Skocz do zawartości

Katastrofa lotnicza


laguna27

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Proszę o interpretację snu, który co jakiś czas wraca do mnie. Średnio raz w miesiącu. Oto jego opis:

Miejscem snu jest miasto, w którym żyję oraz miejsca mojej młodości, z którymi wiąże się jakieś wspomnienie. Sam sen jednak odbywa się w czasie teraźniejszym, ja również jestem w obecnym wieku. Zawsze jestem w czyjejś obecności. Zazwyczaj to mężczyzna, kolega, znajomy, ale nigdy nie jestem spokrewniona z tą osobą. Idąc słychać nadlatujący samolot. Zaczynamy się zastanawiać dlaczego jest tak głośno. Patrząc w niebo stwierdzamy, że coś jest nie tak, gdyż maszyna albo leci za nisko albo zaczyna wykonywać dziwne, nieskoordynowane ruchy. Stoimy i patrzymy na nieuniknione. Samolot rozbija się w niedalekiej odległości od nas. Od razu biegniemy i zaczynamy ratować ludzi. Czasami widzę zakrwawione ciała i tłum gapiów, którzy nic nie robią. Nie udzielają pomocy, tylko patrzą. Czasami pomagam ludziom wysiadać z samolotu, który wiem, że za chwile wybuchnię. Nie wiem co następuje później, gdyż urywa się on w tym momencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie osoby pojawiające się w naszych snach, niezależnie od tego, czy są nam znane czy też nie, reprezentują cechy, uczucia i postawy, czyli składnik naszej osobowości. Uczucia, które żywimy we śnie do napotkanej osoby odzwierciedlają nasz stosunek do tego składnika naszej własnej osobowości, który jest przez nią reprezentowany. Stopień odrzucenia lub akceptacji danej osoby odpowiada temu , w jakim odrzucamy lub akceptujemy związany z nią aspekt osobowości. Określenie który składnik osobowości reprezentuje dana osoba nie jest trudne. Należy zidentyfikować się z nią, wyobrażając sobie, że jesteśmy tą osobą i spróbować określić to , co ona odczuwa.

 

SAMOLOT -Duża, znacząca zmiana. Osiąganie nowych przeznaczeń takich jak: lepsza praca (kariera zawodowa), odpowiedzialność na stanowisku, wyższy stan społeczny a nawet małżeństwo. Lecz jest to oczywiście jedno z możliwych znaczeń. Może być również wznoszenie się swoim duchem, świadomością na coraz wyższe poziomy, uzyskiwanie wolności, porzucanie ograniczeń.

 

Katastrofa lotnicza - strata energii.

Kłopoty w locie - niepewność w osiąganiu celu.

 

Słyszeć hałas - być może jest to znak wiadomości lub wstrząs.

 

Ratować -sen grozy; wzmożona nerwowość i stan chorobowy, nawołujący do ostrożności i uwagi

 

kogoś: zapowiada uznanie i nagrodę za jakąś zasługę.

 

Krew - Siły życiowe. Krew na rękach - poczucie winy. Wokół mnóstwo krwi - uczucie wewnętrznego, emocjonalnego bólu.

Krew możne reprezentować potężne emocje i namiętności, a szczególnie wściekłość albo miłość.

Krew możne reprezentować ból, cierpienie i zranienie. Czy jest jakas dziedzina w Twoim życiu, gdzie tkwisz w głębokim bólu? Albo czy jest coś, co sprawia ci cierpienie?

Krew możne być symbolem odnowy życia.

Może również symbolizować utratę sil życiowych albo energii. Może czujesz, ze opuściły Cie siły życiowe? Krew ma jeszcze parę innych znaczeń. Np. możne znaczyć defloracje dziewczyny albo dojrzewanie dziewczyny do roli kobiety.

 

Widzieć rannych - fałszywi przyjaciele lub ktoś szkodzi Twoim interesom.

 

Wszystko zależy od danej sytuacji życiowej osoby śniącej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam , akurat przegladalam forum i wpadlam na ten temat

otóz mam bardzo podobne sny ostatnio zadziej lecz zdarzaly sie nawet 2 razy w tygodniu

U mnie zazwyczaj sni mi sie ze mam gdzies leciec rowniez zawsze z kims lecz osoby pojawiajace sie sa to osoby z rodziny lub nalblizsi np mama, tata, babcia etc.

Idziemy do samolotu lecz w ostatniej chwili przed odlotem nie wsiadamy do niego .Chwile po starcie dochodzi do katastrofy , albo spada , wybucha , rozpada sie ..raz zdazrylo mi sie ze sam kadlub spadl do lasu ,otworzyl sie i siedzieli w nim zywi ludzie

Zawsze w tych snach czulam strach i rpzerazenie mimo i z to nie ja lecialam tym samolotem. U mnie prawdopodobnym znaczeniem bylo odzwierciedlenie czegos do czego doze i ten sen byl znakiem ze mis ie to nie uda.<Mimo wszystko wierzylam ze to nei mozliwe, ze sie uda ,lecz na ogol cos sie nie udawalo , cos bylo nie tak.Np poszlam do sklepu bo chcialam cos kupic - ale nie kupilam bo nei bylo albo sie rozmyslilam, wiem gupi przyklad. Albo myslalam o czym co bym jutro czy za tydzien zrobila , robilam plany i nagle nie moglam tego zrobic , cos wypadlo, cos przeszkodzilo, nie wyszlo. Nie znam sie nainterpretacji snow dobrze, raczej swoich bos a skopmplikowane ,ale te samoloty tez mnie czesto przesladuja.Moze Twoje samoloty nie niosa za soba czegos zlego,tylko przeciwnie cos dobrego .Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...