Skocz do zawartości

dziecko?,


luzvivianna

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka dni temu byłam chora i przez ten czas miałam kilka snów, no ale niestety mam straszny kocioł w głowie, nie potrafię poskładc w całość snu pamiętam to wszystko baaardzo fragmentarycznie i dlatego proszę o pomoc w interpretacji... Muszę jeszcze dodać, że moja mama jest w ciąży (za jakiś miesiąc termin) a moja przyjaciółka urodziła córeczkę (sen był dzień po narodzinach).

 

Kurcze nie wiem od czego zacząć, pamiętam jakby rozmowę dotyczyła ciąży mojej mamy ale nie mam pojęcia o czym była mowa, nie wiem czy w niej uczestniczyłam. Potem ktoś powiedział, chyba byłam to ja, że będę mieć siostrę... A później chyba widziałam małe dziecko i chyba było na rękach mojej mamy. Kurcze nic więcej nie pamiętam z tego snu. A reszty snów to już w ogóle nie potrafię ubrac w słowa.

A dziś miałam jakby deja vu! Naprawdę jakby mi się to śniło. Pisałam na gadu z koleżanką i ona mi w pewnym momencie napisała, że mi coś powie. I mi nagle w głowie zaświtało, że pewnie to, że ma chłopaka. A ja o tym nie wiedziałam nikt mi nawet nic nie wspominał! Najlepsze jest to, że jakieś dwie godz przed tą rozmową myślałam właśnie o tej koleżance i coś mi chodziło po głowie, że ma chłopaka. Ale nie myślałam o tym tak hmmm "intensywnie" nie wiem jak to określić poprostu jakoś tak... No i ta koleżanka napisała mi właśnie tak jak się spodziewałam: "mam chłopaka". Kurcze kiedyś kilka razy zdażało mi się coś podobnego ale nie, aż tak mocno, że tak powiem, ot poprostu takie chwilowe jakbym kiedyś już to robiła...

Będę koooolosalnie wdzięczna za pomoc. Zaczynam wierzyć że w snach jednak coś jest, nie wiem jakim cudem bo trudno mi to pojąc ale coś w nich jest...

Pozdro i dzięki z góry za pomoc:icon_smile2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie wiem od czego zacząć, pamiętam jakby rozmowę dotyczyła ciąży mojej mamy ale nie mam pojęcia o czym była mowa, nie wiem czy w niej uczestniczyłam. Potem ktoś powiedział, chyba byłam to ja, że będę mieć siostrę... A później chyba widziałam małe dziecko i chyba było na rękach mojej mamy. Kurcze nic więcej nie pamiętam z tego snu.

 

I to chcesz zinterpretować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to chcesz zinterpretować?

 

Tak to chce zinterpretować. Chodzi o to, że miałam kilka już podobnych snów, zawsze w nich coś związanego z ciążą, zawsze kłótnie. I chodzi mi również o to, że od jakiegoś tygodnia większego codziennie śnią mi się takie rzeczy, a zwykły sennik nie dostarcza zbyt wielu informacji na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic o kłótniach w swoim poście nie wspomniałaś : poza tym nie uważam, aby śnienie o ciąży kiedy w rzeczywistości spodziewasz się rodzeństwa było czymś niezwykłym.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc juz 2 raz mam sen o wojnie, w pierwszym sni uciekalismy gdzies z jakimis ludzmi po polach lasach itd ale bylo wszystko ok yylko bylo slychac naloty i huk bab gdzies nieopodal taki byl pierwszy sen. Zas drugi zupelnie inny bylam z 3 jakis ludzi w budynku i nie pamietam co sie dzialo tylko to ze stalam tuz kolo dzwi a ich ktos zabil. Stalam zupelnie spokojna, a dodam jeszcze ze obecnie jestem w ciazy i brzucha jeszcze nie widac a w snie byl bardzo wyrazny. Bardzo prosze o interpretacje tych snow poniewaz obawiam sie o siebie i dziecko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc juz 2 raz mam sen o wojnie, w pierwszym sni uciekalismy gdzies z jakimis ludzmi po polach lasach itd ale bylo wszystko ok yylko bylo slychac naloty i huk bab gdzies nieopodal taki byl pierwszy sen. Zas drugi zupelnie inny bylam z 3 jakis ludzi w budynku i nie pamietam co sie dzialo tylko to ze stalam tuz kolo dzwi a ich ktos zabil. Stalam zupelnie spokojna, a dodam jeszcze ze obecnie jestem w ciazy i brzucha jeszcze nie widac a w snie byl bardzo wyrazny. Bardzo prosze o interpretacje tych snow poniewaz obawiam sie o siebie i dziecko...

 

Zamieść prośbę w dziale prośba o interpretację snu dodając nowy temat. W ten sposób prędzej ktoś zinterpretuje twój sen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...