Skocz do zawartości

Nowy rok numerologiczny (9) ZWERYFIKOWANE


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, 

Wrzucam jeden z dwóch rozkładów na mój nowy rok numerologiczny. 

Rozkład wykonywałem już rok temu i muszę powiedzieć, że bardzo fajnie się sprawdził i pokazał to co najważniejsze. 

Tutaj podsyłam link:

https://ezoforum.pl/topic/79207-rozkład-na-nowy-rok-numerologiczny/

 

1.Tarotowa Karta Roku: Siła 

Mimo, że to rok 9 to czeka mnie rok bardziej aktywny. Będę w tym roku wykazywał się dużą energią. Odnajdę w sobie wewnętrzną siłę, aby pokonać wszelkie przeszkody i osiągnąć swoje cele. Moc to siła wewnętrzna. Patrząc na cały rozkład, swoją siłę będę czerpał z wnętrza, emocji, uczuć. 

Z rzeczy bardziej codziennych może zadbam o ciało i zacznę ćwiczyć. Będę miał więcej ruchu i więcej chęci, aby tworzyć, działać. Odzyskam pełnię kontroli nad swoim życiem. 

 

 

2.Co przyniósł rok poprzedni? 7 mieczy 

Rok poprzedni przyniósł nieszczerość i oszustwa pracy. Okłamano mnie, oszukano. Bardzo nieciekawy rok. 

 

3.Co z poprzedniego roku (jaką lekcję) powinieneś ze sobą zabrać (przenieść) na następny rok? Paź kielichów 

Powiniennem pamiętać o wewnętrznym dziecku, które we mnie tkwi. Muszę czerpać z jego wrażliwości i empatii. Do tej pory starałem się raczej trochę wyjść z tej ,,naiwnej" energii. W tym roku powiniennem do niej wrócić. Pamiętam tekst piosenki ,,Nie zabijaj tek dziewczynki co w Tobie jest. Tej co  wierzy, że w ludziach są jeszcze dobro i sens". W moim przypadku jest to chłopiec, ale tekst nadal aktualny. Powiniennem czerpać siłę z delikatności, romantyczności, spojrzeć na świat bardziej kolorowo.  Może się okazać, że nie warto zapominać o dziecięcych ideałach i marzenia się spełniają. W mojej pracy empatia została nieraz doceniona. Myślę, że będzie trzeba zaufać ludziom. 

 

4.Co Ci ten następny rok przyniesie?

As kielichów 

Emocjonalność. Będzie to rok, w którym dużą rolę odegrają emocje. Będę musiał wykazać się wrażliwością. Czeka mnie zakochanie/zauroczenie. Rok bardzo uczuciowy. Kontakt z drugim człowiekiem będzie bardzo ważny. 

Będzie potrzeba zadbania o relacje z innymi, skupienie się na tym co czuje. 

 

 

 

Siła + As Kielichów = pasja + uczucia = romans 

 

Paź kielichów + As Kielichów = zauroczenie, ,,pierwsza miłość", rok bardzo emocjonalny, duża wrażliwość na otoczenie.

 

Paź kielichów + Siła = czerpanie siły z serca, delikatności, wewnętrznego dziecka. 

 

Jak widać ten rok będzie bardzo emocjonalny. Emocje to hasło przewodnie. Na horyzoncie widać też romans i dokopanie się do tego co na dnie serca. 

 

Jak Wy to widzicie?

Edytowane przez nastek96
  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Tarotowa Karta Roku: Siła 

spokój, emocje pod kontrolą, opanowanie

 

2. Co przyniósł rok poprzedni? 7 mieczy 

też szukanie pracy

ucieczka cichaczem

 

3. Co z poprzedniego roku (jaką lekcję) powinieneś ze sobą zabrać (przenieść) na następny rok? Paź kielichów 

powiedziałabym, że może chodzić o umiejętność dyplomatycznego powiedzenia "nie"

 

4. Co Ci ten następny rok przyniesie? As kielichów 

oczyszczenie sytuacji

możliwe, że jakąś zmiana i pożegnanie się z czymś

powinno pojawić się coś nowego

 

 

ogólnie (kieruję się swoją talią):

postać na karcie 7 mieczy "ucieka" przed tym, co przedstawia Paź pucharów, który może napełniać swój kielich, ile tylko zechce, bo zaraz obok ma Asa z tej samej energii

postać ta ucieka do karty XI Siła - miejsce, gdzie można zaznać ukojenia, odpoczynku, poczucia bezpieczeństwa, spokojnego snu itp.

 

obstawiam, że w kolejnym roku uda się wziąć nogi za pas i wyruszyć w lepszy świat, a na odchodnym będzie jeszcze milusie pożegnanie

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo :)

 

Uciec chciałem, ale nigdzie nie uciekłem. Dalej jestem gdzie byłem. 

powiem Ci, że w materii pracy faktycznie widać zmianę, ale sądzę, że będzie to zmiana w obrębie tego samego zakładu pracy. Najprawdopodobniej zostanę jeszcze długo w tu gdzie jestem. A potem, jeśli się uda to chętnie wezmę nogi za pas za granicę :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Weryfikacja:

Interpretacje były optymistyczne. Życie zweryfikowało niekoniecznie przyjemnie. 

 

1.Tarotowa Karta Roku: Siła 

 

Musiałem wykazać się dużą siłą psychiczną w tym roku. Walka z pracodawcą, atmosfera w pracy, bezrobocie...nie mogłem się poddać i dopisałem swojego :)

Chyba największe wyzwanie to przekonanie się o.koniecznosci rzucenia pracy. 

 

 

3.Co z poprzedniego roku (jaką lekcję) powinieneś ze sobą zabrać (przenieść) na następny rok? Paź kielichów 

 

Pierwsze pół roku było naprawdę ciężkie. Paź kielichów pokazał, że powiniennem pielęgnować swoją wrażliwość. Nie zatracać jej. Po prostu powiniennem być sobą. 

 

 

4.Co Ci ten następny rok przyniesie?

As kielichów 

 

Napisałem emocjonalność. I to było najlepsze słowo. Dużo emocji. 

 

 

Siła + As Kielichów = znalezienie w sobie siły, aby przebrnąć przez ciężkie doświadczenia wywołujące bolące emocje. 

 

 

Paź kielichów + As Kielichów = duża emocjonalność. 

 

 

 

Miały być romanse i wielkie emocje. Emocje było, choć nie takie jakich się spodziewałem. Właściwie tak sobie myślę, że platoniczne zakochanie też się pojawiło. 

 

Dziękuję wszystkim :)

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na Nowy rok numerologiczny (9) ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...