Jump to content

Dziwna sytuacja


Aiszatar
 Share

Recommended Posts

Witam.

Otóż znalazłam się w bardzo dziwnej, niezbyt przyjemnej sytuacji. Nie wiem sama, jak sobie z tym poradzić. Boję się z tym iść do kogokolwiek, więc piszę tu.

 

Otóż miałam bardzo dziwny, realistyczny bardzo sen. Śniło mi się, że kochałam się (wiem, ze to wydaje się bardzo zboczone, ale tak było) z dziwnym mężczyzną z skrzydłami. Mężczyzna ten miał nie tylko skrzydła, ale także wszystkie części ciała (mężczyzny i kobiety). Czułam się dziwnie i nie chciałam tego, co robił mi ten mężczyzna. Było mi gorąco i źle. Płakałam na dodatek.

A teraz... Czuję się jeszcze bardziej dziwniej, chce mi się wymiotować, źle się czuję, cały czas jestem słaba. Nie wiem co się dzieje. Mam nadzieję, że nie nawiedził mnie demon, czy inne paskudztwo.

Proszę o pomoc, bo naprawdę czuję się z tym okropnie :(

Z góry pozdrawiam i dziękuję.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ojej rzeczywiście dziwna sytuacja. Może to był tylko sen, ale ze względu na to, że działa Ci się w nim krzywda jego skutki (negatywne emocje) pozostały w Tobie po przebudzeniu. Ja tak miałam w związku z pewnym snem. Po przebudzeniu się czułam samotność, smutek, i przeogromną pustkę, jakby odebrano mi kogoś bardzo ważnego. Cały dzień byłam przygnębiona i nie mogłam się pozbierać. Miałam przeogromnego doła. Nie denerwuj się to po pierwsze :) We śnie towarzyszyły Ci bardzo silne emocje, a sytuacja była bardzo nie przyjemna dlatego jej skutki możesz odczuwać po przebudzeniu :) Takie jest moje zdanie :)

Link to comment
Share on other sites

Otóż miałam bardzo dziwny, realistyczny bardzo sen. Śniło mi się, że kochałam się (wiem, ze to wydaje się bardzo zboczone, ale tak było) z dziwnym mężczyzną z skrzydłami.

 

Inkub

 

Mężczyzna ten miał nie tylko skrzydła, ale także wszystkie części ciała (mężczyzny i kobiety).

 

Baphomet

Link to comment
Share on other sites

Ja tak miałam w związku z pewnym snem. Po przebudzeniu się czułam samotność, smutek, i przeogromną pustkę, jakby odebrano mi kogoś bardzo ważnego. Cały dzień byłam przygnębiona i nie mogłam się pozbierać. Miałam przeogromnego doła.

 

Tez mialem kiedys sen ze umarl w nim kolega ktorego w rzeczywistosci nie widzialem kilka lat, w snie bardzo plakalem gdy sie zbudzilem mialem lzy na policzkach i wielki szok odczowalem, ktory towazyszyl mi caly dzien. Co dziwne niedlugi czas po snie spotkalem tego kolege.

 

Inkub

 

 

 

Baphomet

 

Ciekawe ale przerazajace..

Link to comment
Share on other sites

Tylko ze po inkubie na wspomnienie "snu" sprzed paru lat można się uśmiechnąć ;) i zdecydowanie nie są to nieprzyjemne wrażenia.

A to już zależy, jakie kto ma podejście do "duchów" :)

Większość będzie się Ich bać, uciekać, krzyczeć, próbować odpędzić... co zresztą widać tu na forum.

 

Według mnie to "personifikacja" zahamowań seksualnych.

 

I tych j.w.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Aj aj aj. Tu wszystko wyjaśni psychologia ;)

 

Sny, ich pobudki nie są znane. Jedynie co mogę z tego snu wywnioskować. Szukasz faceta który będzie dla Ciebie jak Anioł ;)

Zmęczenie, negatywne odczucia, słabość itp. Są wynikiem automatycznym drastycznych przeżyć we śnie. Widzisz psychika ludzka podczas snu nieświadomego. Reaguje bardzo zbliżenie do tego jakby reagowała w realu. To co odczuwasz po tym śnie to nic innego jak niepotrzebne uczucia obronne psychiki. Tak właśnie byś się czuła po prawdziwym gwałcie. Seksualna psychika kobiety jest bardzo rozbudowana, skomplikowana i złożona. Nie to co mężczyzny. To tak jakbyśmy mieli porównać superkomputer z sierpem i młotem.. Gdzie sierp i młot to mechanizmy seksualne faceta.

Naruszenie kobiecej intymności, jej woli, oraz sprawianie jej przykrości (szczególnie u osoby delikatnej jak Ty ). Ma wielkie skutki w stanie psychicznym. Ot zmęczenie, smutek, ogólne złe samopoczucie. Widocznie za mocno przejmujesz się snem. I efektem podświadomego placebo.. Podświadomość miast uciszyć psychikę sfery seksualnej zaraz po przebudzeniu i zdaniu sobie sprawy że to sen.. Ciągnie te odczucia dalej. Musisz mniej o tym myśleć. I się nie przejmować. Zacznij o tym jakoś pozytywnie myśleć. Ewentualnie olej to po prostu. Nie wmawiaj sobie że to duch itp... A zobaczysz jak efekt podświadomego placebo.. Czyli wszystko to co Cię męczy, zniknie. Przestaniesz czuć się jak kobieta skrzywdzona w sferze seksualnej :)

 

Pozdrawiam :) Ps. W razie jakichkolwiek pytań zachęcam do napisania :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...