Skocz do zawartości

Gość User2

Rekomendowane odpowiedzi

Wikingów i pentagramu się nie wyklucza, wikingów i oko horusa się wyklucza, pentagramu i horusa nie powinno się wykluczać. Ale zależy czy chcesz je nosić parami naraz i do jakich celów + kwestie indywidualne, więc odnośnie swojej osoby powinieneś sprawdzić sam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy noszenie pierścienia wikingów, pierścienia pentagram oraz pierścień oko horusa będzie się wykluczało nawzajem, kłóciło ze sobą?

jak ci starczy palców możesz nosić co chcesz:) chociaż pentagram radzę nie łączyć z innymi pierścieniami, ot takie wykluczanie się pewnych fal:)

To i tak zależy w co wierzysz i do czego przekazujesz swoją energię,

niektórzy zwykłemu kamykowi nadają moc szczęścia i staje się ich amuletem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o PW to jednoznacznie potrzebuje silnego pierścienia ochronnego. Co do oka to chodzi mi o ochrone przed falszywymi ludźmi. pentagram to ja w tej chwili rozstrzygam jako amulet wiec pierscienia nie kupie, lecz prawdopodobnie ze wzgledu na rodzicow i tak go nie bede miec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o PW to jednoznacznie potrzebuje silnego pierścienia ochronnego. Co do oka to chodzi mi o ochrone przed falszywymi ludźmi. pentagram to ja w tej chwili rozstrzygam jako amulet wiec pierscienia nie kupie, lecz prawdopodobnie ze wzgledu na rodzicow i tak go nie bede miec.

 

Wytatuuj sobie go w mało widocznym miejscu np henną.. nikt nic widział nie będzie :chytry:...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgłupszy pomysł jaki może, to właśnie zrobić coś na ciele, bo wtedy ciało uznaje to jak wrogie...porób sobiu tatuaże oj porób ; )) zobaczymy jak długo pociągniesz bez chorób...a swoją drogą to właśnie pierścień pentagramu dopasuje się do większości pierścieni, a jak nie pierścien to sam pentagram....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgłupszy pomysł jaki może, to właśnie zrobić coś na ciele, bo wtedy ciało uznaje to jak wrogie...

 

A właśnie że nie, bo tatuaż staje się częścią ciała i potęguje 'moc' właściciela :chytry:

Edytowane przez Regis_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AioMizu jak chcesz "typowej" ochrony, to atlantów bardziej blokuje przepływy, zarówno pozytywne jak i negatywne, lepiej chroni też pierścień pentagramu.

 

A właśnie że nie, bo tatuaż staje się częścią ciała i potęguje 'moc' właściciela :chytry:

 

Podstaw choćby z biologii brakuje widzę, gdyby to było "swoje" a nie "obce" to organizm by przyswajał/utrwalał tatuaż a nie go usuwał z czasem gdy komórki umierają i pokazują się nowe. Pamięć komórkowa działa zawsze i bardzo ciężko ją zmienić. I sądze, że nie potęguje, bo nie rodzisz się z takim tatuażem, jest to sztucznie wyrządzona szkoda, ingerencja w ciało. Przy insercjach różnych środków, żeby organizm ich nie usuwał za szybko podaje się specjalne leki, a tatuaż na/czy pod skórny to raczej nie witaminki. Zresztą spróbuj ;) Poproś o wytatuowanie pentagramu a potem go zamknij, będe ciekaw czy uda Ci się nie cierpieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstaw choćby z biologii brakuje widzę, gdyby to było "swoje" a nie "obce" to organizm by przyswajał/utrwalał tatuaż a nie go usuwał z czasem gdy komórki umierają i pokazują się nowe. Pamięć komórkowa działa zawsze i bardzo ciężko ją zmienić. I sądze, że nie potęguje, bo nie rodzisz się z takim tatuażem, jest to sztucznie wyrządzona szkoda, ingerencja w ciało. Przy insercjach różnych środków, żeby organizm ich nie usuwał za szybko podaje się specjalne leki, a tatuaż na/czy pod skórny to raczej nie witaminki. Zresztą spróbuj ;) Poproś o wytatuowanie pentagramu a potem go zamknij, będe ciekaw czy uda Ci się nie cierpieć

 

A miałam wyrysowane na ciele pentagramy:PP W okolicach najsłabszych czakr. Znacznie pomogło mi to je rozwijać:) Z tej samej biologii powinieneś wywnioskować iż nic nie trwa wiecznie. Heh... usuwanie komórek... nie wiem jak u Ciebie ale w moim organizmie cały czas umierają stare komórki i rodzą się nowe;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam AoiMizu ze sie wtrace ale nie chce zakladac nowego tematu

mianowicie

witam

mam pytanie odnosnie polaczenia

-pierscienia wikingow z tybetanskim węzłem szczęścia (symbol nieskończoności) ktory to jest inkrustowany turkusem co jak dla mnie jest dobra opcja poniewaz jestem wodnikiem i 3ka i turkus mi odpowiada pod wzhledem astralnym

 

czy mozna je polaczyc?

 

jesli chodzi o pierscien wikingow to kupowal bym go na u tej osoby (link ponizej) poniewaz po wymianie kilku maili wydaje mi sie wiaygona osoba ktora ma pojecie o runach i jak je laczyc ze soba

a.a. pierścienie runiczne - PIERŚCIEŃ Z RUNAMI WIKINGÓW nr. 16-18

 

bede wdzieczny za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...