Jump to content

Wąż wychodzący z ust wroga+kilka symboli


Alpha777
 Share

Recommended Posts

Jeśli można proszę o interpretację:

 

Na wstępie muszę zaznaczyć że cały sen opiera się głównie na symbolice - emocji było mało brak znanych miejsc etc. właściwie to w ogóle brak miejsc - całość jakby toczyła się w próżni. Osoby które opiszę są odpowiednikami pewnych bohaterów z pewnej książki - ja sam również nie wyglądałem tak jak wyglądam normalnie - byłem jednym z bohaterów książki.

 

Rozmawiałem z jednym z moich wrogów, początkowo wszystko wyglądało zwyczajnie i aż się dziwiłem że możemy dojść do takiego porozumienia. Nie potrafię określić w jakim miejscu rozmawialiśmy gdyż rozmowa ta długo nie trwała - po chwili facet się wściekł na mnie z jakiegoś powodu i cala sceneria rozmazała się jakby tworząc między nami przestrzeń do pojedynku. W momencie gdy wszystko się zmieniało nie odczuwałem żadnych emocji - cierpliwie patrzyłem na poczynania mojego wroga z którego otwartych ust zaczął wychodzić spory wąż. Powiedział bym ze wyszedł na jakieś 3/4 swojej długości i nie zamierzał posuwać się dalej. Nie dosięgał mnie ale wystrzelił w moim kierunku jad. Poczułem go na całej swojej skórze i zdziwiłem się że nie jest w dotyku parzący - przeciwnie, delikatny jakby odnawiający lub dający życie. Pomyślałem jakby uspokajając samego siebie 'będzie dobrze nie wstrzyknął mi swojego jadu'.

 

Scena się rozmazała. Pojawiłem się na wprost kobiety. Szanowałem ją z powodu jej mądrości i piękna. Początkowo jedynie wpatrywałem się jak cielak w coś pięknego czego nie może zrozumieć. Po chwili ciszy powiedziała mi że musi wybrać i zdecydować o moim losie. Pierwszą możliwością było zostawienie mnie w stanie takim w jakim jestem, drugą odtrucie mojego wnętrza (dosłownie chodziło o wnętrze nie o oczyszczenie mnie z zewnątrz) z trucizny. Była silnie zmartwiona, dodała że oczyszczenie będzie oznaczało dla mnie 'całkiem nowe życie i brak możliwości powrotu' - ostatecznie zdecydowała się mnie oczyścić na czym sen się skończył.

Link to comment
Share on other sites

@up

Ciekawa interpretacja, dzięki.

 

Oczywiście czekam na jeszcze wszelkie inne jako że wiadomo - ilu jest ludzi tyle może i być interpretacji :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...