźni mają troszkę inaczej skonstruowaną psychikę niż kobiety i często nie zastanawiają się nad tym "co czują", czy "jakie mają zamiary" po pierwszym spotkaniu. Oczywiście zdarzają się sytuacje, że jest wielkie boom - ale to rzadkie zjawisko ;) więc byłabym ostrożniejsza w zadawanych pytaniach - raczej pytałabym o to, jak mnie odebrał, jakie zrobiłam wrażenie, czy mu się spodobałam, jakie ma odczucia po tym spotkaniu, jaki będzie jego kolejny krok itp. - oczywiście nie mówię, że to jedyna słuszna koncepcja :)

Może to po prostu kwestia innego nazewnictwa / doboru słów przez nas stosowanych.

Zgadzam się z tym, co piszesz o uczuciach i absolutnie w swojej wypowiedzi nie chciałam sugerować, że masz duże oczekiwania wobec tej znajomości. Pisząc o "sprowadzaniu na ziemię" bardziej odnosiłam się do wszystkich wpisów w tym temacie - i absolutnie ich nie podważam - chodziło mi o to, że moja interpretacja kart jest taka bardziej... hmmm... chłodna (?)

Pozdrawiam :slonko:

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mesi napisał:

Ufff... cieszę się, że z wyrozumiałością podeszłaś do tego, co napisałam :) Może troszkę wyjaśnię, to, o czym pisałam wcześniej. Ja też nie uważam, by pytanie o osobę po pierwszym spotkaniu było czymś złym. Tutaj faktycznie mogłyśmy się "rozjechać" jeśli chodzi o Twoje pytania - zapewne kładąc karty wiedziałaś, o co konkretnie pytasz, natomiast ja - nie znając Ciebie, Twoich myśli, czytam: myśli - uczucia - zamiary. W komunikacji "forumowej", pisanej, często o takie niezrozumienie - dla Ciebie coś może wydawać się oczywiste - dla mnie niekoniecznie. A pisząc o pytaniach zadanych na wyrost, za szybko - chodziło mi o to, że mężczyźni mają troszkę inaczej skonstruowaną psychikę niż kobiety i często nie zastanawiają się nad tym "co czują", czy "jakie mają zamiary" po pierwszym spotkaniu. Oczywiście zdarzają się sytuacje, że jest wielkie boom - ale to rzadkie zjawisko ;) więc byłabym ostrożniejsza w zadawanych pytaniach - raczej pytałabym o to, jak mnie odebrał, jakie zrobiłam wrażenie, czy mu się spodobałam, jakie ma odczucia po tym spotkaniu, jaki będzie jego kolejny krok itp. - oczywiście nie mówię, że to jedyna słuszna koncepcja :)

Może to po prostu kwestia innego nazewnictwa / doboru słów przez nas stosowanych.

Zgadzam się z tym, co piszesz o uczuciach i absolutnie w swojej wypowiedzi nie chciałam sugerować, że masz duże oczekiwania wobec tej znajomości. Pisząc o "sprowadzaniu na ziemię" bardziej odnosiłam się do wszystkich wpisów w tym temacie - i absolutnie ich nie podważam - chodziło mi o to, że moja interpretacja kart jest taka bardziej... hmmm... chłodna (?)

Pozdrawiam :slonko:

Możesz mieć tutaj dużo racji z tym zadawaniem pytań .Ja się jeszcze uczę .Dlatego cenna jest dla mnie każda rada .Dla mnie każdy rozkład to nauka .

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myśli 

8 pentaki ,wisielec ,as pentakli ,Królowa pentakli 

Pracujecie razem. 8 monet i As denarów wygląda tak, jakby miał dzięki Tobie zyskać jakieś korzyści. Jakby sam mógł w końcu dzięki Tibia ruszyć z martwego punktu. 

 

Uczucia 

3 denarów ,Diabeł ,4 denarów ,8 kielichów 

Tutaj chciałby z Tobą bardziej wejść we współpracę niż w związek. Może nie mieć czystych intencji. 4 denarów może pokazywać, że dużo zyska. 

 

Zamiary 

3 mieczy ,Królowa mieczy ,9 kielichów ,Paz Mieczy 

Tez myślę, że już nie ma żadnych zamiarów. Rozczarował się. Przemyślał wszystko na chłodno i chyba zaakceptował, że narazie będzie sam. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, nastek96 napisał:

Co myśli 

8 pentaki ,wisielec ,as pentakli ,Królowa pentakli 

Pracujecie razem. 8 monet i As denarów wygląda tak, jakby miał dzięki Tobie zyskać jakieś korzyści. Jakby sam mógł w końcu dzięki Tibia ruszyć z martwego punktu. 

 

Uczucia 

3 denarów ,Diabeł ,4 denarów ,8 kielichów 

Tutaj chciałby z Tobą bardziej wejść we współpracę niż w związek. Może nie mieć czystych intencji. 4 denarów może pokazywać, że dużo zyska. 

 

Zamiary 

3 mieczy ,Królowa mieczy ,9 kielichów ,Paz Mieczy 

Tez myślę, że już nie ma żadnych zamiarów. Rozczarował się. Przemyślał wszystko na chłodno i chyba zaakceptował, że narazie będzie sam.

Nie mamy zawodowo ze sobą nic wspólnego .Nawet nie rozmawialiśmy nigdy o pieniądzach .

Możliwe ,ze chodziło tutaj o taki zysk bardziej emocjonalny .To ,ze już nie będzie sam .Ani ja ani on na pewno materialnie dzięki tej znajomości nic byśmy nie zyskali .

Zgadzam się ,ze on nie ma zamiarów żadnych .Do tej pory się nie odezwał ,więc pewnie już tego nie zrobi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...