Jump to content

Moja śmierć i pogrzeb


Bliska
 Share

Recommended Posts

Miałam straszny sen , jednak nie czułam strachu tylko lekki niepokój , ale o tym później. Śniło mi się że idę w kondukcie żałobnym , obok jedzie karawan który wiezie pustą trumnę , a ja wiem , że to trumna dla mnie . Bo nie żyję i idę na własny pogrzeb. Rozmawiam z ludźmi , którzy tłumaczą mi , że źle zrobiłam poddając się sekcji. Od brzucha do szyi mam ranę zeszytą wielkimi szwami. Nie czuję bólu , nie czuję strachu , tylko ten lekki niepokój - jak to będzie gdy już położę się do tej trumny i zamkną jej wieko. Przecież nie żyję, a jednak jestem świadoma. I sen się urywa .

Co to może znaczyć ? Czy ktoś może mi pomóc w interpretacji tego snu?

Link to comment
Share on other sites

Czy to, że włosy i paznokcie wciąż rosną jeszcze przez wiele miesięcy po "śmierci", nie przeczy temu, że osoba na pewno nie żyje?

 

Który moment to "śmierć"?

 

Czy niedotlenienie mózgu to na pewno "śmierć"? Co z pamięcią ciała?

 

Dlaczego u pacjentów po przeszczepach narządów zauważa się zmiany osobowości? Czy przeszczepiony narząd "żyje" czy "nie żyje"?

 

Gdzie jest świadomość?

 

Czytałaś na pewno o śmierci klinicznej - kiedy wykres fal mózgowych i EKG wskazuje na "zgon", a człowiek jednak ożywa i opowiada, co się w tym czasie działo.

 

...OK, więcej chyba nie mogę powiedzieć :)

 

Link w podpisie, jeśli Cię to zaintrygowało.

 

PS. Oczywiście, że źle zrobiłaś poddając się sekcji :)

Link to comment
Share on other sites

Bliska, taki sen może wskazywać na to, iż obecnie jesteś na etapie przygotowywanie się do dość istotnych zmian w Twoim życiu. Śmierć nie symbolizuje końca ostatecznego, najwyżej zamknięcie jednego rozdziału naszego życia, w celu otworzenia kolejnego. Coś obumiera tylko po to, by zrobić miejsce dla czegoś nowego.

Intryguje mnie ta sekcja. Ludzie we śnie mówią, że źle zrobiłaś poddając się jej. Osobiście odbieram sekcję zwłok jako niemalże analityczne rozłożenie Ciebie na czynniki pierwsze, może w rzeczywistości dałaś się komuś tak dogłębnie poznać, a teraz tego żałujesz?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...