Skocz do zawartości

NIEBO


mefisto

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się gwieździste niebo, granatowe, ciemne. Na nim co jakąś chwilę pojawiały się stada spadających gwiazd.

 

[glow=red:96c82d6688]z góry dziękuje za pomoc[/glow:96c82d6688]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się gwieździste niebo, granatowe, ciemne. Na nim co jakąś chwilę pojawiały się stada spadających gwiazd.
- zakładając iż niebo jest nieświadomością, a gwiazy rozświetlającą je wiedzą... przebłyski geniuszu? :smile: Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja dziś szukając czegoś dla siebie natrafiłam w swoim notatniku wynotowaną dawno od astrologa Wojciecha Jóźwiaka ze strony sennika radia zet taką sliczną definicję gwiazd na niebie, więc przytaczam i pozdrawiam:

 

Nasza podświadomość jest "samorodnym astrologiem", i tak jak w astrologii gwiazdy symbolizują nasz los, czyli "co nam w gwiazdach pisane". Dlatego gwiazdy zmieniające się na niebie oznaczają zmianę naszego losu: czyli że od pewnej chwili zacznie ci się szczęścić po okresie niepowodzenia; albo odtąd twoje życie popłynie nowym torem. W takich snach często objawia się ten przyszły los i odczytać go można z okoliczności, jakie we śnie towarzyszą tym niezwykłym zjawiskom na niebie.

(Wojciech Jóźwiak "Taraka").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...