Jump to content

NÓŻ, KREW


Prim-ka

Recommended Posts

Witajcie!!!

dzisiejszej nocy śnił mi się sen , związany z dawnym znajomym i jeszcze jednym nieznanym mi człowiekiem, którzy byli bardzo (w stosunku do mnie, moich znajomy oraz dziecka ) agresywni. Zostałam pocięta tym nożem( 2 krotnie) w dłoń dokładnie - palce (kciuk i wskazujący) przez mojego znajomego a drugi (nieznany mi osobnik) jedynie się śmiał i drwił z tego. Widziałam zastygłą krew na moich palcach oraz blizny po przecięciu. Uciekałam z dzieckiem i znajomymi kobietami przed napastnikami, znalazłyśmy się w jakimś pomieszczeniu przypominający sale szpitalną ( w prywatnej klinice) i zobaczyłam jak mój znajomy bierze coś w stylu piły tarczowej i idzie w kierunku mojej osoby - ostatnią sekwencją przed przebudzeniem była osoba mężczyzny (nieznajomy ale czułam że jest bardzo silny), który chciał złapać mojego oprawce za ręce - wtedy obudziła się.

Bardzo proszę o interpretacje tego snu, nie moge znaleść znaczenia - bycia atakowaną nożem i zastygniętej krwi , blizn i tym podobnych. nie potrafie sama tego sobie wytłumaczyć. JESZCZE RAZ BARDZO , BARDZO PROSZę.

 

[ Dodano: 2006-09-28, 11:34 ]

obudziłam sie poszłam do dziecka , przykryłam je i znów wróciłam do łóżka - mój kolejny sen był tak wesoły , że chyba śmiałam sie przez sen i niechciała się budzić. Byłam w jakiejś sali gdzie stały krzesełka w kręgu , przyszli nieznani mi ludzie i usiedli ( ja razem z nimi) zaczeło się bardzo niewinni, bo jeden z facetów coś powiedział śmiesznego do prowadzącego zebranie, zaczeliśmy podśmiewać sie po cichu, po tym zaczęto opowiadać dowcipy, żarty robić, itp. Na koniec pamiętam że smiałam się do rozpuchu i przypominam sobie że ktoś z uczestników " puścił bączka" co poprostu sale rozbawiło na amen. Przyszedł mąż i mnie obudził :( i tak się skończył super sen :)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuje za słowa które napisałaś Rita!!!

Choc faktycznie nie mają one nic wspólnego z moim dotychczasowym życiem. Jestem matką, która spędza czas z dzieckiem w domu, mój zakład pracy na moim wychowawczym został zamknięty, mąz zarabia tyle że starcza na wszystko i nawet więcej .Plany moje sa urzeczywistniane - w domu mam zajęcie w którym się spełniam ( podpisałam umowe z Firmami i opracowywuje w domu projekty na umowe zlecenie)

Jedynie ten człowiek , który śnił mi się jako oprawca ( tzn. dawny znajomy nie widziałam go chyba z 7 lat) chciał kiedyś dokaonac na mojej osobie gwałtu. Wyleczyłam się z tego niemiłego zdarzenia już dawno temu, nie myśle o nim, nawet przez myśl mi ta osobnie nie przeszła do dzisiejszej nocy. Sama nie wiem co o tym myśleć ??

Link to comment
Share on other sites

Sama nie wiem co o tym myśleć ??
- ten człowiek przychodzi w Twoich snach jako symbol... z tego co mówisz, działania przeciwko Tobie i przy Twoim oporze. Sama musisz się zastanowić, jaka sytuacja z Twojego aktualnego życia jest bliska w analogii. Pozdrawiam.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...