Jump to content

dziwne sny


Nephilim
 Share

Recommended Posts

od dziecka mam dziwne sny, ale dopiero ostatnio zaczeło mnie to zastanawiać. Mianowicie śnią mi się demony, opętania i tym podobne. Wcześniej bałam się tych snów, uciekałam, nie mogłam spać. Teraz w tych snach walczę z demonami, ostatnio śniło mi się, ze odprawiałam egzorcyzmy na opętanym dziecku. Co dziwniejsze minął strach, a w ostatnim śnie usłyszałam od wypędzanego ducha "Nie mogę tobą zawładnąc, ty możesz tylko ze mną walczyć". Nie wiem co mam o tym myśleć.

 

 

Nie wiem czy to ma jakies znaczenie, ale też od zawsze mam w snach powtarzające się miejsca, w których nigdy w rzezcywistości nie byłam. Jednak w snach doskonale wiem gdzie jestem, w każdym śnie są dokładnie takie same. Jednym jest las, a drugim jakaś polana w górach.

 

 

Bardzo prosze o zinterpretowanie tego i jakąs rade.

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, że przestałaś się bać.

 

Może jak przestaniesz się nastawiać na demony i egzorcyzmy, to i te Istoty okażą się zupełnie przyjazne?

 

W życiu tak bywa - jeśli traktujemy kogoś jak wroga, to i on jest dla nas niemiły; ale kiedy rozmawiamy po przyjacielsku, to bywa, że ta osoba zaczyna nas lubić - a przynajmniej ciężko jej być niemiłą.

 

Próbowałaś kiedyś w ten sposób zmienić taktykę w stosunku do ludzi? Czy zauważyłaś, jak z czasem zmieniało się ich zachowanie?

 

Może to w dużej mierze kwestia naszego nastawienia?

 

Może w snach jest podobnie?

 

Miłych snów! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...