Skocz do zawartości

okradziona


siga

Rekomendowane odpowiedzi

w dużym sklepie tak jakby hali targowej zastałam okradziona z torebki zawierającej wszystkie dokumenty, pieniądze , karty bankowe i 2 tel.komórkowe, a jak by tego jeszcze było mało , to z kieszeni płaszcza ukradziono mi paprykę. Płaszcz w pewnym momencie zdjęłam i odłożyłam obok na puste stoły, bo przymierzałam jakąś sukienkę. Kiedy założylam płaszcz jakaś dziewczyna siedząca nieopodal przy stole-kramie odezwala się do mnie ze śmiechem "a gdzie papryka" , sięgnęłam do kieszeni papryki nie było. Wychodziłam ze sklepu bardzo zaskoczona i zamyślona-nagle olśnienie gdzie moja torebka? Wróciłam się biegiem do sali w której przymierzałam sukienkę i w której dziewczyna powiedziała mi o papryce - już prawie nikogo nie było, ani dziewczyny, ani klientów tylko personel. Byłam bardzo mocno zdenerwowana

i prosilam rozpaczliwiwe personel o pomoc w odnalezieniu torebki lub o zawiadomienie policji. Bardzo dziwnie się zachowywali, bagatelizując całą sprawę , zajęci swoimi sprawami i bardzo niechętnie udostępniając mi możliwośc zatelefonowania na policję z jakiegoś udziwnionego aparatu telefonicznego z którego nie mogłam wykręci numeru , a oni nie chcieli mi w tym pomóc wykręcając się swoimi licznymi obowiązkami. Tylko jakoś dziwnie mi się przyglądali. Ogarnęła mnie totalna bezsilnośc i rozpacz - i tu się obudziłam, zlana potem i kompletnie rozbita i bardzo zmęczona. Bardzo proszę o interpretację , bo sen dobrze pamiętam ze szczegulami i się bardzo denerwuję co to mialo oznaczac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papryka symbolizuje gniew, pozbawiono Cię tego gniewu, nawet nie wiesz kiedy. Coś na co powinnaś zareagować gniewnie, niespecjalnie będzie Cię jednak obchodzi, bo jesteś zaaferowana inną sprawą, w której nikt Ci nie pomoże, musisz radzić sobie sama.

Skup się na właściwych rzeczach i przestań się przejmować głupotami, spójrz jakie są plusy i minusy Twoich wyborów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...