Skocz do zawartości

sen o torebkach


gonia43

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! i proszę o pomoc

Jestem tu pierwszy raz bo nurtuje mnie pytanie co oznacza sen o torebkach, wyglądało to tak jakbym na ramię zakładała (przymierzała) coraz to inną torebkę i tak jakby żadna mi się nie podobała bo na ramię zakładałam coraz to nowszą wśród jednej z nich zauważyłam że przymierzam torebkę a raczej (ze względu na wielkość-torbę)mojej córki,natychmiast ją zdjęłam gdy zorientowałam się że jest identyczna jak jej i tak naprawdę obudziłam się i tak naprawdę w tym snie zmieniałam(przymierzałam) te torebki...

a drugi sen który miałam z tydzień wcześniej troche mnie zaniepokoił, gdyż przyśnił mi się dziadziuś(nieżyjący) wyglądało to tak jakbym spała a raczej kładła się spać z moim mężm który już spał i grał telewizor dziadziuś podszedł pogłaskał mnie po głowie i pocałował w głowę(było to b.przyjemne odczucie) i wyłączył telewizor i odszedł a ja wstałam i podeszłam zobaczyć za nim do okna i zobaczyłam widok na drogę (widok z domu moich dziadków,nie mojego) i oddalającego ale spoglądającego w moją stronę machającego mi mojego dziadziusia...i koniec snu. Chcę dodać że dziadkowie nieżyjący śnią mi się od dawna,czasami boję się snów w ich wykonaniu bo jak śni mi się babcia to zazwyczaj spotyka mnie coś złego ale wyjdę z tego obronna reką ale jak śnił mi się mój dziadziuś to z kłopotu nie wychodziłam już obronną ręką tylko sprawa była przesądzona na niekorzyść więc co oznacza ten 2 sen?

Edytowane przez gonia43
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...