Skocz do zawartości

dziwny sen o zgubionym dziecku


olka694

Rekomendowane odpowiedzi

Miałam dziwny sen o moim chrześniaku... Śniło mi się że zabrałam go ze sobą na wesele do kuzynki... i zamiast zajmować sie nim to poszłam sobie gdzieś (nie mam pojęcia gdzie) i jak wróciłam to jego już nie było... szukalam go i nie mogłam znaleźć... wkońcu się znalazł... ale za jakąś chwilę znowu się zgubił... i znowu zaczęłam go szukać... tym razem już go nie znalazłam bo się obudziłam cała zalana potem...

czy ktoś potrafi mi powiedzieś co ten sen mógł oznaczać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

olka694

Twój chrześniak może odzwierciedlać sprawy krórymi nalezy sie zająć, a ich zaniedbanie może doprowadzić do poważnych konsekwencji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olka694

Twój chrześniak może odzwierciedlać sprawy krórymi nalezy sie zająć, a ich zaniedbanie może doprowadzić do poważnych konsekwencji

 

hmm... wydaje mi się że raczej staram się niczego nie zaniedbywać... jeśli tylko jest taka możliwość to wypełniam swoje obowiązki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

To w takim razie - poprostu wyraz Twoich lęków i obaw przed taką sytuacją - możliwe że za bardzo się przejmujesz i dlatego sie to przekłada na Twoje sny - jakbyś świadomie dążyła do perfekcji a Twoja podświadomośc podpowiadała że nawet to nie daje 100% pewności że wszystko zostanie dopilnowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...