Skocz do zawartości

sen o duchu


maslak

Rekomendowane odpowiedzi

:) To i tak za mało. Po prostu opisz wszystko co widziałeś. Gdzie to się działo, jak do tego doszło, czy występowały tam inne osoby, przedmioty - jakie? Co czułeś?

Przypomnij sobie ten sen, zobacz go w swojej głowie a następnie opisz wszystko co widzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka nocy z rzedu snia mi sie duchy i budze sie mysle sobie ze sie obudzilem a to nadal jest sen. Co to oznacza?

Odzyskałeś świadomość we śnie. Słyszałeś o "świadomych snach"? Świadomość we śnie to pierwszy krok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy sen byl taki to bylo u mnie w domu robilem sobie kanapki zlapal mnie duch wrzucil mnie na balkon zaczolem sie modlic wtedy myslalem ze sie obudzilem jednak za kazdym razem gdy zamykalem oczy to mnie znowu dusilo i wtedy sie obudzilem

drugi sen bylem w jakis sciekach gdzie na wejsciu pisalo ze tu jest duch szewca i wtedy sie niby obudzilem pozniej poszedlem tam z kolegami jak chcielismy otworzyc drzwi zawial bardzo mocny wiatr i okazalo sie ze tam sa bandyci nastepnego dnia w tym snie znalazlem ksiedza poprosilem go zeby odprawil egzorcyzmy i chcialem poprosic go zeby zlapal tych zlodzieji ale jeden z tych bandytow wyjol pistolet i chcial go zastrzelic i wtedy konczy sie sen

Byl jeszcze trzeci sen ale go nie pamietam jak sobie przypomne to napisze jego tresc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...