Skocz do zawartości
EZ0

Czy warto uczyć się Silvy?

Rekomendowane odpowiedzi

EZ0

Mysle nad kursem silvy ale nie wiem czy warto... chodzi mi o efekty czy po tym bede naprawde mogl wchodzic w alfe super szybko do mojego sanktuarium i rozmawiac z pomocnikami leczyc sie uczyc itd i to wszystko juz po kursie bede potrafil ?? Czasami mi sie wydaje ze tak bedzie a czasami ze szoda kasy i czasu ale chcialbym sprobowac moze ktos kto przeszedl juz kurs lub poprostu sam opanowal silve wypowie sie troche o tym :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rona

Nie wiem, czy warto... w Twoim przypadku.

Poczytaj dział o metodzie Silvy, zastanów się, co chcesz uzyskać i co chcesz dać w zamian. Idąc do sklepu kupujesz towar na jaki Cię stać, albo tworzysz go sam. Zanim wydasz pieniądze na kurs, warto spróbować samemu nauczyć się wprowadzania się na poziom alfa. Będziesz dokładnie wiedział, czy tego właśnie potrzebujesz i jesteś gotów zapłacić tyle, ile kosztuje kurs.

Książkę "Samokontrola umysłu metodą Silvy" na pewno gdzieś znajdziesz w Internecie, chociaż dobrze ją mieć papierową. Wybór należy do Ciebie.

pozdrawiam

Rona

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
EZ0

czuje sie obrazony ...czasami mi sie wydaje ze ludzie moga robic te cuda i wogole ale jak czytam cos takiego tu i nie tylko na tym forum bo ale i na innych polskich portalach ezoterycznych moge stwierdzic ze ci jesli cos wogole umieja tak naprawde to sie nia wypowaiadaj i teraz sie troche dziwie bo jesli w polsce z internetu korzysta 10 czy 20 mil ludzi a ani 1 ososba nie potrafi widziec aure oobe panowac nad energia(swoja i innych) i hipnotyzowac (najlepiej magnetycznie) (chodzi mi o osoby ktore potrafia to wszytko a nie pojedyncze z tych) to troche boje sie dawac kase na kurs u jakies "wróżki" ...no a samemu to nie mam do tego nerwow. Wiec jeszcze raz jesli ktos kiedys uczyl sie slivy i ogolnie ezoteryki to niech sie wypowie uleczyl kogos/ siebie .. moze rzucil fajki dzieki temu albo znalazl swoja ukochana czy swietna prace??? O to mi chodzi

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
EZ0

"uleczyl kogos/ siebie .. moze rzucil fajki dzieki temu albo znalazl swoja ukochana czy swietna prace???" ...cuda

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Defortis

..........

Edytowane przez Defortis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
honoryna

warto zrobić kurs silvy ja osobiście jestem bardzo zadowolona byłam na kursie

w tym roku w marcu we Wrocławiu wykładał Andrzej Wójcikiewicz.Po kursie w stan alfa wchodzi się licząc od 3 do 1.Ja bynajmniej wchodzę ale muszę zaznaczyć że ćwiczę korzystam z tego czego nauczyłam się na kursie.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
poszukująca

Warto zrobic kurs Silvy.Byłam na nim w tym samym czasie co Honoryna-we Wrocławiu tyle,że ja niestety po spektakularnych efektach na samym początku,zaprzestałam ćwiczeń.Wiem,ze to tylko wymówka-brak czasu,bo jak go potrzebowałam to go znajdowałam wczesniej.Teraz niestety musze na nowo zacząć ćwiczyć.Ale tego co sie nauczyłam-co zakodowała moja podswiadomość sie nie zapomina.To jak zjazda na rowerze po długiej przerwie.Wstyd mi ze zaniedbałam ćwiczenia.Ale,nie potrafiłam cwiczyć gdy wpadałam w"doła".Ale naprawde warto.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JanJensen

A według mnie warto zrobić sobie kurs podstawowy, ewentualnie samemu się nauczyć. Dla mnie oni robią na tym za duże pieniądze, za duża ingerencja we mnie samego, zbyt mało efektów. Pewne techniki bardzo mi się podobały, ale były to pochodne tego co już wiedziałem. Poza tym jedna rzecz mnie ostatnio zaniepokoiła, a mianowicie czy programowanie się na sukces, gdy ktoś nie uwzględni drogi jaka trzeba przebyc do sukcesu nie będzie zwykłym sprzedaniem duszy. Bo to w sumie tak działa, powtarzać coś sobie, co się chce, a przypadkiem nic w tym kierunku nie robić...a dół słucha i czeka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
virgo288

Czesc

Jesli naprawde chcesz sie nauczyc to uczuc sie sam silvy i innych ! Jedynie czego potrzebojesz to silnej motywacji ! Jesli juz bedziesz sie uczyl sam z roznych ksiazek e-bookow itd zobaczysz sam efekty ! I pewnie sam stwierdzisz ze nie warto isc na kurs bo samemu ci to wychodzi !

Ale nie mysl ze jak policzysz do 3 to bedziesz odrazu zdrowy bogaty itd :glupek2:

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
akae

witam ja uważam , że warto robic.pomaga w róznych sferach zycia .Pomocna okazuje sie praktyka medytacji ale nie jest to konieczne.Ja szczerze zachęcem.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lopez1

jak znadę gdzie czytałem o negatywnych psychicznych skutkach takiego kursu to wrzucę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jaga_Wiedzma

Metoda Silvy nie jest zła, ale tzreba uwazac u kogo sie robi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rachael

Witam,

ja potrafię widzieć aurę czlowieka nawet tego ktory jest w ruchu.Swego czasu pozb]nawałam ezoterykę ale mam to już za sobą na szcęście.Tylko niektóre z moich umiejętności zostały do dziś.A o silvie nie słyszałam nic konkretnego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JanJensen

Jedyny problem z Silvą mają ludzie, którzy za dużo chcą a za mało robią. Chodzi mi o takich, którym własne możliwości za bardzo uderzyły do głowy, oni się szybko mogą sprzedać albo nabawić innych problemów. Natomiast ogółem polecam Silvę, szczególnie na początek

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
niceorka

Z pewnością warto, książka nie zastąpi kursu. Samo pójście na kurs daje podstawy i uczy wchodzenia w stan alfa - mi się udało w połowie drugiego dnia. Jednak potem trzeba ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Shrika

Ja właśnie szukam kursów. Chcce sie załapać do Zbigniewa Królickiego. Mam nadzieje ze metoda ta pomoze mi w życiu. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
niceorka

Królickiego BARDZO polecam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
impimp

Ja polecam Silve, mam nawet książkę(w wersji elektronicznej).

Zainteresowani pisać na PW

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
reiki76

Wszyscy polecają Silve.... i ja również. Kończyłem u Zbigniewa Królickiego którego polecam o innych wykładowcach słyszałem "różne" opinie... Co do samodzielnej nauki to mam wrażenie że to trudne do zrobienia, bo na kursie prowadzący programuje nas, a samemu nie wiem czy to możliwe, chyba że ktoś zna inne techniki np. autohipnoze :) pozdrowionka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jahu

ja polecam Mariana jeżewskiego, świetnie prowadzi!, byłem u niego na powtórce; dobrze jest po kursie rzeczywiście ćwiczyć, przynajmniej sam relaks :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rona
Wszyscy polecają Silve.... i ja również. Kończyłem u Zbigniewa Królickiego którego polecam o innych wykładowcach słyszałem "różne" opinie... Co do samodzielnej nauki to mam wrażenie że to trudne do zrobienia, bo na kursie prowadzący programuje nas, a samemu nie wiem czy to możliwe, chyba że ktoś zna inne techniki np. autohipnoze :) pozdrowionka

Różnica między samodzielną nauką a kursem jest taka, że ucząc się samemu potrzebujesz w przybliżeniu jednego roku, by opanować to, co przerabiasz w ciągu kilku dni na kursie. Kiedy stawiałam pierwsze kroki w samokontroli umysłu, zaczynałam najpierw od książki. Po opanowaniu procedury wchodzenia na poziom alfa, czyli po około półtora miesiąca, dopiero zdecydowałam się na pójście na kurs. Nie widzę żadnej różnicy między kursem a samodzielna nauką. Skraca się czas opanowania procedury i wprowadzane są dodatkowe sugestie. Po kursie nie wiem czy wszyscy ćwiczą, a to jest podstawą do utrwalenia tego wszystkiego, co było przerabiane podczas kursu.

Samodzielna nauka ma ten czas wydłużony, końcowy rezultat jest identyczny. Wyjątkiem jest brak wprowadzanych odpowiednich pozytywnych sugestii i kilka technik, które wymagają zaprogramowania przez instruktora.

Co do instruktorów. Każdy z nich jest dobry, nie tylko ten, który nas szkolił. Liczy się, czy to, co zaprogramował podczas kursu, jest utrwalane i wykorzystywane przez absolwentów. To tylko moja opinia, z którą nie musicie się zgadzać

Autohipnozą jest to, co każdy absolwent metody Silvy robi siadając do medytacji dynamicznej.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Belen

hmm Silva dużo daje, ale również ogranicza. Byłem na dziesiątkach tych kursów. A co do Pana Mariana to nie polecałbym. ;)

Lepiej wybrać się do Królickiego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jahu
hmm Silva dużo daje, ale również ogranicza. Byłem na dziesiątkach tych kursów. A co do Pana Mariana to nie polecałbym. ;)

Lepiej wybrać się do Królickiego.

a to ciekawe, bo właśnie prof. Królicki sam poleca M.Jeżewskiego...

Co do samodzielnego uczenia się z ksiązki, to trzeba mieć samodyscyplinę do systematycznego ćwiczenia i jest to rozciągnięte w czasie. Wtedy własciwie nie trzeba iść na kurs. Mi trochę brakło energii...:( Jeśli ktoś nie chce, czy nie może iść na kurs, to polecam "Samouzdrawianie Metodą Silvy" i byłby jeszcze pomocny dźwięk treningowy. Ale kurs też polecam, wykładowca, atmofera i przede wszystkim ludzie :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Belen

Moja własna opinia. Jeżewski pozostawia wiele do życzenia. Jest zbyt mało doświadczony i można zauważyć, że często bardzo się denerwuje mimo, że tego nie okazuje. ;) Przynajmniej kiedyś tak było.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Irulana

Polecam kursik u Zbigniewa Królickiego z Poznania, widać, że ma facet pojęcie nie tylko o Silvie, ale i o nauczaniu ludzi. Może trochę sucho przekazuje, ale bardzo skutecznie. Szczególnie fajnie mi wychodzi teraz budzenie bez budzika - rewelacja...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jahu

zerknąłem sobie na oficjalne forum metody Silvy, na opinie o Marianie Jeżewskim i widzę, że podobnie jak u mnie - są pozytywne :-)

na pewno każdy wykładowca jest inny i inaczej prowadzi i jest inaczej odbierany; dodam, ze warto iść na powtórkę!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Belen

hahahah :D Bo inni tego nie widzą! :P

Ja go rozgryzłem. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
niceorka

A, Królicki jest z Wrocławia, chyba że się przeprowadził, ale tam tez miał swoją szkołę, więc mało prawdopodobne. Dla mnie prowadzi b. przystępnie, zupłanie nie sucho, a raczej robi trochę jakiś show. Oczywiście każdy inaczej to odbiera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rona
Moja własna opinia. Jeżewski pozostawia wiele do życzenia. Jest zbyt mało doświadczony i można zauważyć, że często bardzo się denerwuje mimo, że tego nie okazuje. ;) Przynajmniej kiedyś tak było.

Żeby pan Jeżewski zdobył doświadczenie, trzeba mu dać najpierw szansę. Mistrzostwo takie, jak panów Wójcikiewicza czy Królickiego, z powietrza się nie bierze. Oni też kiedyś stawiali pierwsze, nieudolne kroki.

Idąc na kurs każdy ma wybór, u kogo go będzie robił. Moją instruktorką w latach 90 była - teraz nikomu nieznana - pani Danuta Rydzewska. Przekazała nam, absolwentom to, co miała przekazać, reszta to praca własna.

To, że ktoś się denerwuje, nie znaczy, że nie potrafi. Gdyby pan Jeżewski był niekompetentnym instruktorem, nie otrzymałby licencji instruktora. I tak jest z każdym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Belen

Tak to prawda, ale jego fanatyczna postawa wobec silvy mnie odstrasza. Parę razy zwróciłem mu uwagę na jakieś szczegóły i wydawał się bardzo poddenerwowany, zirytowany. Jakby to, że wypowiadam własną opinię inną niż jego było czymś... złym? Czymś innym niż to w co wierzy? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi