Skocz do zawartości

Sad,goła lalka bez nogi,opluć kogoś,kościół,gruszka


piwaa

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi ie dzisiaj,ze szlam polna droga a po lewej i prawej stronie był sad.Widzialam ludzi zrywajacych owoce,Skrzynki do których rwali..no i sliwki.Przystanełam na tej drodze i podeszły do mnie dwie dziewczynki..Zaczęły mnie obrażać..oplułam jedna z nich na twarz,a ona mi oddała.Następnie razem z tymi dziewczynkami szłam jakims tunelem do koscioła.Zajęłam miejsce w ławeczce.W kosciele siedziała moja rodzina.Była to msza za moja Śp. Babcie.Na miejscu księdza stał mój Dziadek(wdowiec po Babci).Nastepnie Jechałam samochodem(nie pamietam z kim), ale pamietam, ze bawiłam sie nagą lalka, która nie miała jednej nogi.Dojechaliśmy na festyn..Pamiętam ze byla tam tez moja starsza siostra..Chodziłyśmy i w pewnym momencie podjechał do mnie chłopak na rowerze i wreczył mi prezent..W Torbie po prezencie..była taka sama lalka która sie bawiłam w samochodzie.Tylko tyle ze nie miała tej drugiej nogi(pierwsza nie miala prawej nogi a druga lewej).Pózniej znalazłam sie z kims z rodziny na polu,byly tam wazywka, ale głowna uwage przywiazałam do małej gruszy która rosła przy ulicy..Na tej gruszy były dwie gruszki..jedna była duza,zielona, ale juz dojzała,miekka i pachnaca..a druga gruszka wisiała po drugiej stronie drzewka, była jakby na pół obrana..z góry juz nie miała skórki..i tak do połowy gruszki.Zerwałam ta cała, dojzała i pachnaca..Zerwałam ja i powachałam.Dalej nic juz nie pamietam , ale moze ktos mi przetlumaczyc moj sen ?

Mam dość ciężki okres w zyciu .. i jestem ciekawa co ten sen oznacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...