Skocz do zawartości

Interpretacja o nas


gay

Rekomendowane odpowiedzi

16 X: Pełen jest zawsze nadziei, która go w przejściach życiowych nie opuszcza. Nierzadko wykazuje skłonności do miłości platonicznej. 4 III: zdrowie jej jest dość delikatne, a ujemne stany psychiczne odbijają się na organizmie, którego najwrażliwszą częścią są stopy. Dokuczają stany trwogi bez żadnego powodu. Łatwo podlega wpływom innych, a chociaż metodyczna - bywa niezdecydowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16.10.1990 - analityczny umysł, możliwe, że humanista, lubi sobie obserwować, skłonności do introspekcji; może być altruistą o wielkiej intuicji, prawdopodobnie bardzo wrażliwy, nieco introwertyczny, lubi od czasu do czasu przebywać w samotności, indywidualista, nie znosi ingerowania w swoją prywatność.

4.03.1989 - również analityczny, a przy tym może być introwertycznym obserwatorem, indywidualistą o dużej intuicji; gdy chce -praktyczny, pracowity i rzetelny, może być materialistyczny. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczyco- jesteście w związku karmicznym i macie do 'odrobienia' wspólny dług karmiczny 16 - nauka odpowiedzialności wobec siebie, za swoje uczucia, odczuwania siebie na płaszczyźnie również tej duchowej; nie lekceważenie swoich potrzeb, nauka empatii, otwartości wobec siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez sie usmiechne do ciebie, Nereido:icon_smile2: :bukiet:

zerknelabys moze co mamy ja i maz do przerobienia?

ania 08-12-1965, maciek 01-02-1970

bardzo dziekuje:zakochany:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iridos - wszystko się da... pytanie - czy się chce? :)..

 

Bagheera - Was również łączy dług karmiczny 16; widać, że to związek z przeznaczenia, wspólnie macie uczyć się partnerstwa i tego, co opisałam wyżej odnośnie 'odrobienia' tego długu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy nie macie nic wspólnie do odrobienia, łączą Was te same lekcje karmiczne 4 i 6.

 

lekcja karmiczna 4 - praca, wysiłek, organizacja, nauka cierpliwości, wytrwałości, podejmowania zobowiązań, budowanie 'solidnych fundamentów', również służenie innym

 

lekcja karmiczna 6 - nauka tolerancji, odpowiedzialności za uczucia, tworzenia kompromisów, dostrzegania potrzeb innych, akceptacji ludzi takimi jakimi są, nie narzucania swojego zdania; dążenie do harmonii zarówno tej wewnętrznej, jak i tej na zewnątrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mniałbym jeszcze ja prośbe czy my mamy coś do odrobienia

 

16 X 1990

04 III 1989

 

oraz mam pytanie czy jezeli łączy nas związek karmiczny, to możemy być na całe zycie oraz jak się tego dowiedzieć. Czy poprostu może była to tylko i wyłącznie między nami lekcja życiowa, i nici już z naszej wspólnej przyszłości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci to, co wiem.

 

Tak, jest to związek karmiczny, macie do 'odrobienia' dług karmiczny 16.

Kopiuję to, co napisałam już wcześniej o tym długu:

Nauka odpowiedzialności wobec siebie, za swoje uczucia, odczuwania siebie na płaszczyźnie również tej duchowej; nie lekceważenie swoich potrzeb, nauka empatii, otwartości wobec siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje Nerido...

 

Ale jak to jest z tymi zwiazkami karmicznymi (poniewaz on mnie zostawil)... I czy mozna jakos to sprawdzic czy nasza relacja karmiczna byla tylko i wylacznie na tą chwile w naszym zyciu aby sie czegos od siebie nauczyc, czy teżna cale zycie. Czy istnieje jakas mozliwosc sprawdzenia takiego zwiazku? Bo jak wiem nie wszystkie zwiazki karmiczne ale wiekszosc są krotkotrwale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iridos - wszystko się da... pytanie - czy się chce? :)..

 

Bagheera - Was również łączy dług karmiczny 16; widać, że to związek z przeznaczenia, wspólnie macie uczyć się partnerstwa i tego, co opisałam wyżej odnośnie 'odrobienia' tego długu.

 

Skad wiadomo czy dany zwiazek jest karmiczny, jak to sprawdzic czy i jaka to karma. Czy kiedy ludzie przerobia juz lekcję to sie zwiazek rozpada, czy moze karma laczy bardzo silnie.

 

Ja 10.081982, on 15.06.1975

jest tez inna

18.09.1975 czy ktorąś z nas polaczyla karma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można to sprawdzić na kilka sposobów, jesteśmy w dziale Numerologia, więc podpieram się numerologią.

Gdy zostaje przerobiona dana lekcja w związku karmicznym, to często takie związki się rozpadają, ale nie zawsze.

 

Z panem z daty 15.06.1975 wychodzi Tobie jakaś relacja karmiczna, lekcja karmiczna 9 - nauka tolerancji, otwartości wobec siebie, wyzbycia się egoizmu, nie zamykania się w sobie; nauka empatii, zauważania swoich potrzeb itp.

 

 

Natomiast z panem z datą ur. 18.09.1975, nie wynika żadna karma z przeszłości.

Edytowane przez Nereida
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można to sprawdzić na kilka sposobów, jesteśmy w dziale Numerologia, więc podpieram się numerologią.

Gdy zostaje przerobiona dana lekcja w związku karmicznym, to często takie związki się rozpadają, ale nie zawsze.

 

Z panem z daty 12.06.1975 wychodzi Tobie jakaś relacja karmiczna, lekcja karmiczna 9 - nauka tolerancji, otwartości wobec siebie, wyzbycia się egoizmu, nie zamykania się w sobie; nauka empatii, zauważania swoich potrzeb itp.

 

 

Natomiast z panem z datą ur. 18.09.1975, nie wynika żadna karma z przeszłości.

 

Szukalm jak mozna wyliczyc informacje o karmie ale jakos nie moge znalezc, dlatego zwrocilam sie z pytaniem na forum

 

Nereida dziekuje za interpretacje, jednak nie zrozumialysmy sie, sa dwie koniety, 18.09.1975 i 10.08.1982 i facet 15.06.1975. Czy z ktorąś z nich tworzy zwiazek karmiczny, nie bede wgleiala sie w zaleznosci bo to skomplikowane nieco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc napisałam, że człowiek(pal licho - kobieta czy mężczyzna) z datą 18.09.1975 + człowiek z datą 15.06.1975 nie są powiązani karmicznie, natomiast człowiek z datą 10.08.1982 z człowiekiem z datą 15.06.1975, . Łączy ich lekcja karmiczna 9; o ile są/byli/będą ze sobą związani, to powinni to 'przerobić'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem czy oznacza to ze moja gotowosc do zaakceptowania wszystkich sklonnosci i niedogodnosci z strony ukochanego, swiadczy o tym ze juz lekcje przerobilam. Czemu wobec tego nie moge pogodzic sie z tym ze nie jesteśmy razem, ze nigdy tak naprawde nie bylismy i ciagle wierzę, ze bedziemy. Powinnam byc spokojna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nereido kochana,popatrz proszę również i na ten związek karmiczny:

On ur.27.07.1962 i ona 09.07.1960

jaka lekcja,wspólna do przerobienia jest i co oznacza i czy jest do odrobienia dług karmiczny (jeśli tak,to która z osób,wobec której go ma)

Z góry dziękuję za interpretację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paulinchien - jeśli nadal Cię do niego ciągnie, to znaczy, że jest coś jeszcze 'na rzeczy' i to nie tylko z jego strony. Możecie siebie jeszcze potrzebować. Akceptacja to nie wszystko. Potrzebne jest jeszcze zrozumienie.

 

Margaretas - nie macie wspólnego długu karmicznego do odrobienia, łączy Was fakt posiadania tej samej lekcji karmicznej -7; on ma właściwie jeszcze dług karmiczny 16 i możliwe, że względem Ciebie.

 

lekcja karmiczna 7 skłania do wglądu w siebie, rozwoju wewnętrznego, do zaufania sobie, oparcia o własną mądrość wewnętrzną, do pokochania siebie samego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytałam wszystkie posty i chciałam się zapytać czy w moim związku mamy coś do odrobienia i co to oznacza? i czy między nami jest karma?

Ja ur. 23.08.1972 r

on 05.01.1980 r.

Dziękuję z góry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jesteście związkiem karmicznym, łączy Was ta sama lekcja karmiczna 5(poznanie czym rzeczywiście jest wolność, nauka nie kierowania się wyłącznie zmysłową stroną życia, akceptacja zmian w życiu, troska o własne ciało, nauka ufności wobec siebie i innych itp.). Ty masz również dług karmiczny 14 (nie będę pisała co on oznacza, możesz znaleźć informacje na temat tego i innych długów karmicznych na forum lub w Internecie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nereido

 

ja również proszę o interpretację co mamy do odrobienia niedawno dowiedziałam się,że jesteśmy związkiem karmicznym, który się rozpadł...

ja 11.04.1988

on 23.03.1987

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łączą Was te same lekcje karmiczne 5(w tym u Ciebie dług karmiczny 14) i 6.

Nie chce mi się pisać po raz enty co one oznaczają, proszę, poszukaj na forum, bo już te lekcje opisywałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Nereida!

jestem tu nowym gościem i ciekawi mnie to jak można interpretować np. daty urodzenia?

Ale nie w sensie technicznym, tylko jaką mogę uzyskać odpowiedź na moje pytanie?

Ona urodzona 10.02.1976, ja urodzony 14.05.1976. Czy będziemy razem?

 

Dziękuję z góry i pozdrawiam.

Marione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MARIONE, nie łączy Was powiązanie karmiczne. Poza tym, na podstawie numerologii, nie stwierdzisz z partnerem z jaką datą urodzenia się zwiążesz.

Wszystko jest w Waszych rękach. Kreujecie swoją rzeczywistość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Nereida,

 

czy mogę Cię prosić abyś zerknęła, czy nasz dług karmiczny został odrobiony? pracowaliśmy nad tym od lipca, wydaje mi się,że nam się udało ale nie mam pewności, a jeżeli nie odrobiliśy całkowicie, to czy jesteśmy na dobrej drodze aby to uczynić?

przypominam ja 11.04.1988

on 23.03.1987

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...