Skocz do zawartości

ciąża, poród


mergajte

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnimi czasy mam ciagle takie same sny

snia mi sie kobiety w ciązy a miedzy nimi jestem ja

czesto tez snię że rodzę lub zaraz mam rodzic

a dzis snilo mi sie ze bylam na sali porodowej z 5 innymi kobietami, ktore tez byly w ciązy i urodzilam syna...

co taki sen moze oznaczac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pragniesz naprawdę dziecka? Jeśli tak to spełni się marzenie. A jeśli jeszcze nie - ciąża oznacza powodzenie zaczętego działania. Poród to symbol wielkich zmian w jakiejś dziedzinie życia. Jeśli rodzimy chłopca mamy gwarantowany sukces. Gdybyś była w ciąży i śnił Ci się chłopiec to by znaczyło że urodzisz chłopca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem w ciązy, ale bardzo chce miec dzidzie, tylko poki co nie ma ku temu okolicznosci hehe

ale jest jedna rzecz ktorej obecnie bardzo pragne aby sie wydarzyla w moim zyciu ale chyba jest malo realna, bo same problemy z tym a raczej zastoj...i to poki co o tym mysle ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

ewuniaaa

Ciąża to również zapowiedź nowych możliwości jakie mogą Cie spotkać, to również coś nowego, ale jeszcze w fazie projektu, czegoś co będzie wymagało od Ciebie wiele uwagi, natomiast poród to swego rodzaju przełomowe zdarzenie a projekt bedzie mógł wejść w fazę realizacji... jednak masz konkurencję z którą przyjdzie Ci rywalizować i jśli dobrze zrozumiałam - we śnie urodziłas jako pierwsza - czyli to może oznaczać pierwszeństwo w jakiejś dziedzinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...