Jump to content

Runa na kreatywność

Misonia
 Share

Recommended Posts

Witam znów ;)

Otóż mam mały dylemat w wybieraniu run. Od jakiegoś czasu na nowo zaczęłam pisać jedną ze swoich powieści (bo przepadła wraz z systemem kilka miesięcy temu x_x). Napisałam początek... i blokada. I od 2 miesięcy nic nie przychodzi mi do głowy i nie pamiętam co wtedy napisałam ale i tak planuję inaczej swoją 'powieść' napisać. Zastanawiałam się nad 2 runami: Othala oraz Ingwaz. Która (według was) mogła by mi pomóc pozbyć się blokady oraz rozwinąć moją wyobraźnię? ^^

SOWILO +BERKANO +HAGALA +KENAZ +LAGUZ skrypt na natchnienie i inspirację :)

Wydaje mi się, ze Othala oraz Ingwaz nie spełnią Twoich oczekiwań, ale niech wypowie się ktoś bardziej doświadczony :)

Edited by Iguanna

Uhm... skrypty skryptami ale nei wydaje mi się żebym za jednym razem napisałam całą powieśc na jednym skrypcie. Z tego co wiem skrypty są jednorazowe i po użyciu trzeba je spalic albo co innego. Chyba że źle się doczytałam...

Z tego co czytałam runa ANSUZ byłaby odpowiednia dla Ciebie, ale znów powtórzę, żeby wypowiedział się ktoś z większym doświadczeniem w tej dziedzinie, ponieważ runy to nie zabawa :)

Hmm... runa Ansuz działa na kreatywnośc? O.o Wiem że pomocna jest w nauce ale na natchnienie w pisaniu czego kolwiek to by mi nie przyszło do głowy :D

Ale, wiesz, Iguanno... Zastosuję skrypt, który podałaś. Dzięki za niego

Ansuz - symbol przekazywania wiedzy, wtajemniczenia i natchnienia, ale też pradźwięku, Słowa które tworzy świat. Takie też są najgłębsze znaczenia czwartego ze znaków. uwolnienie – energii życiowej, działania impulsu twórczego, wyrazu siły ducha :)