Jump to content

króliki?


unemalbaisee
 Share

Recommended Posts

Witam.

 

Miałam dzisiaj dziwny sen - śniło mi się, że mieszkam dalej w moim starym domu, z którego się wyprowadziłam 6 lat temu, ale w tym domu byli jacyś dziwni ludzie, nie pamiętam dokładnie. Miałam ich dość, więc poszłam rano o świcie z tego domu ulicą, ale ta ulica była cała zarośnięta trawą i było tam mnóstwo królików (albo zajęcy?), które spały. Ale przy każdym moim kroku jeden zając budził się i uciekał, ale w końcu było ich tak dużo, że nie dało się przejść i jak szłam, to je deptałam. Następnego ranka poszłam tam znowu, ale szło ze mną jakichś dwóch chłopaków, i było tak samo jak poprzednio, tylko, że jak doszliśmy do końca tej ulicy, to zaczęłam robić zdjęcia tym królikom, a wtedy one zamieniły się w tłum ludzi, którzy szli w przeciwną stronę, niż my.

 

Jeśli ktoś wie, co ten sen może oznaczać, to proszę o odpowiedź, bo w senniku piszą różne sprzeczne rzeczy i nie mam pojęcia jak to odczytać.

 

Pozdrawiam...

Link to comment
Share on other sites

Uważaj na ludzi, których łatwo zranić. Wkrótce mogą Cię czekać analogiczne sytuacje, jak ta, która kiedyś miała miejsce w znajomym, starym miejscu z przeszłości. Pytanie - czy miejsce z przeszłości kojarzy się szczęśliwie czy nie.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...