Skocz do zawartości

witam!!


mar_jolka

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś całą noc miałam dziwny sen pomimo,iż karmiłam w nocy synka i wstawałam bo miałam problemy ze spaniem to jednak gdy oczy zamknęłam ciągle kontynuował się jeden i ten sam sen: Byłam u cioci(nieznanej mi)u niej natomiast była klasa młodzieńców(niewiem dlaczego-może była nauczycielką).Miał ona dwa psy(jeden wilczur a drugi mały kundelek),gdy tylko pokazałam im się na horyzoncie one zaczęły mnie atakować mały gryzł mnie po stopach a duży na wysokości ud.Czułam jak mnie to boli więc zaczęłam płakać i uciekać przed nimi,one jednak były tak natarczywe i w pogoń za mną nie miałam miejsca by się im schować wszędzie mnie znalazły.Ten sen trwał całą przerywaną noc.Byłam nim rano zdziwona,gdyż rzadko mi się zdarzało bym jeden sen kontynuowała po paru jego przerywnikach.Bardzo bym prosiła i zinterpretowanie go,gyż utkwił on mi w pamięci i dziwnie się z tym czuje.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

mar jolka

Przedewszystkim nie zakładaj nowych tematów w dziale archiwalnym jeśli Ci zalezy na interpretacji - tym razem przeniosłam temat w odpowiednie miejsce.

 

Te psy mogą reprezentować problemy od których trudno się będzie uwolnić spowodowane przez tzw. "życzliwych", którzy się na Ciebie uwzięli i chcących unieszkodliwić Twoje działania.... niby powinnaś czuś się bezpiecznie (mieszkanie cioci, nawet jeśli we śnie nieznana - to również symbolizuje sytuację która nie jest spowodowana przez Ciebie - jej mieszkanie, nie Twoje)

 

Zauważyłam pewną prawidłowość w snach które się powtarzają - a mianowićie to jest pewnego rodzaju monit ostrzegawczy wysyłany do Ciebie przez Twoją podświadomość w celu zwrócenia większej uwagi na grożące Ci niebezpieczeństwo, którego nie dokońca jesteś świadoma, a które realnie moze Ci zagrażać jeśli nic z tym nie zrobisz... coś w rodzaju lampki ostrzegawczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy spodziewać się ataku, konfliktu lub dominacji ze strony przyjaciela, być może w czymś mu zawiniłaś. (czasem tak bywa choć nie mamy takich intencji-może insynktownie ).A z drugiej strony ważny jest także symbol psa - jest wiernym przyjacielem, opiekuńczym, ale też nas potrzebuje. Nie jesteś sama

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...