Jump to content

Rozmowy z Bogami

  • entries
    7
  • comments
    5
  • views
    1,148

Sebek KRÓLU wielkiego Nilu


Nimrodus

247 views

Sebek wielki Boże, usłysz moje wołanie do Ciebie, pozwól mi wejść do Twojego domu, pragnę poznać Twoją mądrość. ugaś moje pragnienie wiedzy, jasny boże KRÓLU wielkiego Nilu, kiedy ostatnio kazałeś mi uczyć się matematyki, wyjaśnij, dlaczego ta nauka jest dla mnie? Przyjmę cię w moim domu i dam ci odpowiedź, o człowieku. Więc posłuchaj, powiem ci, czym jest dla ciebie ta nauka matematyki. Powiem ci, jak ja to zrozumiałem. Po zrozumieniu praw matematyki człowiek będzie mógł studiować wszystkie światy, do których schodzi w swoich eksperymentach. Matematyka i geometria będą dla niego miejscem, w którym może osiągnąć nieśmiertelność. Wrzuć w to ludzkie ręce, a poznasz samą głębię życia i świata oraz nauczysz się je doskonale kontrolować.

Posłuchaj, co mówię o matematyce. Kiedy chcesz rozpocząć biznes w życiu, zastanów się, jak go nazwiesz. Powinno to być imię, które symbolizuje wszystkie twoje plany i pomysły i powinno istnieć w pamięci i pamięci więcej niż jednego życia. Jeśli zdecydujesz się zająć rolnictwem, nazwij to czymś w rodzaju „siewu”. W matematyce nie ma takich słów, bo matematyka jest za duża. Ale możesz zacząć robić magię, nazywając to „początkiem”. Kiedy potrzebujesz informacji o przyrodzie, nazwij ją „geometrią”.

Jeśli interesują Cię zasady wychowania i budowa świata, powiedz to w geometrii. Nauka o budowie wszechświata, nazwijmy ją mechaniką. W miłości nazwij to chemią. Wszystkie te nazwy mają magiczne znaczenie, które można zrozumieć tylko w kategoriach matematycznych.

Dla naukowca zajmującego się światem fizycznym byłaby to „chemia”. A dla alchemika próbującego otworzyć przejście do innego świata, i dla specjalisty badającego wpływ tamtego świata na świat fizyczny, będą tylko słowa alchemiczne - „metamorfozy” i „aktywacja”. Jednak nie wszystkie terminy są równie ważne. Czasami najważniejsze jest samo znaczenie imienia, o którym mówię. Zmień to słowo.

I inaczej zrozumiesz, o czym teraz będę mówić. A jeśli potrafisz naprawdę docenić wiedzę, która zostanie ci objawiona, możesz sprawić, że świat się zmieni. Po prostu nazwij go inaczej, aby go wprowadzić. Najważniejsza jest tutaj zmiana myślenia. Teraz powiem ci najważniejszą rzecz. Pomoże Ci zrozumieć naturę miejsca, w którym będziesz operował zaklęciami, a następnie je zmienić. Pamiętaj człowieku, świat bardzo łatwo jest zmienić.

Wystarczy przenieść go ze stanu „tutaj” do stanu „tam”. Przechodząc od „skąd” najpierw do „kiedy”, a potem do siebie, możesz być pewien, że możesz zrobić wszystko. Rzeczywistość wygląda inaczej tylko dla tego, kto zgubił drogę. Oszukać siebie to wyruszyć w podróż.

Dlatego cierpisz. Powtarzam, rzeczywistość jest tu i teraz taka, jaka jest, ponieważ jesteś tak pochłonięty krzątaniną i próbami wyjaśnienia sobie „skąd to wszystko się wzięło”, że zgubiłeś ścieżkę prowadzącą do esencji. Ścieżka prowadzi donikąd. Ona po prostu nie istnieje. Wszystko, co się dzieje, jest tym, na co każdy z was czeka. To jest albo teraźniejszość, albo nieistnienie, ale dokładnie to, czym jest.

I żaden inny nie jest podany. W końcu to ty. Tu nie ma o czym dyskutować. Ale jeśli chcesz wiedzieć, czym naprawdę jest świat, spójrz na to matematycznie. Zrób coś, co nawet trudno opisać, a wszystko zrozumiesz. Nie będziesz musiał robić nic trudniejszego - tak działa życie. Doskonałość osiąga się, gdy nic nie wychodzi. I kiedy w końcu zostanie osiągnięty. Ponieważ wszystko inne jest tylko konsekwencją tego. Jakby się do tego przygotowywał. Wielkie otwiera się tylko wtedy, gdy jest na to gotowe. Samo się nie daje. Dlatego wszelkie dowody są iluzoryczne. I dlatego głupi. Spróbuj wyjść poza świat i zobaczyć jego prawdziwą postać.

On jest piękny. Nie zwieszaj nosa. Człowiek po prostu nie umie kontemplować tego świata. Tylko wiedzieć. Kontemplować i jednocześnie pozostać nieosiągalnym. Rzeczy, ludzie, działania - wszystko, o czym mówimy, jest generowane przez umysł. Żaden z nich nie jest prawdziwy. Być w stanie spojrzeć na nie kontemplacyjnie, to znaczy być człowiekiem. O „get” - nie mów. Ona zawsze się wymyka. To jest siła natury.Aby to zrozumieć, liczby i rzeczy nie są potrzebne.

Wystarczy punkt w sercu, skupiony na własnej wolności. Prawdziwy świat jest wewnątrz. kiedy jesteś wAby to zrozumieć, liczby i rzeczy nie są potrzebne.

Wystarczy punkt w sercu, skupiony na własnej wolności. Prawdziwy świat jest wewnątrz. kiedy jesteś w

157px-Sobek.svg.png

0 Comments


Recommended Comments

There are no comments to display.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...