Skocz do zawartości

Kabel w brzuchu


andryko

Rekomendowane odpowiedzi

Snił mi się kolega elektryk,którego nie widziałem 20lat.W drugiej części snu wyciągałem kabel elektryczny z brzucha,którego były zwoje a ja nie mogłem go wyciągnąć.Próbowałem dostać się do szpitala ale jakaś siła wyższa nie pozwalała mi na to!Bardzo proszę o interpretację tego snu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Długi kabel wyciągany z brzucha może oznaczać jakieś wewnętrzne problemy, coś co w Tobie zalega. Masz problem z pozbyciem się go, masz problem z otrzymaniem pomocy od innych. Być może w jakiejś sprawie musisz przestać wierzyć, że zdarzeniami żądzą przypadki, żeby wszystko się wyprostowało.

 

Jeśli chodzi o znajomego - czy miałeś wrażenie, że on jest jakoś odpowiedzialny za ten kabel, czy może był to zupełnie inny sen, nie mający związku z częścią drugą? Cieszyłeś się, że go widzisz? Były jakieś silne emocje?

 

Proponuję przemyśleć ten sen pod kątem tego, co dzieje się aktualnie w Twoim życiu. Co dla Ciebie oznacza taki kabel? Jeśli coś związanego z pracą - być może te wewnętrzne problemy dotyczą pracy. Jak odbierałeś dawno niewidzianego kolegę. Jednym słowem zastanów się czy Twoja podświadomość nie sygnalizuje Ci czegoś, co się akurat dzieje za pomocą takich a nie innych symboli.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...