Jump to content

Symbol Opatrzności Bożej


Fox
 Share

Recommended Posts

Byłam w klasie prowadziłam lekcję (nie wiem oczym). Pojawił się w klasie ksiądz, któremu coś mówiłam. Nagle w trakcie rozmowy pokazał się znak opatrzności Bożej. Było to OKO z trójkątem. Powiedziałam księdzu we śnie, że już kiedyś śnił mi się ten znak. Byłam przekonana w 100% we śnie, że To się mi śniło. Reakcja księdza była zaskakująca, potępił mnie i powiedział, że ten sen i mówienie o tym świadczy o moim bluźnierstwie - i wtedy sen się skończył. Nie rozumiem oskarżenia księdza, przecież nie jest potworem :dostal_na:

Link to comment
Share on other sites

byc moze ma to byc ostrzezenie, ze nie nalezy biegu spraw pozostawiac samemu sobie i liczyc na to, ze wszystko pojdzie gladko - ufnosc owszem, ale ograniczona (reakcja ksiedza) - trzeba kontrolowac to, co sie dzieje a nie tylko wierzyc, ze Bog/los sprzyja

Link to comment
Share on other sites

Ciekawe, skąd ksiądz wiedział, jaki jest Twój stosunek do tego OKA...

 

Chyba nie wiedział.

 

Nie wiemy, co dokładnie czuje ktoś inny, bo nie jesteśmy tą osobą.

 

Dlaczego miałby mieć prawo Cię oceniać?

 

 

Wymowa snu jest dla mnie taka:

Bóg mówi do każdego bezpośrednio = bez pośredników w rodzaju przedstawiciela religijnego. Bez zabaw w "głuchy telefon", bo wiadomo, że kończą się wypaczeniem czy przekręceniem początkowego przekazu.

 

Mam nadzieję, że ten sen Ci uświadomił, żeby w sprawach religii/duchowości (a może nie tylko) polegać na swoich odczuciach, a nie interpretacjach innych osób.

 

Właściwie, powinnaś sama zinterpretować ten sen! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...