Skocz do zawartości

Morderstwo


Asiek:)

Rekomendowane odpowiedzi

Miałam ostatnio okropny sen. Śniło mi się, że wieczorem, kiedy nie było rodziców w domu, mój młodszy brat odrąbał mojej siostrze i braciom głowy w moim pokoju. Potem poprosił żebym usiadła koło niego i zaczęliśmy rozmawiać. W tle grała spokojna, cicha muzyka. Po chwili poprosił żebym położyła głowę na stole (wiadomo, w jakim celu). Zaczęłam cos do niego mówić spokojnie złapałam go za głowę i rozcięłam mu gardło plastikowym nożem. Upadł na podłogę, ale jeszcze się ruszał. Wybiegłam z domu, zaczepił mnie nieznajomy chłopak. Zaczęliśmy rozmawiać. Opowiedziałam mu o wszystkim. Odprowadził mnie do mieszkania mojego byłego chłopaka. Otworzyli mi jego rodzice. Robili jakąś imprezę. Wyszliśmy się bawić na zewnątrz. Nagle zjawili się moi rodzice. Byli zdenerwowani krzyczeli, ale kiedy mnie zobaczyli uspokoili się. Zapytałam czy ktoś przeżył. Powiedzieli, że nikt… Czy ten sen może coś oznaczać? Jeśli tak bardzo proszę o interpretację. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Z Twojego snu wynika, że w niedalekiej przyszłości może przytrafić Ci sie jakies niemile zdarzenie. Sen ma za zadanie przygotowac Cie, na ta sytuację. Lecz nie koniecznie moze, tez cos oznaczać. Czasem takiego typu sny sa tylko wynikiem naszej podswiadomości, ktora wysyla sygnaly ze powinnismy poprawic stosunki z bliskimi.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...